Kiidame! 18. veebruar 18. veebruar info

Täname sõbranädala korraldusmeeskonna liikmeid: Marta Aher, Kristel-Elis Siidra ja Annabel Hirv.

Kiidame piirkondlikul geograafia olümpiaadil osalenud õpilasi. Täname Maire Puhmast, Eve Kubi ja Urmas Soonvaldi, kes aitasid olümpiaadi Antsla Gümnaasiumis läbi viia.

Kiidame ajaloo olümpiaadil piirkonnavoorus hea tulemuse saavutanud õpilasi: Karel Meitsar 4. koht, Kertu Niit 4. koht, Gerda Lepik 8. koht ja Annika Õlijas.
Täname ajaloo olümpiaadi piirkonnavoorus osalemise eest: Liisa Loreena Värton, Kristiina Puija, Kerli Rimm, Tuuli Hommik, Kärt Verš ja Jenny-Ly Hillak.
Täname õpilasi juhendanud Eve Kubi ja Katrin Kooli.

Kiidame Põlva-, Valga-, Võrumaa Pranglimise finaalis eduka osalemise eest.
Oskajate arvestuses (4.-6. klass) saavutas I koha Oliver Kurg 4.b ja IV koha Magnus Lillmann 4.a klassist ning noormeeste arvestuses I koha Heiro Mets 7.a klassist, kes pääses ka vabariiklikku finaali (10 parema noormehe seas vabariigis).
Täname juhendajaid: Monica Kõivisto ja Kaja Simisker.

Täname õpilasi juhendanud Eve Kubi ja Katrin Kooli.

Kiidame Põlva-, Valga-, Võrumaa Pranglimise finaalis eduka osalemise eest.
Täname juhendajaid: Monica Kõivisto ja Kaja Simisker.