Kiidame! 13. aprill 13. aprill info

Kiidame Creatloni võistkonna liikmeid, Triine Beate Tagametsa ja Johanna Joabi (9.b klass), kes saavutasid võistluse lõpptulemusena 5. koha vabariigi 47 võistkonna hulgas!

Täname õpetajat Anu Silma, kes aitas loovtöö “Ettevõtlusalane muinasjutt” tegemisel ja õpilaste juhendajat Katrin Kooli.

Täname Signor Kukke ja Sanna Sööti hea koostöö eest 12. klassi tutipäeva ettevalmistamisel.

Täname Tiina Tirgot Hommikune START TOMMYGA!  korraldamisel.

Täname staadioni koristustalgutel osalenud tublisid töötajaid: Virge Niilus, Maira Ladva, Maire Kuus, Siiri Zimmermann, Liina Raudsepp, Hele Bauman, Ene Laud, Eve Kähr, Moonika Koobak ja Eve Valge. Tänu töötajate tublile panusele sai staadion laitmatult korda.

Täname Tiina Tirgot Hommikune START TOMMYGA!  korraldamisel.