Kiidame Antsla piirkonna laste ja noorte 27. laulu- ja tantsupeol esinenud õpilasi:
Mudilaskoor, lastekoor, poistekoor, 5. klassi ansambel, käsikellade ansambel, solistid Kaspar Pavel, Triine Beate Tagamets, 2.a klassi tantsijad, tantsuselts Pärliine tantsijad, tantsurühma Päivake tantsijad.

Täname õpilasi juhendanud õpetajaid: Laura Mander, Eda Hirson, Tiit Raud.

Kiidame Antsla piirkonna laste ja noorte 27. laulu- ja tantsupeo korraldajaid:
Härra Mutt - Helle Vänzel, mängujuhid Getter Kõiv, Kristel Taal ja Laura Lääts, jahimees Aleks Antsi, õpetajad - härra Muti külalised Eve Sarapu, Kristina Kiidron, Kaja Simisker, Ly Raudsepp, Ülle Anier, Mare Mägi, Iri Reile, Helina Kuusk, Katrin Martinfeld, Kaire Niilus, Piia Mandli, taustajõud: Luule Kuusik, Tõnu Ingver, Urmas Kiidron, Talvo Kont, Piret Taniel, Ene Laud, Liivia Rebane.

Kiidame UMA PIDO'l esinenud õpilasi:
Mudilaskoor: Noraliisa Aidla, Lisete Kall, Katariina Tarv, Krislin Parv, Lisanna Haller, Elis Heitur, Melissa Hellamaa, Liisa-Annika Liibert, Ly-Serilin Nääme, Karoli Kattai, Marleen Rätsep, Hanna-Marta Aduson, Siglid Ernits, Marleen Kerge, Emma Parts, Signe Annuk, Lenna Kurss, Katre Saar, Kadi Sulbi, Kädi Sulbi, Eliise Juur, Tuuli Verš, Liisa Loreena Värton.
Poistekoor: Mattias Hirv, Hans Erik Joab, Gregor Kuusik, Maanus Lillmann, Magnus Lillmann, Kaarel Paat, Oliver Kurg, Markko Mõttus, Robin Haugas, Henri Jõela, Aleks Antsi, Jan Fred Joab, Emil Saaroja, Maik Hellamaa.
Lastekoor: Maarja Annus, Kätriin Haugas, Tuule Hommik, Elina Kannimäe, Kristin Lust, Kristiina Puija, Janelle Pärna, Kerli Rimm, Diana Liiv.

Täname õpilasi juhendanud õpetajaid: Eda Hirson ja Tiit Raud.

Täname õpilasi saatnud õpetajaid: Kristina Kiidron, Eve Sarapu, Helle Vänzel, Katrin Martinfeld ja Liivia Rebane.