Kiidame! 4. veebruar 04. veebruar info

Tunnustame 28. jaanuaril Võrus maakonna sisekergejõustiku võistlustel edukalt võistelnud õpilasi:
Sandra Rumask 60 m 1. koht, 60 m tj 1. koht,  200 m 1. koht;
Kaspar Aleks Kala kõrgushüpe 1. koht, 60 m 2. koht;
Kristlyn Jaanimägi kaugushüpe 2. koht;
Annimari Salumets 60 m 2. koht;
Kristen Käärmann kaugushüpe 3. koht;
Karl Hendrik Varik 60 m 1. koht;
Kärt Karing kuul 3. koht;
Janelle Pärna 60 m 4. koht.
Tunnustame ka südikalt võistelnud õpilasi: Annabel Hirv, Eliise Juur, Elena Kannimäe, Liisa Sachris, Hanna Liisa Paring, Taniel Heinaste ja Liisa Loreena Värton.
Täname kohtunikke: Helena Kriibi, Sanna Sööt, Roberta Lahesoo ja Madelin Rattus.
Täname juhendaja õpetajat Lea Kukke.

Kiidame Nuputa võistlustel 5.-6. klassi arvestuses 5. koha saavutanud võistkonna liikmeid: Taniel Heinaste, Liisa Loreena Värton ja Jan Fred Joab.
Kiidame Nuputa võistlustel tublilt esinenud õpilasi: Kristiina Puija, Krislyn Jaanimägi ja Heiro Mets.
Täname juhendajaid: Maris Hanimägi, Irene Undrus ja Merle Tuulas.

Kiidame First Lego League Linnalooja hooaja Kagu-Eesti eelvooru võistluses osalenud õpilasi:
3.a klass - Ott Ruben Morel, Kristjan Zopp;
4.a klass - Tõnu Kiik, Kaidar Rimm, Martin Rikas;
4.b klass - Markko Mõttus.
Täname juhendat Urmas Soonvaldi.

Kiidame bioloogia maakondlikul olümpiaadil osalenud õpilasi:
Jan-Fred Joab 2. koht,  Eliise Juur 5. koht. Tublid olid ka  Aleks Antsi ja Liisa Loreena Värton.
7. ja 8. klassi arvestuses saavutasid Tuuli Hommik 6. koha, Kärt Verš 7. koha , Maik Hellamaa 4. koha, Rober Kuus 6. koha. Tublilt võistlesid: Elena Kannimäe, Kristiina Puija, Gerda Lepik, Karel Meitsar, Jenny-Ly Hillak, Johanna Joab, Helen Liibert, Kaur Reinhold, Laura Stella Soe, Triine Beate Tagamets, Karl-Sander Liiver ja Karmen Uiboleht.
Täname juhendajaid: Ülle Anier ja Maire Puhmas.

Tunnustame 1. ja 2. veebruaril Tallinnas toimunud EM sisekergejõustiku võistlustel edukalt osalenud õpilast. Sandra Rumask saavutas Eesti meistri tulemuse kaugushüppes 5.26; 60m 6. koha; 60m tõkkejooks 4. koha ja 200m jooksus 6. koha. Kõikidel nimetatud aladel on tulemused kooli rekordid 15-16 aastaste neidude seas.
Täname juhendaja Lea Kukke.

Täname Tartu rahu 100 aastapäevale pühendatud esitlustega 1.-4. klassides esinenud 12. kl. õpilasi: Evely Tiganik, Kristel Oja, Karl Joosep Põldsepp ja Kert Kits.
Täname juhendaja Katrin Kooli.

Sandra Rumask 60 m 1. koht, 60 m tj 1. koht,  200 m 1. koht;
Kaspar Aleks Kala kõrgushüpe 1. koht, 60 m 2. koht;
Kristlyn Jaanimägi kaugushüpe 2. koht;
Annimari Salumets 60 m 2. koht;
Kristen Käärmann kaugushüpe 3. koht;
Karl Hendrik Varik 60 m 1. koht;
Kärt Karing kuul 3. koht;
Janelle Pärna 60 m 4. koht.
Täname juhendaja õpetajat Lea Kukke.

Täname juhendajaid: Maris Hanimägi, Irene Undrus ja Merle Tuulas.

3.a klass - Ott Ruben Morel, Kristjan Zopp;
4.a klass - Tõnu Kiik, Kaidar Rimm, Martin Rikas;
4.b klass - Markko Mõttus.
Täname juhendat Urmas Soonvaldi.

Kiidame bioloogia maakondlikul olümpiaadil osalenud õpilasi:
Täname juhendajaid: Ülle Anier ja Maire Puhmas.

Täname juhendaja Lea Kukke.

Täname juhendaja Katrin Kooli.