Kiidame! 15. oktoober 15. oktoober info

Tunnustame 10. oktoobril ettevõtlusnädala raames üleriigilises e-viktoriinis ehk Creatloni I etapis osavõtnud 74 õpilast.
Paremaid tulemusi saavutasid:
9. klass - Sandra Jõela, Kristjan Padrik, Kristel Taal, Sten Alex Saar, Kevin Värton, Kelly Saar, Karl-Sander Liiver, Henri Laul, Oskar Perv, Oliver Jõela.
8.a klass - Karel Meitsar, Sandra Rumask, Teele Saia, Elger Heitur, Gerda Lepik.
8.b klass - Johanna Joab, Helen Liibert, Marite Kattai, Berit Raudsepp, Karolin Kiidron,
Triine Beate Tagamets. Kõigi nimetatute kohad olid 32.-516. tulemuse seas.
Creatloni I etapist võttis üleriigiliselt osa 2470 7.-9. klassi õpilast.

Täname õpilasi juhendanud õpetajat Katrin Kooli.

Kiidame 12. oktoobril Võrumaa NK ja KT maakondlikul laskevõistlusel I koha saavutanud Antsla rühma liikmeid.
Individuaalarvestuses saavutas õhupüssiga laskmises Tuuli Hommik 3. koha; sportpüssiga laskmises Kaur Reinhold 3. koha ning Emma Emilie Saavel 2. koha.
Tublilt võistlesid veel Robert Kuus, Matias Pussila, Karl Valter Saavel, Kädi Sulbi, Triine Beate Tagamets.
Aitäh kõikidele osalejatele!

Täname juhendajaid Piia Mandlit, Aire Reiljani.

Paremaid tulemusi saavutasid:
Triine Beate Tagamets. Kõigi nimetatute kohad olid 32.-516. tulemuse seas.
Creatloni I etapist võttis üleriigiliselt osa 2470 7.-9. klassi õpilast.

Täname õpilasi juhendanud õpetajat Katrin Kooli.

Aitäh kõikidele osalejatele!

Täname juhendajaid Piia Mandlit, Aire Reiljani.