Vastuvõtt 10. klassi

Põhikooli lõpetajad!

 

Antsla Gümnaasium on valmis 10. klassidesse vastu võtma uue lennu usinaid ja teotahtelisi noori.

Antsla Gümnaasium võtab õpilasi 10. klassi vastu, arvestades ühise gümnaasiumidesse sisseastumistesti tulemusi, põhikooli õpingute hindeid ja vestlust.

Ühine sisseastumistest toimub ... 2024. a kell 9.00 koolimajades e-testina koostöös Eksamite Infosüsteemi (EIS) ja Haridus- ja Nootreametiga (HARNO).

Sisseastumistest koosneb neljas testist: eesti keel, matemaatika, loodusained (bioloogia, füüsika, keemia) ja inglise keel. Eesti keele ja matemaatika testid kestavad kokku 120 minutit. Järgneb 30 minutiline vaheaeg ja seejärel toimub loodustest ja inglise keele test, mille kestus on vastavalt 60 minutit ja 30 minutit.

Infot testi kohta leiad veebilehelt.

Õpilased registreerivad end sisseastumistestile EISis ise. Registreerides valitakse ka testisoorituskoht.

Ühisele sisseastumistestile registreerumine on avatud ... 2024.
Testile registreerimise link.

Enne kandideerimist tutvu vastuvõtutingimustega.

Ootame teie vabas vormis sooviavaldusi meie kooli õppima asumise kohta e-posti aadressil kool@antslakk.edu.eelink opens on new page hiljemalt ... 2024. a. Lisage kirjale oma kontaktandmed, et saaksime teiega kokku leppida vestluseks sobiva aja.

Vestlusel räägime teie motivatsioonist jätkata õpinguid Antsla Gümnaasiumis ja teeme plaane valikainete valimise kohta. Kõigi küsimustega võid juba praegu pöörduda õppealajuhataja Kaja Simiskeri poole e-posti aadressillink opens on new page.

Avaldatud 08.02.2021. Viimati muudetud 01.11.2023.