1.sea 2.noon 3.snow

Kiidud!

Kiidame 8. mail Kubijal toimunud maakonna murdmaajooksu võistlustel edukalt võistelnud õpilasi:
Helena Kriibi TC 500m - 1. koht ja TC 1000 - 1. koht, Sandra Rumask TC 500m - 3. koht, Liisa Loreena Värton - 7. koht, Karl Hendrik Varik - 7. koht, Liisa Sachris - 4. koht.

Tunnustame võistlustel tublilt esinenud õpilasi: Paul Pruuli, Miia Roberta Uibopuu, Kristlyn Jaanimägi, Kädi Sulbi, Karl Valter Saavel, Kairo Jänes, Sten Vassiljev, Karl Erik Keerov, Janelle Pärna ja Teele Saia.
Täname juhendajaid: Lea Kukk ja Kalle Samarüütel.

Tunnustame 9. mail Võrus heategevuslikul teatejooksul osalenud 5., 6., 7. ja 8. klassi võistkondade liikmeid.
Täname juhendajaid: Lea Kukk ja Kalle Samarüütel.

Kiidame 10.-11. mail KT ja NK laagris osalenud Antsla rühma liikmeid. Vanemad Noored Kotkad ja Kodutütred õpetasid nooremaid. Täname töötubade läbiviimise eest Trond Bjarte Tagamets, Kaur Reinhold, Robert Kuus, Triine Beate Tagamets, Kristel-Elis Siidra, Heikko-Hardi Reinhold. Täname Ene Lauda igakülgse abi eest toitlustamisel.
Täname juhendajaid: Piia Mandli ja Aire Reiljan.

Täname kõiki, kes tegid emadepäeva ürituse nii meeldivaks: poistekoor, kellade ansambel, noorema astme näitering, juhendajad Eda Hirson, Tiit Raud ja Helina Kuusk.

Täname näituse korraldajaid ja ülespanijaid: Piia Mandli, Ly Raudsepp, Kristina Kiidron, Helina Kuusk, Tiina Kübarsepp, Eve Sarapu, Helle Vänzel, Merle Tuulas, Urmas Soonvald, Annika Kõrvoja, Talvo Kont ja Liivia Rebane.

Tunnustame tublisid minifirmade HYKOS ja UNIQUE KERAAMIKA, ÕE kohvik Cafe ÕE ja mini-minifirma ÕNNERATAS liikmeid. Täname juhendajaid: Ülle Anier ja Liivia Rebane.

Kiidame kõiki meie koorilauljaid ja nende juhendajaid: Eda Hirsoni ning Tiit Rauale. Antsla Gümnaasiumi kõik koorid on laulupeole oodatud.

Täname KiVa meeskonda: Mirvet Kulbergi, Kaja Simiskeri, Monica Kõivistot, Tiina Kübarseppa KiVa kevadmängu korraldamise eest ja täname Kiva kevadmängu õnnestumisse panustajaid: õpilasi, õpetajaid, mängujuhte Helena Kriibit ja Elena Kannimäed, fotograafe Roman Malõševi ja kõiki teisi jäädvustajaid ning Luule Kuusikut.