1.sea 2.noon 3.snow

Jõuluvaheaeg

Jõuluvaheaeg Antsla Gümnaasimis algab 21. detsembril.

Koolitöö korraldus 20. detsembril toimub lühendatud päevakava alusel:

8.00 – 8.30                  1. tund

Kiidud!

Kiidame 5.a klassi agarat lapsevanemat Age Liiv`i, kes aitas ette valmistada ja läbi viia kaks Jõuluteemalist töötuba: Veski Pubis piparkookide küpsetamine ja kaunistamine suhkrupiltidega ning pesaklassis Jõuluteemaliste kompositsioonide valmistamine.

Jõuluteemalised töötoad

Töötoad on õppetunnist erinev õppevorm, kus tegutsevad koos erinevas vanuses õpilased. Pakutud võimaluste hulgast  valisid õpilased kaks töötuba, kus nad valmistasid suveniire, kingitusi ja ehteid heategevuslikule jõululaadale. Küpsetati ja kaunistati piparkooke.
Mitme töötoa materjal oli toodud metsast, nobedate näppude all valmisid ilusad jõuluseaded või kaunid suveniirid. Õpiti jõululaule ja tuletati meelde jõulukombeid, mitmes töötoas lausa võõrkeeles.