1.sea 2.noon 3.snow

Õpilasesinduse presidendi ja asepresidendi valimised

Antsla Gümnaasiumi koolipere valis õpilasesinduse presidenti ja asepresidenti. Kandidaadid esitasid oma valimiskõne, kus anti mitmeid valimislubadusi, mille elluviimisel muutub koolielu veel liikuvamaks, tervislikumaks, aktiivsemaks, huvitavamaks ja kiusamisvabaks. Valimised toimusid täna 21. septembril. Kandidaadid olid Madelin Rattus ja Kristel Taal ning Asser Lutsar ja Getter Kõiv. Häältelugemine toimus 21. septembril 6. tunni ajal. Häältelugemiskomisjoni kuulusid Kaja Jõgeva, Aire Reiljan ja Liivia Rebane.

6.a klassi õpilaste jalgrattamatk

20. septembril pärast kooli ja huviringe alustasid 6.a õpilased jalgrattamatka marsruudil Kobela kergliiklustee - Vana-Antsla - Kraavi. Järgnevalt võõrustas matkaseltskonda Kaspari ema suupistelaua ja auravate grillvorstidega. Peagi oli koduõu täis kilkeid ja jooksumängijaid. Päikeseloojang andis märku koduteele asumisest.
Suur tänu agaratele lapsevanematele - Kersti Pavel, Kaia Pruuli, Kersti Kliiman, Einar Mets. Tore matkapäev õnnestus igati, lisaks toredale seltskonnale andis oma osa ka sume suveõhtu.

Vaata pilte.

Lastevanemate üldkoosolek

Lastevanemate üldkoosolek toimub Antsla Gümnaasiumi aulas 26. septembril kell 17.30

Päevakord:
1. kooli tööst 2018/19 õa ja uuest õppeaastast
2. hoolekogu tööst 2018/19 õa ja plaanid uueks õppeaastaks
3. KiVa programmi tutvustus, ülevaade kiusamisteemalisest uuringust

Peale üldkoosolekut toimuvad klassi lastevanemate koosolekud.