Uudised

Kiidame! 7. september 07. september info


Täname väga meie kooli õpetajaid Anu Silma, Tiia Potterit, Merle Paati, Aive Trummalit ja Kaspar Kurvet, kes valmistasid ette võõrkeelte päeva, mida oli nauditav jälgida. Täname Maarja Liba ja Nele Melchiori põhjaliku esitluse ja oma karjääri tutvustuse eest.

Täname Kadri Kõivu suhtlustreeningu läbiviimise eest ja Annika Kõrvoja kunsti töötoa läbiviimise eest. Täname aktiivseid ja avatud osalejaid.
Täname laagri koordinaatorit Liivia Rebast.

Täname Jan Fred Joabit imelise fotonäituse eest aulas ja juhendajat Janek Joabit.

Täname väga meie kooli õpetajaid Anu Silma, Tiia Potterit, Merle Paati, Aive Trummalit ja Kaspar Kurvet, kes valmistasid ette võõrkeelte päeva, mida oli nauditav jälgida. Täname Maarja Liba ja Nele Melchiori põhjaliku esitluse ja oma karjääri tutvustuse eest.

Täname Kadri Kõivu suhtlustreeningu läbiviimise eest ja Annika Kõrvoja kunsti töötoa läbiviimise eest. Täname aktiivseid ja avatud osalejaid.
Täname laagri koordinaatorit Liivia Rebast.

Täname Jan Fred Joabit imelise fotonäituse eest aulas ja juhendajat Janek Joabit.