Õpilasfirmad

2019/2020. õa

Minifirma KAPPADI KAPPADI

Minifirma KAPPADI KAPPADI toodab vanaaegseid mänguasju. Esimesena hakatakse tootma kepp hobuseid ehk hobihobuseid, millega saab teha väga erinevaid mänge.
Reklaampäevadel tutvustatakse toodet ja korraldatakse erinevaid üritusi, näiteks traavivõistlused või takistussõit.
Üritused on seotud Liikuma Kutsuva Kooli traditsioonidega.
Võistlusi saab korraldada ka erinevatel kooli üritustel: jõululaat, perepäev, kooli lõpu piknik jne
Materjal, millest hobused valmistatakse on taaskasutus: vanad sokid, (võivad olla nõelutud, kuid puhtad), erinevat värvi arutatud lõng, naharibad, nööbid, kaunistuseks helmed ja paelad). Puidust hobuse pea on vineerist, mis lõigatakse välja tehnoloogia klassis.

Minifirma VIGATSÕ PRUUDI

1. MF VIGATSÕ PRUUDI on etenduskunsti pakkuv firma.
2. MF liikmed on õppinud selgeks võrukeelse näidendi, mida saab esitada oma koolis, naaberkoolides ja kaugemalgi.
3. Näidend lavastatakse mf noorte poolt, kostüümid ja kujundus on noorte algatus.

MF VIGATSÕ PRUUDI näitlejad

2018/2019. õa

Minifirma Cafe ÕE pakub suupisteid kooli üritustel ja laatadel.

Tooteid müüakse laatadel (8. detsember, 13. detsember, 15. detsember, 19. detsember, 16. märts ).

Teenust pakutakse järgmistel üritustel: Halloweeni õhtu, isadepäev, jõulupeod, emadepäev, koolipere piknik jne.

Tooted valmistatakse Antsla Gümnaasiumi õppeköögis ja koduköögis.

Minifirma HYKOS

Toodame ehteid (käevõrud, kõrvarõngad, kaelakeed) ja kuuseehteid

Tooted on valmistatud klaasist, pärlitest, vääris metallist, nahast, pitsmaterjalist.

Tootmist juhendavad Liivia Rebane ja Evi Zirk.

Tootmine toimub koolis kunstiklassis ja Uue-Antsla klaasikojas.

Tooteid müüakse laatadel (8. detsember, 13. detsember, 15. detsember, 19. detsember, 16. märts ) ja teistel üritustel.

Minifirma täidab ka tellimusi.