Uudised

Kiidame! 27. oktoober 27. oktoober info


Täname meie kooli PRÜGIJOOKSU korraldajaid ja selles osalejaid.

Kiidame ettevõtlusmängu Creatlon E-viktoriinis osalenud 7.-9. klasside õpilasi.
9.b  klass Maik Hellamaa- 15. koht vabariigis.
47.-90. koht: Helen Liibert, Jenny-Ly Hillak.
Hea tulemuse saavutasid:  Johanna Joab, Juss Holdt, Robert Kuus, Kaur Reinhold, Trine Beate Tagamets, Berit Raudsepp, Laura Stella Soe, Marite Kattai, Karolin Kiidron.
9.a klass 47.-90. koht: Aron Aidla, Gerda Lepik, Teele Saia.
Hea tulemuse saavutasid: Elger  Heitur, Karel Meitsar, Armin Armulik, Eva Värnik, Sandra Rumask, Carl Martin Geier, Kairo Jänes, Merili Habicht, Lars Vaiksalu.
8.a klass hea tulemuse saavutasid: Kaisa Ruven, Kristlyn Jaanimägi, Kärt Verš, Sandra Ann Pukk, Helen Kaldmäe, Kaimo Jõgisuu, Lenne Liina Udu.
8.b klass hea tulemuse saavutasid: Ardi Mõttus, Elena Kannimäe, Kristiina Puija, Helena Kriibi, Kauri Kelner, Kerli Rimm, Konrad-Konnor Perli, Peeter Saamo, Tuuli Hommik, Evita Saar.
7.b klass hea tulemuse saavutasid: Kristofer Haamer, Jan Fred Joab, Liisbeth Nõmmik.

Täname õpilaste juhendajat Katrin Kooli.

 

Kiidame 14. oktoobril maakondlikus KT ja NK orienteerumisvõistluses individuaalarvestuses III koha oma vanuserühmas saavutanud Triine Beate Tagametsa. Tunnustame tublilt osalenud õpilasi: Kädi Sulbi, Marta Aher, Janete Sisas, Kristel-Elis Siidra ja Berta Varik. 

Kiidame 23.-25. oktoobril toimunud luureretkes „Rene retk 2020“ osalenud II koha saavutanud noorkotkaste võistkonna liikmeid: Heikko-Hardi Reinhold ja Trond Bjarte Tagamets.
Tunnustame luureretkes „Rene retk 2020“ võistkondlikus arvestuses III koha saavutanud Antsla rühma kodutütart Triine Beate Tagametsa.

Täname abikohtunikke: Kriste-Elis Siidra, Berta Varik, Janete Sisas. 
Täname juhendajaid: Piia Mandli ja Aire Reiljan.

Kiidame 4. klasside õpilasi, kes osalesid Võru maakonna 4. klasside muistendite ettelugemise võistlusel:
sorav lugeja Riona Raag, hea ettevalmistusega lugeja Mirjam Pedaja, tublid lugejad Elisabeth Tamm, Lisete Kall, Miia Sipolainen.

Täname õpilaste juhendajat Piret Tanieli.

Täname meie kooli PRÜGIJOOKSU korraldajaid ja selles osalejaid.

Kiidame ettevõtlusmängu Creatlon E-viktoriinis osalenud 7.-9. klasside õpilasi.
9.b  klass Maik Hellamaa- 15. koht vabariigis.
47.-90. koht: Helen Liibert, Jenny-Ly Hillak.
Hea tulemuse saavutasid:  Johanna Joab, Juss Holdt, Robert Kuus, Kaur Reinhold, Trine Beate Tagamets, Berit Raudsepp, Laura Stella Soe, Marite Kattai, Karolin Kiidron.
9.a klass 47.-90. koht: Aron Aidla, Gerda Lepik, Teele Saia.
Hea tulemuse saavutasid: Elger  Heitur, Karel Meitsar, Armin Armulik, Eva Värnik, Sandra Rumask, Carl Martin Geier, Kairo Jänes, Merili Habicht, Lars Vaiksalu.
8.a klass hea tulemuse saavutasid: Kaisa Ruven, Kristlyn Jaanimägi, Kärt Verš, Sandra Ann Pukk, Helen Kaldmäe, Kaimo Jõgisuu, Lenne Liina Udu.
8.b klass hea tulemuse saavutasid: Ardi Mõttus, Elena Kannimäe, Kristiina Puija, Helena Kriibi, Kauri Kelner, Kerli Rimm, Konrad-Konnor Perli, Peeter Saamo, Tuuli Hommik, Evita Saar.
7.b klass hea tulemuse saavutasid: Kristofer Haamer, Jan Fred Joab, Liisbeth Nõmmik.

Täname õpilaste juhendajat Katrin Kooli.

 

Kiidame 14. oktoobril maakondlikus KT ja NK orienteerumisvõistluses individuaalarvestuses III koha oma vanuserühmas saavutanud Triine Beate Tagametsa. Tunnustame tublilt osalenud õpilasi: Kädi Sulbi, Marta Aher, Janete Sisas, Kristel-Elis Siidra ja Berta Varik. 

Kiidame 23.-25. oktoobril toimunud luureretkes „Rene retk 2020“ osalenud II koha saavutanud noorkotkaste võistkonna liikmeid: Heikko-Hardi Reinhold ja Trond Bjarte Tagamets.
Tunnustame luureretkes „Rene retk 2020“ võistkondlikus arvestuses III koha saavutanud Antsla rühma kodutütart Triine Beate Tagametsa.

Täname abikohtunikke: Kriste-Elis Siidra, Berta Varik, Janete Sisas. 
Täname juhendajaid: Piia Mandli ja Aire Reiljan.

Kiidame 4. klasside õpilasi, kes osalesid Võru maakonna 4. klasside muistendite ettelugemise võistlusel:
sorav lugeja Riona Raag, hea ettevalmistusega lugeja Mirjam Pedaja, tublid lugejad Elisabeth Tamm, Lisete Kall, Miia Sipolainen.

Täname õpilaste juhendajat Piret Tanieli.