Šokolaadiümbrise konkursi võitjad on Riona Raag (1.b klass) ja Marleen Rätsep (2.b klass).

Täname  šokolaadiümbrise konkursist osavõtnud õpilasi:
1.a klass - Ragnar Kask, Genri Luptov, Noraliisa Aidla, Lisete Kall, Romero Mürk, Katariina Tarv, Erela Turnas, Kristjan Ruven, Kene Hommik, Mattias Hirv, Reimo Valling, Kristjan Zopp
1.b klass - Krislin Parv, Aleksander Vein, Ilmar Kiik, Elisabeth Tamm
2.b klass - Karoli Kattai
3.b klass - Kadi Sulbi, Kädi Sulbi
6.a klass - Sandra Rumask

Kiidame matemaatika olümpiaadil osalenud õpilasi:
4. klass – Liisa Loreena Värton 3. koht, Jan Fred Joab 5. koht. Tublid olid Annabel Hirv, Aleks Antsi.
5. klass – Kristiina Puija, Janelle Pärna, Tuuli Hommik.
6. klass – Karel Meitsar 7. koht, tublid olid Jenny-Ly Hillak, Marite Kattai, Maik Hellamaa.

Täname õpilasi juhendanud õpetajaid: Irene Undrus, Monica Kõivisto ja Helle Vänzel.

Täname veebiviktoriinist EV 100 osavõtnud Kodutütarde ja Noorte Kotkaste Antsla rühma liikmeid: Kristjan Kiidron, Hannes Urbanik, Robert Kuus, Karoliine Marinitševa, Triine Beate Tagamets, Marleen Kerge, Laura Valner.

Tunnustame vabariiklikul õpetajate võrkpallivõistlustel Põltsamaal I koha saavutanud Võrumaa õpetajate võistkonna liiget Roman Provotorovi.