Kiidame! 23. november 23. november info

Kiidame õpilasi tubli osalemise eest virtuaalsel Teadmuspäeval:
I võistkond: Mairo Mets 1.a, Ketleen Haamer 2.a, Kristjan Dräbtsinski 3.a;
II võistkond: Eve Puksing 1.a, Karoliine Veidik 2.b, Janne Marie Kõlli 3.b.
Täname Urmas Soonvaldi Teadmuspäeva tehnilise ettevalmistamise eest.

Kiidame Võrumaa keskkonnahariduse ja kommunikatsiooni osakonna spetsialisti Helen Kivisilda õppeprogrammi Puhta vee ABC läbiviimise eest 2.a ja 2.b klassis.

Kiidame laulu  "Kiusamise vastu" loojat Kerli Hellamaad ning tublisid lauljaid ja pillimängijaid:
Sanna Sööt, Karl-Sander Liiver, Henri Laul, Marleen Rätsep, Andri Rätsep ja Aleks Antsi.
Täname filmimise eest Urmas Soonvaldi, võtmehoidjate eest Talvo Konti, laulusõnade printimise eest Luule Kuusikut ja valgustuse eest Antsla KSK meeskonda.

Kiidame õpilasi tubli osalemise eest virtuaalsel Teadmuspäeval:
I võistkond: Mairo Mets 1.a, Ketleen Haamer 2.a, Kristjan Dräbtsinski 3.a;
II võistkond: Eve Puksing 1.a, Karoliine Veidik 2.b, Janne Marie Kõlli 3.b.
Täname Urmas Soonvaldi Teadmuspäeva tehnilise ettevalmistamise eest.