1.sea 2.noon 3.snow

1. - 8. klassi, 10. ja 11. klassi õpilaste viimane koolipäev

11. juunil oli viimane koolipäev 1. - 8. klassi, 10. ja 11. klassi õpilastele.

Õppejuht ja direktor jagasid kuldseid ja hõbedasi kiituskirju nendele, kes õppeaasta lõpuks kõige paremate tulemusteni jõudsid.
Tänukirju oli teisigi, parimatele lugejatele, Känguru võistluse vägevatele ja TORE aktiivsetele liikmetele.
Kaunist koolivaheaega!

7.a ja 7.b klassi kanuumatk Pühajõel

Seitsmendate klasside õpilased lõpetasid kooliaasta 12. juunil Roosu talus kanuumatka ja piknikuga.
Oli väga meeleolukas jõereis. Kõik olid vastupidavad ja tublid. Kuid avastati ka kõhu ja käte lihaseid, mida tuleks tõsiselt treenima hakata. Mahalangenud puude alt kanuus selili läbi sõita ja siis kiiresti püsti saada nii, et kanuu ka püsti jääks, oli paras katsumus. Väike veskitamm viskas kanuu risti ja jällegi leiti end vees olevat. Kahe silla alt läbisaamiseks tuli kanuu veest välja tirida ja maad mööda lohistada. Üks noormees käis vahepeal kaldal neidudele lilli noppimas. Mõnes kanuus lauldi retrolaule. Rassimist jätkus kaheks tunniks.

Päev lõpetati pikniku ja mõnusa vestlusringiga. Tore oli!

Töötubade päev

Traditsiooniks saanud töötubade päeval oli õpilastel taas võimalik valida mitmete huvitavate tegevuste vahel.
Töötubade teemad olid järgmised: mängime muinasjuttu, tekstiilist mänguasjad lemmikloomale, pliiatsitopsi valmistamine, komposti valmistamine ja prügi sorteerimine, kirjanduslike aarete jaht, puidust käimiskarkude valmistamine, rokiajalugu ja praktika, ekskursioon Luhamaa piiripunkti, muusikaalne kulinaaria, tervistavad taimed koduaiast ja metsast, korvpallikool, kõrgelt kukkumine, ehete valmistamine, lihtne unenäopüüdja, fruktodisain, valgest tsemendist lillepotiümbris, paberist lilleampel, kuidas teha head videot, omaloominguline tants ansambel Kruuv muusikale „Tüdruk pika kleidiga“.
Kõige arvukamalt oli kuulajaid Sven-Erik Enno töötoas, kes töötab Ilmateenistuse MET OFFICE välgudetektori teadlasena Suurbritannias. Loomulikult rääkis ta äikese olemusest, tekkepõhjustest ja ohtudest, illustreerides oma juttu arvukate slaididega.
Töötubade juhendajateks olid õpetajad, õpilased ja külalised.

Antsla piirkonna laste- ja noorte 28. laulu- ja tantsupidu

Peol "Mu kodu on siin" esinesid lauljad, tantsijad ja pillimehed Tantsuseltsist Pärliine, Kuldre Lasteaiast, Lusti Lasteaiast, Antsla Gümnaasiumist, Kuldre Koolist, Urvaste Koolist ja Antsla Kultuuri- ja Spordikeskusest.
Aitäh kõigile esinejatele ja nende juhendajatele Eda Hirson, Tiit Raud, Laura Mander, Linda Kapp, Erma Kallasse, Cathleen Haugas, Leili Väisa, Kristina Saar, Tiiu Kungus ja Janek Paeglis.
Lavakujunduse tegi Heli Kuulmets, heli võimendas Oleg Aarna, etenduse lavastas Tiiu Kungus.

6. klasside õpilaste õppekäik ettevõttesse OÜ Polüpakend

3. juuni koolipäev algas 6. klasside õpilastel õppekäiguga ettevõttesse OÜ Polüpakend.
Antsla Gümnaasiumi vilistlane, noor firmajuht Kedi Pavel tutvustas OÜ Polüpakendi tegevust, näitas tööprotsessi, kõneles ettevõtlusest ja ettevõtlikkusest.
Õpilased said teada, et ettevõtlikkus algab koolipingist – heaks proovikiviks on õpilasfirma loomine ja selle kaudu eluks õppimine.
Täname Kedi Pavelit sõbraliku vastuvõtu eest.

Kiidud!

Kiidame meistritepäeva vapraid tegutsejaid:
mini-minifirma ettevõtjad: Jan Fred Joab ja Tuuli Hommik ning minifirma ettevõtjad Helen Liibert, Sandra Kõrgekivi, Eva Värnik, Jenny-Ly Hillak, Johanna Joab, Merili Habicht, Kelly Saar.

I kooliastme vaprad paraadil kostümeeritult osalejad:
1.a klass Mirelia Kreevald, Miia Umbleja, Anna-Grete Hillak, Rasmus Kreevald, Cristofer Vaiksalu, Izanna Junolainen, Andri Tragel, Eliis Oeselg, Hanna Ivask;
1.b klass Henri Haugas, Johanna Maria Kavant, Kiara Astree Kulbin, Ivonna Mets, Loreen Kalda, Rebeka Salumets, Andri Tamm, Katariina Käärmann, Romet Carl Jaanimägi, Andri Rätsep, õpetaja Ly Raudsepp;
2.a klass Noraliisa Aidla, Lisete Kall, Luna Eliise Vaher, õpetaja Kristina Kiidron;
2.b klass Laura Reimets, Elisabeth Tamm, Riona Raag, Ville Robin Vieno, Ilmar Kiik;
3.a klass Liisa-Annika Liibert, Melissa Hellamaa, Lisanna Haller, Tõnu Kiik, Gregor Kuusik, Kaarel Paat, Hans Erik Joab, õpetaja Tiina Kübarsepp;
3.b klass Karoli Kattai, Marleen Rätsep.

Kiidame meistrite päeval NK ja KT töötoa läbiviijaid: Triine Beate Tagamets, Robert Kuus, Kaur Reinhold, Heikko-Hardi Reinhold ja nende juhendajat Aire Reiljanit.

Kiidame meeleoluka 9. klassi tutipäeva läbiviimise eest 8. klassi õpilasi: Kristel Taal, Karmen Uiboleht, Sandra Jõela, Henri Laul, Karl-Sander Liiver, Sten Alex Saar, Ragnar Puura.