Ärarääma projekt

Loomise kuupäev 13.02.2020

Antsla Gümnaasium osaleb #äraräämalink opens on new page projektis. Kampaania eesmärgiks on suurendada koolinoorte keskkonnaalaseid teadmisi ja tutvustada vahetu kogemuse kaudu pakendite taaskasutusse suunamise tähtsust.

Võistlusliku kampaania käigus koguvad osalejad Eesti Pandipakendi pandimärgiga jookide plastpudeleid ja plekkpurke. Koolid võistlevad kahes kategoorias. Esimese kategooria võidab kool, kes kogub tükiliselt kokku kõige rohkem pandipakendeid. Teise kategooria võidab kool, kes kogub kõige rohkem pakendeid ühe õpilase kohta. Mõlema kategooria võitjat premeeritakse enneolematu festivalipäevaga oma koolis, kus löövad kaasa tuntud Eesti influencerid (loe: suunamudijad)

Kutsume õpilasi üles meisterdama klassiga tööõpetuse, kunsti, klassijuhataja vms tunnis täiendavalt oma kujundusega taarakaste koolis kasutamiseks. Tee isevalmistatud kogumiskastist pilt ja lae see kampaania lehele.
https://araraama.ee/galerii/link opens on new page
Ise taarakasti meisterdanud klasside vahel loositakse 9.03.2020 välja kolm auhinda, mis sisaldab ühte keskkonnahoiuteemalist lauamängu Eco Race ja La Muu ökojäätist tervele klassile.
Kampaaniast lähemalt
https://araraama.ee/kampaania-kirjeldus/link opens on new page

https://youtu.be/wQgHUTkTEp0link opens on new page

Viimati muudetud 13.02.2020.