Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Klassijuhatajad Töötajad

Должность
 
Администрация (5)

Katrin Martinfeld

Директор
Математика
785 5334
5662 7313
katrin.martinfeld@antslakk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Kaja Simisker

Математика
Õppealajuhataja
kaja.simisker@antslakk.edu.ee

Время приема:

K kell 13.45 – 14.20
Kokkuleppel

Talvo Kont

Direktori asetäitja majandusalal
Tehnoloogia
523 1535
talvo.kont@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 15.30 – 16.00

Liivia Rebane

Huvijuht
Kunst
526 6135
liivia.rebane@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 14.25 – 15.10

Urmas Soonvald

Infojuht
Ringijuht
urmas.soonvald@antslakk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel
Учителя (43)

Ülle Anier

6.b klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
Loodusõpetus
ulle.anier@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 13.40 – 14.20

Maris Hanimägi

6.a klassijuhataja
Математика
maris.hanimagi@antslakk.edu.ee

Время приема:

T kell 13.40 – 14.30 5.-9. klass
R kell 13.40 - 14.20 10. klass

Eda Hirson

10. klassijuhataja
Muusika
Ringijuht
eda.hirson@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 14.25 – 15.10

Janek Joab

Ringijuht
janek.joab@antslakk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Kristina Kiidron

1.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
kristina.kiidron@antslakk.edu.ee

Время приема:

K kell 13.00 - 13.40

Talvo Kont

Direktori asetäitja majandusalal
Tehnoloogia
523 1535
talvo.kont@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 15.30 – 16.00

Katrin Kool

9.a klassijuhataja
История
katrin.kool@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 13.40 – 14.20

Eve Kubi

История
Geograafia
eve.kubi@antslakk.edu.ee

Время приема:

R kell 13.00 – 13.40

Lea Kukk

7.b klassijuhataja
Kehaline kasvatus
lea.kukk@antslakk.edu.ee

Время приема:

K kell 14.20 – 15.10

Helina Kuusk

1.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
helina.kuusk@antslakk.edu.ee

Время приема:

K kell 13.00 – 13.40

Monica Kõivisto

5.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
monica.koivisto@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 13.40 – 14.20

Annika Kõrvoja

Ringijuht
annika.korvoja@antslakk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Tiina Kübarsepp

2.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
tiina.kubarsepp@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 13.00 – 13.40

Marietta Lõo

Füüsika
Keemia
Loodusõpetus
marietta.loo@antslakk.edu.ee

Время приема:

E kell 14.30 – 15.30

Roman Malõšev

7.a klassijuhataja
Arvutiõpetus
Haridustehnoloog
roman.malosev@antslakk.edu.ee

Время приема:

E kell 14.25 – 15.10

Laura Mander

Tantsuõpetus
laura.mander@antslakk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Piia Mandli

3.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
piia.mandli@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 13.00 – 13.45

Katrin Martinfeld

Директор
Математика
785 5334
5662 7313
katrin.martinfeld@antslakk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Mare Mägi

Abiõpetaja
mare.magi@antslakk.edu.ee

Время приема:

E kell 14.25 – 15.10

Kaire Niilus

2.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
kaire.niilus@antslakk.edu.ee

Время приема:

K kell 13.00 – 15.00

Krista Noor

Inglise keel
krista.noor@antslakk.edu.ee

Время приема:

E kell 13.45 – 14.30

Merle Paat

12. klassijuhataja
Inglise keel
merle.paat@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 14.30 – 15.10

Tiina Paeglis

Vene keel
tiina.paeglis@antslakk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Tiia Potter

Vene keel
tiia.potter@antslakk.edu.ee

Время приема:

T kell 14.30

Roman Provotorov

Turundus ja tootearendus
roman.provotorov@antslakk.edu.ee

Время приема:

T kell 10.35 – 11.05

Maire Puhmas

Bioloogia
Geograafia
maire.puhmas@antslakk.edu.ee

Время приема:

R kell 13.00 – 13.45

Tiit Raud

Muusika
Ringijuht
tiit.raud@antslakk.edu.ee

Время приема:

R kell 12.05 – 12.50

Ly Raudsepp

3.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
ly.raudsepp@antslakk.edu.ee

Время приема:

K kell 13.40 – 14.20

Liivia Rebane

Huvijuht
Kunst
526 6135
liivia.rebane@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 14.25 – 15.10

Iri Reile

8.a klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
iri.reile@antslakk.edu.ee

Время приема:

K kell 13.40 – 14.30

Kalle Samarüütel

9.b klassijuhataja
Kehaline kasvatus
kalle.samaruutel@antslakk.edu.ee

Время приема:

E kell 14.30 – 15.30

Eve Sarapu

Abiõpetaja
eve.sarapu@antslakk.edu.ee

Время приема:

Nkell 13.40 – 14.20

Anu Silm

5.a klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
anu.silm@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 11.35 – 12.05

Kaja Simisker

Математика
Õppealajuhataja
kaja.simisker@antslakk.edu.ee

Время приема:

K kell 13.45 – 14.20
Kokkuleppel

Heili Soikka

Klassiõpetaja
heili.soikka@antslakk.edu.ee

Время приема:

T kell 13.50 – 14.30
N kell 14.25 – 15.10

Tiina Tirgo

4.b klassijuhataja
Inglise keel
tiina.tirgo@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 13.40 – 14.20
Kokkuleppel

Aive Trummal

11. klassijuhataja
Saksa keel
aive.trummal@antslakk.edu.ee

Время приема:

T kell 14.30 – 15.15

Merle Tuulas

8.b klassijuhataja
Käsitöö
Математика
Ringijuht
merle.tuulas@antslakk.edu.ee

Время приема:

E kell 14.25 – 15.10
T kell 13.40 – 14.20

Irene Undrus

4.a klassijuhataja
irene.undrus@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 13.00 – 14.20

Avo Veske

Riigikaitseõpetus
avo.veske@antslakk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Helle Vänzel

Käsitöö
Kunst
helle.vanzel@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 13.00 – 14.20

Anneli Võikar

Majandus
anneli.voikar@antslakk.edu.ee

Время приема:

K kell 14.25 – 15.10

Aire Reiljan

Ringijuht
aire.reiljan@gmail.com

Время приема:

Kokkuleppel
Klassijuhatajad (21)

Ülle Anier

6.b klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
Loodusõpetus
ulle.anier@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 13.40 – 14.20

Maris Hanimägi

6.a klassijuhataja
Математика
maris.hanimagi@antslakk.edu.ee

Время приема:

T kell 13.40 – 14.30 5.-9. klass
R kell 13.40 - 14.20 10. klass

Kristina Kiidron

1.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
kristina.kiidron@antslakk.edu.ee

Время приема:

K kell 13.00 - 13.40

Katrin Kool

9.a klassijuhataja
История
katrin.kool@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 13.40 – 14.20

Lea Kukk

7.b klassijuhataja
Kehaline kasvatus
lea.kukk@antslakk.edu.ee

Время приема:

K kell 14.20 – 15.10

Helina Kuusk

1.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
helina.kuusk@antslakk.edu.ee

Время приема:

K kell 13.00 – 13.40

Monica Kõivisto

5.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
monica.koivisto@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 13.40 – 14.20

Tiina Kübarsepp

2.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
tiina.kubarsepp@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 13.00 – 13.40

Piia Mandli

3.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
piia.mandli@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 13.00 – 13.45

Kaire Niilus

2.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
kaire.niilus@antslakk.edu.ee

Время приема:

K kell 13.00 – 15.00

Roman Malõšev

7.a klassijuhataja
Arvutiõpetus
Haridustehnoloog
roman.malosev@antslakk.edu.ee

Время приема:

E kell 14.25 – 15.10

Merle Paat

12. klassijuhataja
Inglise keel
merle.paat@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 14.30 – 15.10

Ly Raudsepp

3.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
ly.raudsepp@antslakk.edu.ee

Время приема:

K kell 13.40 – 14.20

Iri Reile

8.a klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
iri.reile@antslakk.edu.ee

Время приема:

K kell 13.40 – 14.30

Kalle Samarüütel

9.b klassijuhataja
Kehaline kasvatus
kalle.samaruutel@antslakk.edu.ee

Время приема:

E kell 14.30 – 15.30

Anu Silm

5.a klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
anu.silm@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 11.35 – 12.05

Aive Trummal

11. klassijuhataja
Saksa keel
aive.trummal@antslakk.edu.ee

Время приема:

T kell 14.30 – 15.15

Merle Tuulas

8.b klassijuhataja
Käsitöö
Математика
Ringijuht
merle.tuulas@antslakk.edu.ee

Время приема:

E kell 14.25 – 15.10
T kell 13.40 – 14.20

Irene Undrus

4.a klassijuhataja
irene.undrus@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 13.00 – 14.20

Eda Hirson

10. klassijuhataja
Muusika
Ringijuht
eda.hirson@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 14.25 – 15.10

Tiina Tirgo

4.b klassijuhataja
Inglise keel
tiina.tirgo@antslakk.edu.ee

Время приема:

N kell 13.40 – 14.20
Kokkuleppel
Töötajad (24)

Hele Baumann

Majahoidja

hele.baumann@antslakk.edu.ee


Kati Harak

Tugiisik

kati.harak@antslakk.edu.ee


Endu Roosimaa

Remonditööde meister
endu.roosimaa@antslakk.edu.ee


Maie Keel

Logopeed
maie.keel@antslakk.edu.ee

Время приема:

K kell 7.30 – 8.00

Urmas Kiidron

Remonditööline

urmas.kiidron@antslakk.edu.ee


Monika Koobak

Koristaja-nõudepesija

monika.koobak@antslakk.edu.ee


Mirvet Kulberg

Sotsiaalpedagoog
mirvet.kulberg@antslakk.edu.ee

Время приема:

tööleping peatatud

Maire Kuus

Koristaja, tugiisik

maire.kuus@antslakk.edu.ee


Luule Kuusik

Laborant

luule.kuusik@antslakk.edu.ee


Eve Kähr

Kokk

eve.kahr@antslakk.edu.ee


Maira Ladva

Koristaja

maira.ladva@antslakk.edu.ee


Ene Laud

Peakokk

ene.laud@antslakk.edu.ee


Virge Niilus

Koristaja, tugiisik

virge.niilus@antslakk.edu.ee


Ester Parts

Tugiisik

ester.parts@antslakk.edu.ee


Liina Raudsepp

Koristaja

liina.raudsepp@antslakk.edu.ee


Arved Reile

Bussijuht

arved.reile@antslakk.edu.ee


Mailis Ilumets

Sekretär-juhiabi
+372 528 2493
mailis.ilumets@antslakk.edu.ee


Piret Taniel

Raamatukogujuhataja
piret.taniel@antslakk.edu.ee


Eve Valge

Koristaja-nõudepesija

eve.valge@antslakk.edu.ee


Siiri Zimmermann

Aednik-koristaja

siiri.zimmermann@antslakk.edu.ee


Helmi Kivi

Sotsiaalpedagoog
helmi.kivi@antslakk.edu.ee

Время приема:

tööleping peatatud

Teri Voomets

Sotsiaalpedagoog
+372 5194 9649
teri.voomets@antslakk.edu.ee

Время приема:

T kell 10.00 – 11.00

Lagle Uibo

Tugiisik
lagle.uibo@antslakk.edu.ee


Antonina Jõesaar

Tugiisik
antonina.joesaar@antslakk.edu.ee

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.