Koolielu

Toitlustamine

Riik kompenseerib õpilaste koolitoitu põhikoolis ja gümnaasiumis 1 euro ulatuses.

Antsla Gümnaasiumis on koolilõuna kõigile õpilastele TASUTA ja koolilõuna eest tasuma ei pea.

Pikapäevarühmas tuleb õpilaste söömise eest tasuda 60 senti toidukorra eest.

Palume kõigil õpilastel ja nende vanematel, kes koolilõunat mingil põhjusel ei vaja (puudumised, ekskursioonid, haigused jms juhtumid), sellest teada anda Stuudiumi etteteatamise kaudu või helistades kantselei numbrile +372 78 55 549. Arvestust aitavad pidada klassijuhatajad.

Menüü

PPR menüü

Pikapäevarühmas tuleb õpilaste söömise eest tasuda 60 senti toidukorra eest.

Menüü

PPR menüü