Koolielu

Direktor kiidab

Kiitused ja tänud 2021/2022. õa

5.10.2021

Antsla Gümnaasium tänab Johanna-Maria Kavantit kooli sünnipäeval esinemise ja kooliperet koolilaulu laulmisel toetamise eest.
Antsla Gümnaasium tänab õpetaja Kerli Hellamaad, kes meile kooli sünnipäeval üllatuse tegi ja kooli tegemised laulu sisse pani.

Antsla Gümnaasium tänab rahvusvahelisel muusikapäeval meeleoluka esinemise eest õpilasi Annabel Hirve, Liisa Loreena Värtoni, Sanna Söödi, Aron Aidla, Armin Armuliku, Robert Kuusi, Karel Meitsari, Konrad-Konnor Perli ja Karl-Sander Liiverit. Antsla Gümnaasium tänab noori pillimehi ja kõiki, kes hoogsalt kaasa laulsid.
Antsla Gümnaasium tänab juhendajat Kerli Hellamaad.

Antsla Gümnaasium tänab ja kiidab spordinädala läbiviijaid Lea Kukke ja Kalle Samarüütlit.

28.09.2021

Antsla Gümnaasium kiidab maakonna murdmaajooksul kooli esindanud õpilasi: Marten Pedaja 6. koht, Kristen Käärmann 4. koht, Oliver Värton 4. koht, Linell Hommik 9. koht, Robi Abiline 6. koht, Liisa Loreena Värton 9. koht, Sandra Rumask 2. koht, Celiin Jõesaar 3. koht.

Antsla Gümnaasium tänab maakonna murdmaajooksul osalenud õpilasi: Mirjam Pedaja, Riona Raag, Aleksander Vein, Maanus Lillmann, Katariina Käärmann, Uko Hommik, Chistella Helemets, Karmen Tragel, Melissa Hellamaa, Ville Robin Vieno, Karoli Kattai, Taniel Heinaste, Kristlyn Jaanimägi, Elena Kannimäe, Janelle Pärna, Karel Meitsar, Maik Hellamaa, Verner Konnula, Katriin Ivask, Jaak Sachris ning kohtunikutöö eest: Elisabeth Geier ja Sanna Sööt.

Antsla Gümnaasium tänab õpetajaid Lea Kukke ja Kalle Samarüütlit.

21.09.2021

Antsla Gümnaasium kiidab kõiki Rakett69 õpihuvilaagris osalenud õpilasi ning juhendajaid Ülle Anieri, Marietta Lõod ja Helle Vänzelit.

Antsla Gümnaasium tänab kõiki, kes andsid võimaluse õpilastel osaleda õpihuvilaagris.

Antsla Gümnaasium tänab klassijuhatajaid 14. septembril toimunud matkapäeva korraldamise ja meeleoluka kajastamise eest.

14.09.2021

Antsla Gümnaasium kiidab innukaid suvelugejaid, kes osalesid Võru Keskraamatukogu lasteosakonna lugemismängus Laste-Raamatu-Suvi-2021:
Emma Estelle Kulbin (2.b), Lisette Perli (2.b), Anna-Grete Hillak (4.a), Cristofer Vaiksalu (4.a) ja Mirjam Pedaja (5.b).

Antsla Gümnaasium tänab õpilaste juhendajat Piret Tanieli.

Antsla Gümnaasium tänab väga meie kooli õpetajaid Anu Silma, Tiia Potterit, Merle Paati, Aive Trummalit ja Kaspar Kurvet, kes valmistasid ette võõrkeelte päeva, mida oli nauditav jälgida.
Antsla Gümnaasium tänab Maarja Liba ja Nele Melchiori põhjaliku esitluse ja oma karjääri tutvustuse eest.

Antsla Gümnaasium tänab Kadri Kõivu suhtlustreeningu läbiviimise eest ja Annika Kõrvoja kunsti töötoa läbiviimise eest.
Antsla Gümnaasium tänab aktiivseid ja avatud osalejaid.
Antsla Gümnaasium tänab laagri koordinaatorit Liivia Rebast.

Antsla Gümnaasium tänab Jan Fred Joabi imelise fotonäituse eest aulas ja juhendajat Janek Joabi.

Kiitused ja tänud 2021/2022. õa

5.10.2021

Antsla Gümnaasium tänab juhendajat Kerli Hellamaad.

28.09.2021

Antsla Gümnaasium tänab õpetajaid Lea Kukke ja Kalle Samarüütlit.

21.09.2021

14.09.2021

Antsla Gümnaasium tänab õpilaste juhendajat Piret Tanieli.

Antsla Gümnaasium tänab aktiivseid ja avatud osalejaid.
Antsla Gümnaasium tänab laagri koordinaatorit Liivia Rebast.