Matemaatikavõistlusmäng Känguru

Дата создания 15.05.2020

Matemaatikavõistlusmäng „Känguru“ toimub ka sel aastal juba 25. korda.

13. mail avatati viktoriinid.eelink opens on new page keskkonnas nn testkänguru, mille käigus saavad õpilased vaadata ja proovida, kuidas Känguru sel aastal välja nägema hakkab.

Kängurust osavõtt on sel aastal tasuta.

20.–21. mail saavad kõik väikesed ja suured matemaatikasõbrad oma matemaatikateadmised proovile panna Tartu Ülikooli teaduskooli viktoriinid.eelink opens on new page keskkonnas.

20. mai: 1.–2. klass, 3.–4. klass

21. mai: 5.–6.klass, 7.–8.klass, 9.–10.klass, 11.–12. klass, vilistlane

Mõlemal päeval on ülesannete komplektid avatud ajavahemikus 10.00 kuni 15.30.
Lahendamiseks, vastuste sisestamiseks ja kontrollimiseks on osalejatel aega 1 tund ja 25 minutit. Iga õpilane võib osaleda vaid üks kord.

Oma tulemust ehk kogutud punktisummat näevad osalejad viktoriinid.eelink opens on new page keskkonnas. Juubeliaastal loositakse välja hulgaliselt kängurumeeneid.

Kokkuvõtted tulemustest avaldatakse teaduskooli kodulehel. Ülesanded ja lahendused on Känguru lehel leitavad alates 11. juunist.

Rohkem infot ja võistluse juhendi leiab Känguru leheltlink opens on new page.

Lisateave: Raili Vilt, Känguru peakorraldaja, 737 5521, raili.vilt@ut.ee

Tartu Ülikooli teaduskool

Дата последнего изменения 15.05.2020.