1.sea 2.noon 3.snow

Pakume tööd!

Antsla Gümnaasium võtab konkursi korras tööle

ERIPEDAGOOGI (1,0 ametikohta)

KOOLIPSÜHHOLOOGI (1,0 ametikohta)

Eripedagoogi, koolipsühholoogi tööle asumine 1. septembril 2019. aastal.

IT SPETSIALISTI (0,5 ametikohta)

IT spetsalisti tööle asumine esimesel võimalusel.

Avaldus koos CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiatega
esitada 30. aprilliks 2019. a aadressil: Antsla Gümnaasium,
Kooli tee 14, 66403 Antsla või kool@antslakk.edu.ee.

Info telefonil 78 55 334, 78 55 459.

6. ja 7. klasside õpilaste õppereis Riiga

Kaunil kevadpäeval, 18. aprillil käisid 6. ja 7. klasside õpilased põneval õppereisil Riias.
Kõigepealt tutvuti Mootorite muuseumis erinevate ajastute sõidukitega. Seejärel andis meie giid Viire põhjaliku ülevaate Riia ajaloost ja kultuurist. Koos jalutati vanalinnas, vabadussamba juures tehti ühispilt.
Jurmala veepargis lustiti ja nauditi veemõnusid.
Oli igati hariv ja tervislik õppereis meie naaberriiki.
Klassijuhatajad Katrin, Monica, Iri ja Kalle tänavad sõbralikku seltskonda ja reisifirmat Loodusreisid.

Vaata õppereisi.

Heikko-Hardi Reinhold pälvis kõrge riikliku preemia

16.-17. aprillil 2019 toimus Tartus Õpilaste Teadusfestival 2019. Selle raames autasustati ka õpilaste riikliku teadustööde konkursi parimaid. Põhikooli astmes sai meie kooli 9b klassi õpilane Heikko-Hardi Reinhold oma loovtöö "Metsavendlus Eestis: metsavenna punkri ehitamine"  eest II riikliku preemia (550€) koos Õpilaste Teadusliku Ühingu hõbemärgiga. Samuti tunnustas tema tööd eriauhinnaga Eesti Vabariigi Kaitseministeerium.

Vaata

Loe Lõuna-Eesti Postimehe artiklit (17. aprill 2019).

Kiidud!

Kiidame LAK liikmeid, kes osalesid 11. aprillil II ülevaatusel: Annabel Hirv, Eliise Juur, Berta Varik, Liisa Loreena Värton, Lenne-Liina Udu, Maarja Annus, Tuuli Hommik, Elena Kannimäe, Helena Kriibi, Kristiina Puija, Janelle Pärna, Kerli Rimm, Jenni-Ly Hillak, Johanna Joab, Karolin Kiidron.
Täname juhendajat Eda Hirsoni.

Tunnustame Karl-Sander Liiverit, kes saavutas üleriigilisel tehnoloogiaõpetuse olümpiaadil III koha.
Täname juhendaja õpetajat Talvo Konti.

Tunnustame ülekoolilise matkapäeva peakorraldajat Irene Undrust ja kõiki tema meeskonna liikmeid.

Täname Laura Manderit ja Karl Kaske meeleoluka tantsupäeva korraldamise eest.