Toitlustamine

Vaata menüüdlink opens on new page

Antsla Gümnaasiumis on koolilõuna kõigile õpilastele TASUTA ja koolilõuna eest tasuma ei pea.

Pikapäevarühmas tuleb õpilaste söömise eest tasuda 80 senti toidukorra eest.

Palume kõigil õpilastel ja nende vanematel, kes koolilõunat mingil põhjusel ei vaja (puudumised, ekskursioonid, haigused jms juhtumid), sellest teada anda Stuudiumi etteteatamise kaudu või helistades kantselei numbrile +372 528 2493. Arvestust aitavad pidada klassijuhatajad.

Antsla Gümnaasiumi sööklale on väljastatud alates oktoobrist 2021. a Põllumajandus –ja Toiduameti poolt Ökomärgis „20-50% mahe“,  mahetooraine osakaalu arvestamine toimub koguse põhjal.

Koolil on kohaliku mahetaluniku maadel oma põld, kus kasvatatakse valget peakapsast, porgandit, punapeeti, kõrvitsat ja aedtilli. Seemned külvavad, rohivad ja saagi koristavad söökla töötajad.

Avaldatud 10.02.2023. Viimati muudetud 18.09.2023.