Koolielu

Huviringid


Antsla Gümnaasiumi ringid 2019/2020. õa

Ringi nimi

Juhendaja

Osalejad
(
kooliaste)

Aeg

T.O.R.E

Ü. Anier

II-IV

K 14.30

Nuputa ring

M. Hanimägi

II

E 13.40 - 14.20

Lastekoor

E. Hirson

II-III

T 13.50 

Solistid

E. Hirson

I-IV

individuaalne

Ansamblid

E. Hirson

II-III

N 13.40

Poistekoor

E. Hirson

II

E 13.40

Rahvatants

L. Mander

III

 

Fotograafia

J. Joab

III-IV

R 14.00

Metsaring

J. Joab

I-IV

R 14.00

Noored Kotkad

A. Reiljan

II-IV

N 13.45

Kergejõustik

L. Kukk

I-IV

E 15.15 - 17.00
K 14.30 – 15.30
K 15.30 - 17.00
N 15.15 - 16.15

Näitering

H. Kuusk

I-II

T 14.00 – 14.45

Näitering

A. Silm

II-III

N 14.20 - 15.50

Kodutütred

P. Mandli

I-IV

 

Folklooriring

K. Niilus

I

T 14.00 – 15.00

Folklooriring

L. Raudsepp

II

T 14.00 – 15.00

Mudilaskoor

T. Raud

I-II

E, N 13.00 – 13.45

Poistekoor

T. Raud

I

E, N 13.45 – 14.20

Kellade ansambel

T. Raud

I-II

N 11.35

Meediaring

I. Reile

III-IV

 

Spordiring

K. Samarüütel

II-IV

E 15.00 - 16.15
T 20.00 - 21.30
N 15.00 - 16.15
N 20.00 - 21.30

Nutikate nupuring

T. Kübarsepp

I

K 14.00 – 14.45

Robootika

U. Soonvald

II-IV

N 13.00 - 14.30

Meisterdamine

K. Kiidron

I-II

N 14.00 – 14.45

Keraamika

A. Kõrvoja

II-IV

E 13.40 - 15.10

K 13.00

Puidutöö

T. Kont

II-III

N 13.45 - 15.50

Robootika

R. Malõšev

I

E 13.00 – 14.20

T 13.00 - 14.20

Antsla Gümnaasiumi ringid 2019/2020. õa

Ringi nimi

Juhendaja

Osalejad
(
kooliaste)

Aeg

T.O.R.E

Ü. Anier

II-IV

K 14.30

Nuputa ring

M. Hanimägi

II

E 13.40 - 14.20

Lastekoor

E. Hirson

II-III

T 13.50 

Solistid

E. Hirson

I-IV

individuaalne

Ansamblid

E. Hirson

II-III

N 13.40

Poistekoor

E. Hirson

II

E 13.40

Rahvatants

L. Mander

III

 

Fotograafia

J. Joab

III-IV

R 14.00

Metsaring

J. Joab

I-IV

R 14.00

Noored Kotkad

A. Reiljan

II-IV

N 13.45

Kergejõustik

L. Kukk

I-IV

E 15.15 - 17.00
K 14.30 – 15.30
K 15.30 - 17.00
N 15.15 - 16.15

Näitering

H. Kuusk

I-II

T 14.00 – 14.45

Näitering

A. Silm

II-III

N 14.20 - 15.50

Kodutütred

P. Mandli

I-IV

 

Folklooriring

K. Niilus

I

T 14.00 – 15.00

Folklooriring

L. Raudsepp

II

T 14.00 – 15.00

Mudilaskoor

T. Raud

I-II

E, N 13.00 – 13.45

Poistekoor

T. Raud

I

E, N 13.45 – 14.20

Kellade ansambel

T. Raud

I-II

N 11.35

Meediaring

I. Reile

III-IV

 

Spordiring

K. Samarüütel

II-IV

E 15.00 - 16.15
T 20.00 - 21.30
N 15.00 - 16.15
N 20.00 - 21.30

Nutikate nupuring

T. Kübarsepp

I

K 14.00 – 14.45

Robootika

U. Soonvald

II-IV

N 13.00 - 14.30

Meisterdamine

K. Kiidron

I-II

N 14.00 – 14.45

Keraamika

A. Kõrvoja

II-IV

E 13.40 - 15.10

K 13.00

Puidutöö

T. Kont

II-III

N 13.45 - 15.50

Robootika

R. Malõšev

I

E 13.00 – 14.20

T 13.00 - 14.20