1.sea 2.noon 3.snow

Kohtumine piirivalvuriga

Eesti sünnipäevanädalal tuli 5. klasside õpilaste teadmisepagasit avardama kooli vilistlane, Sisekaitseakadeemia lõpetanu, piirivalvur Olaf Peeter Kirchenberg. Ühises arutelus saadi palju uusi teadmisi riigipiiril käitumisest, piirivalvurite tööst, füüsilisest ettevalmistusest.
Taas kogesime, et arvukad õpilaste esitatud küsimused annavad kõigile lisateadmisi.
Olaf Peeter rääkis noortele ka noorkotkaste ja kaitseliidu tegemistest.
Oli kasulik kohtumine, aitäh Olaf Peetrile.

2.a klassi sõbrapäev

Juba teist aastat tähistavad 2.a klassi õpilased koos lapsevanematega sõbrapäeva.
Õpilased esinesid draamatunnis õpitud näidendiga "Laisk nõudepesumasin" ja muusikaõpetuse tunnis õpitud flöödilugudega.
Esinesid ka muusikakooli- ja jalgpallipoisid. Tüdrukud tegid playbacki.
Lisaks lastele said esineda ka emad-isad.
Õhtu möödus kiiresti mängides ja kringlit süües.

Aitäh Elise emale suupistete eest, Maanuse ja Magnuse emale tee eest ning Gregori emale tee ja peopaiga eest.
Aitäh kõikidele osalejatele- teiega oli tore!

7. ja 8. klassi õpilaste talispordipäev

7.-8. klassi õpilastele toimus talispordipäev 15. veebruaril.
Alguses pandi oma oskused proovile viktoriinis olümpiamängude teemal.
Järgnes köievedu ja orienteerumine. Oli emotsioone täis üritus!
Ürituse korraldasid õpetajad Kalle Samarüütel ja Lea Kukk.

Vaata

Vastlapäeva liug Nõiariigis

15. veebruaril oli 5. klasside õpilastel tore talverõõmude nautimise pärastlõuna Nõiariigis. Vastlapäeva meenutuseks said kõik osalejad kelgurõõmu nautida - pikad liud ja rõõmukilked punapõsksetelt kelgutajatelt täitsid mäe nõlva.
Põnevust tekitas ka tõukekelgu võistlus, mõnelegi esmakordne sõidukogemus. Vahepeal nautis spordiseltskond imelist ürditeed ja maitsvaid vastlakukleid. Liikumistegevused jätkusid jäähoki võistlustega.