Kiidame! 3. märts 03. märts info

Täname TORE 24. sünnipäevale pühendatud aastakoosolek-konverentsil osalenud õpetajaid ja juhendaja Ülle Anieri.

Täname EV 102 kontsert-aktusel esinejaid: lastekoori, poistekoori ja mudilaskoori liikmeid, 7. klassi neidude ja 8. klassi poiste ansambli liikmeid, 7. klassi neidude ja Antsla KSK laululapsi ning õpilasi: Kertu Niit, Kert Kits, Evely Tiganik, Karl Joosep Põldsepp ja Kaspar Aleks Kala.
Täname juhendajaid Eda Hirsoni, Tiit Rauda ja Iri Reilet.
Täname kontsert-aktusel esinenud lapsi riietanud klassijuhatajaid ning riideid korrastanud Liina Raudseppa.
Täname Luule Kuusikut ja Piret Tanieli.
Täname Antsla KSK pere abi ja toetuse eest.

Tunnustame veebruaris Lüllemäe Põhikooli ja Antsla Gümnaasiumi 9. klassi õpilaste vahel toimunud õpilasvahetuses osalenud õpilasi: Joonas Pormeister, Karmen Uiboleht, Liisy Piigli ja Kelly Saar.
Täname õpilasvahetust abistanud õpetajaid: Katrin Kool, Anu Silm, Eda Hirson ja Maire Puhmas.

Kiidame 20.veebruaril Antsla-Varstu-Mõniste malevkonna/jaoskonna pidulikul koondusel julge esinemise eest: Robert Kuus, Emil Saaroja, Berta Varik, Kadi Sulbi, Aron Aidla, Karel Meitsar, Konrad-Konnor Perli, Armin Armulik, Kristel-Elis Siidra, Marleen Kerge ja Kaidi Zagaja.
Täname kaastöö eest Eda Hirsoni ja Iri Reilet.
Täname pidulikul koondusel pildistanud Diana Liiva.

Kiidame 21. ja 22. veebruaril kodutütarde ja noorkotkaste Sänna retk/matkal osalenud õpilast Cristofer Haamerit, kes saavutas rännakuliste võistkonnas III koha ja Tuuli Verši, kes saavutas matkaliste võistkonnas III koha.
Tunnustame ka teisi edukaid võistlejaid: Kädi Sulbi, Marta Aher, Eliise Juur, Kaidi Zagaja, Berta Varik, Kristel-Elis Siidra, Janete Sisas, Kairo Jänes, Elger Heitur, Robert Kuus, Kaur Reinhold, Heikko-Hardi Reinhold ja Taniel Juhanson.

Täname 24. veebruaril Antslas toimunud päikesetõusu lipuheiskamisel osalenud õpilasi: Kadi Sulbi, Kädi Sulbi, Kaidi Zagaja, Hanna-Marta Aduson, Kristel-Elis Siidra, Berta Varik, Emma Emilie Saavel, Triine Beate Tagamets, Miia Umbleja, Janete Sisas, Marta Aher, Eliise Juur, Tuuli Verš, Marten Kliiman, Andri Rätsep, Aleks Antsi, Rudolf Hinn, Karl Valter Saavel, Heikko-Hardi Reinhold, Emil Saaroja, Taniel Juhanson, Trond Bjarte Tagamets ja Andreas Aade.

Kiidame geograafia olümpiaadi maakondlikus voorus edukalt osalenud õpilasi: Kristiina Puija (7.b) - 7. koht, Karel Meitsar (8.a) - 4. koht, Robert Kuus (8.b) - 6. koht, Aron Aidla (8.a) - 10. koht, Jenny-Ly Hillak (8.b) - 13. koht, Elger Heitur (8.a) - 18. koht, Rihard Tinkus (10.a) - 17. koht.
Täname õpilasi juhendanud õpetajaid Eve Kubi ja Maire Puhmast.

Täname tervisepäeval osalenud töötajaid.

Täname ja tunnustame metoodikapäeval esinenud õpetajaid: Katrin Kool, Ülle Anier, Helle Vänzel, Kaire Niilus, Helina Kuusk, Krista Noor, Eve Kubi, Merle Tuulas, Marietta Lõo, Piia Mandli, Tiia Potter, Roman Malõšev ja Janek Joab.

Täname 26.veebruari kogemusseminari esinejat Piia Mandlit.

Täname juhendajaid Eda Hirsoni, Tiit Rauda ja Iri Reilet.
Täname Luule Kuusikut ja Piret Tanieli.
Täname Antsla KSK pere abi ja toetuse eest.

Täname kaastöö eest Eda Hirsoni ja Iri Reilet.
Täname pidulikul koondusel pildistanud Diana Liiva.

Täname õpilasi juhendanud õpetajaid Eve Kubi ja Maire Puhmast.

Täname tervisepäeval osalenud töötajaid.

Täname 26.veebruari kogemusseminari esinejat Piia Mandlit.