Kiidame! 12. november 12. november info

Täname Laura Manderit TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tantsutudengite esinemise korraldamise eest.

Täname isadepäeval lahtiste tundide läbiviijaid ja töötubade juhendajaid.

Täname isadepäeva kontserdil toredalt esinenud mudilas-, poiste- ja lastekoori liikmeid, soliste, ansambleid ja bändi liikmeid. Täname juhendajaid Eda Hirsonit ja Tiit Rauda.

Täname õpilasfirmat Kersti kohvik ja kooli söökla töötajaid isadepäeva hea toidu valmistamise eest.

Tunnustame 9. novembril KT ja NK maakondlikul kabe- ja malevõistlusel 3. koha saavutanud Kadi Sulbit. Täname tublilt võistelnud õpilasi: Aleks Antsi, Mattias Hirv, Robert Kuus, Kaur Reinhold, Kädi Sulbi, Kaidi Zagaja, Berta Varik ja Triine Beate Tagamets. Täname õpilasi saatnud lapsevanemat Annika Sulbit.

Täname isadepäeval lahtiste tundide läbiviijaid ja töötubade juhendajaid.