Direktor kiidab

Kiitused ja tänud 2021/2022. õa

Antsla Gümnaasium kiidab innukaid suvelugejaid, kes osalesid Võru Keskraamatukogu lasteosakonna lugemismängus Laste-Raamatu-Suvi-2021:
Emma Estelle Kulbin (2.b), Lisette Perli (2.b), Anna-Grete Hillak (4.a), Cristofer Vaiksalu (4.a) ja Mirjam Pedaja (5.b).

Antsla Gümnaasium tänab õpilaste juhendajat Piret Tanieli.

Antsla Gümnaasium tänab väga meie kooli õpetajaid Anu Silma, Tiia Potterit, Merle Paati, Aive Trummalit ja Kaspar Kurvet, kes valmistasid ette võõrkeelte päeva, mida oli nauditav jälgida.
Antsla Gümnaasium tänab Maarja Liba ja Nele Melchiori põhjaliku esitluse ja oma karjääri tutvustuse eest.

Antsla Gümnaasium tänab Kadri Kõivu suhtlustreeningu läbiviimise eest ja Annika Kõrvoja kunsti töötoa läbiviimise eest.
Antsla Gümnaasium tänab aktiivseid ja avatud osalejaid.
Antsla Gümnaasium tänab laagri koordinaatorit Liivia Rebast.

Antsla Gümnaasium tänab Jan Fred Joabi imelise fotonäituse eest aulas ja juhendajat Janek Joabi.

Kiitused ja tänud 2021/2022. õa

Antsla Gümnaasium tänab õpilaste juhendajat Piret Tanieli.

Antsla Gümnaasium tänab aktiivseid ja avatud osalejaid.
Antsla Gümnaasium tänab laagri koordinaatorit Liivia Rebast.