Uudised

Kiidame! 26. november 26. november info


Kiidame III kooliastme näiteringi õpilasi, kes valmistasid ette lavastuse ja esinesid Antsla KSK hirmu- ja õudusteõhtul "Böö-öö":
Kristina Krevald, Lenne-Liina Udu, Kärt Verš (7.a klass); Maarja Annus, Misel Hellamaa, Kristiina Puija, Kauri Kelner, Kerli Rimm (7.b klass); Gerda Lepik (8.a klass)
Täname näiteringi juhendajat Anu Silma.

Täname õpilasfirmat Kersti Kohvik üritusel kaasalöömise ja suupistete valmistamise eest.

Täname kõiki õpetajaid, kes andsid lahtisi tunde 22. novembril, lektorit Ly Raudseppa ja rõõmsaid mängujuhte.

Täname kadrisante lustliku kepsutamise eest ja nende juhendaid Ly Raudseppa ja Kaire Niilust.

Kiidame 21. novembril Vastseliinas toimunud "Teadmuspäeval" osalenud õpilasi:
1.a klass Oliver Värton; 1.b klass Marten Pedaja; 2.a klass Kaidi Zagaja; 2.b klass Romet Carl Jaanimägi; 3.a klass Romero Mürk; 3.b klass Elisabeth Tamm.
Täname juhendajaid - algõpetuse õpetajaid.

Kiidame 19. novembril Kuldres maakonna koolinoorte KV korvpallis 7. kl poistele Antsla gümnaasiumi võistkonda, kes saavutas III koha. Võistkonda kuulusid: Paul Pruuli, Karl Valter Saavel, Ardi Mõttus, Markus Sults, Konrad-Konnor Perli, Kaspar Pavel, Kaimo Jõgisuu, Emil Saaroja, Magnus Lillmann, Maanus Lillmann. 
Täname spordipoiste juhendajat Kalle Samarüütlit.
 

Kiidame III kooliastme näiteringi õpilasi, kes valmistasid ette lavastuse ja esinesid Antsla KSK hirmu- ja õudusteõhtul "Böö-öö":
Kristina Krevald, Lenne-Liina Udu, Kärt Verš (7.a klass); Maarja Annus, Misel Hellamaa, Kristiina Puija, Kauri Kelner, Kerli Rimm (7.b klass); Gerda Lepik (8.a klass)
Täname näiteringi juhendajat Anu Silma.

Täname õpilasfirmat Kersti Kohvik üritusel kaasalöömise ja suupistete valmistamise eest.

Täname kõiki õpetajaid, kes andsid lahtisi tunde 22. novembril, lektorit Ly Raudseppa ja rõõmsaid mängujuhte.

Täname kadrisante lustliku kepsutamise eest ja nende juhendaid Ly Raudseppa ja Kaire Niilust.

Kiidame 21. novembril Vastseliinas toimunud "Teadmuspäeval" osalenud õpilasi:
1.a klass Oliver Värton; 1.b klass Marten Pedaja; 2.a klass Kaidi Zagaja; 2.b klass Romet Carl Jaanimägi; 3.a klass Romero Mürk; 3.b klass Elisabeth Tamm.
Täname juhendajaid - algõpetuse õpetajaid.

Kiidame 19. novembril Kuldres maakonna koolinoorte KV korvpallis 7. kl poistele Antsla gümnaasiumi võistkonda, kes saavutas III koha. Võistkonda kuulusid: Paul Pruuli, Karl Valter Saavel, Ardi Mõttus, Markus Sults, Konrad-Konnor Perli, Kaspar Pavel, Kaimo Jõgisuu, Emil Saaroja, Magnus Lillmann, Maanus Lillmann. 
Täname spordipoiste juhendajat Kalle Samarüütlit.