Medaliga lõpetajad


Nimi Medal Aasta
Eva-Maria Tiits  kuld 2019
Hanna Hillak hõbe 2019
Karmen Tumanov kuld 2018
Rando Viimne kuld 2018
Kelli Aia kuld 2017
Mariann Puija hõbe 2017
Egely Pruuli hõbe 2016
Greta Puija hõbe 2016
Saara-Liis Lutsar kuld 2014
Annika Pant kuld 2014
Kertu Pavel kuld 2014
Marleen Umbleja kuld 2014
Anna-Liisa Mandli hõbe 2014
Maikel Varend hõbe 2014
Martin Raudsepp kuld 2013
Katry Ahi kuld 2012
Andre Kurg kuld 2012
Raul Paat hõbe 2012
Marek Pant hõbe 2012
Merilin Lindlaan kuld 2011
Leanyka Libeon kuld 2011
Raul Pukk kuld 2010
Kristi Aidla hõbe 2009
Peeter Jürviste kuld 2007
Marily Saar hõbe 2007
Triin Talv hõbe 2007
Monika Schmeiman hõbe 2004
Erika Tamm hõbe 1999
Evelyn Jallai hõbe 1998
Kadri Kallas hõbe 1996
Merle Ermel hõbe 1995
Jane Angerjärv hõbe 1995
Heleri Kallas kuld 1995
Ülle Ahi kuld 1995
Iige Oras hõbe 1993
Annika Ruven hõbe 1993
Liilika Raudhein kuld 1993
Helle Mets kuld 1993
Pille Pärn hõbe 1992
Inga Parts hõbe 1992
Janek Lees hõbe 1992
Andres Kontse hõbe 1992
Margus Rohtoja hõbe 1991
Eda Noormaa hõbe 1991
Andres Kivitar hõbe 1991
Annika Anijan hõbe 1991
Ly Saaremägi hõbe 1990
Kalev Nõmmiste hõbe 1990
Alje Nohrin kuld 1990
Maigi Meier hõbe 1990
Olav Tammik hõbe 1989
Liina Neider hõbe 1989
Väino Ellamik hõbe 1989
Aldo Oras hõbe 1988
Sulev Nõmmiste hõbe 1988
Helga Mõttus hõbe 1988
Heiki Tammvere hõbe 1988
Urmas Tokko hõbe 1987
Rait Okas hõbe 1986
Marju Käärmann kuld 1976
Karl Pukk hõbe 1953
Kalju Soonets hõbe 1950
Ludmilla Käärmann hõbe 1950
Nimi Medal Aasta
Eva-Maria Tiits  kuld 2019
Hanna Hillak hõbe 2019
Karmen Tumanov kuld 2018
Rando Viimne kuld 2018
Kelli Aia kuld 2017
Mariann Puija hõbe 2017
Egely Pruuli hõbe 2016
Greta Puija hõbe 2016
Saara-Liis Lutsar kuld 2014
Annika Pant kuld 2014
Kertu Pavel kuld 2014
Marleen Umbleja kuld 2014
Anna-Liisa Mandli hõbe 2014
Maikel Varend hõbe 2014
Martin Raudsepp kuld 2013
Katry Ahi kuld 2012
Andre Kurg kuld 2012
Raul Paat hõbe 2012
Marek Pant hõbe 2012
Merilin Lindlaan kuld 2011
Leanyka Libeon kuld 2011
Raul Pukk kuld 2010
Kristi Aidla hõbe 2009
Peeter Jürviste kuld 2007
Marily Saar hõbe 2007
Triin Talv hõbe 2007
Monika Schmeiman hõbe 2004
Erika Tamm hõbe 1999
Evelyn Jallai hõbe 1998
Kadri Kallas hõbe 1996
Merle Ermel hõbe 1995
Jane Angerjärv hõbe 1995
Heleri Kallas kuld 1995
Ülle Ahi kuld 1995
Iige Oras hõbe 1993
Annika Ruven hõbe 1993
Liilika Raudhein kuld 1993
Helle Mets kuld 1993
Pille Pärn hõbe 1992
Inga Parts hõbe 1992
Janek Lees hõbe 1992
Andres Kontse hõbe 1992
Margus Rohtoja hõbe 1991
Eda Noormaa hõbe 1991
Andres Kivitar hõbe 1991
Annika Anijan hõbe 1991
Ly Saaremägi hõbe 1990
Kalev Nõmmiste hõbe 1990
Alje Nohrin kuld 1990
Maigi Meier hõbe 1990
Olav Tammik hõbe 1989
Liina Neider hõbe 1989
Väino Ellamik hõbe 1989
Aldo Oras hõbe 1988
Sulev Nõmmiste hõbe 1988
Helga Mõttus hõbe 1988
Heiki Tammvere hõbe 1988
Urmas Tokko hõbe 1987
Rait Okas hõbe 1986
Marju Käärmann kuld 1976
Karl Pukk hõbe 1953
Kalju Soonets hõbe 1950
Ludmilla Käärmann hõbe 1950