Contact

Filter

All Management Teachers Klassijuhatajad Töötajad

Job position
 
Management (5)

Katrin Martinfeld

Director
Mathematics
7855334
56627313
katrin.martinfeld@antslakk.edu.ee

Reception time:

kokkuleppel

Kaja Simisker

Mathematics
Õppealajuhataja
7855459
kaja.simisker@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.00 – 13.40

Talvo Kont

Direktori asetäitja majandusalal
Tehnoloogia
5231535
talvo.kont@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 14.00 – 16.00

Liivia Rebane

Huvijuht
Kunst
5266135
liivia.rebane@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 14.25 – 15.10

Urmas Soonvald

Infojuht
Ringijuht
urmas.soonvald@antslakk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel
Teachers (42)

Ülle Anier

5.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
ulle.anier@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 13.40 – 14.20

Maris Hanimägi

5.a klassijuhataja
Mathematics
Ringijuht
maris.hanimagi@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.40 – 15.10 5.-7. klass
R kell 13.00 - 13.40 8., 12. klass

Eda Hirson

Muusika
Ringijuht
eda.hirson@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 14.25 – 15.10

Janek Joab

Ringijuht
janek.joab@antslakk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Kristina Kiidron

3.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
kristina.kiidron@antslakk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Talvo Kont

Direktori asetäitja majandusalal
Tehnoloogia
5231535
talvo.kont@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 14.00 – 16.00

Katrin Kool

8.a klassijuhataja
History
katrin.kool@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 13.40 – 14.45

Eve Kubi

History
Geograafia
eve.kubi@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.00

Lea Kukk

9. klassijuhataja
Kehaline kasvatus
Ringijuht
lea.kukk@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 15.15 – 16.00

Helina Kuusk

3.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
helina.kuusk@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.00 – 13.40

Monica Kõivisto

4.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
monica.koivisto@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.40 – 14.20

Annika Kõrvoja

Ringijuht
annika.korvoja@antslakk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Tiina Kübarsepp

1.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
tiina.kubarsepp@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 14.00 – 14.45

Marietta Lõo

Füüsika
Keemia
Loodusõpetus
marietta.loo@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 14.45 – 15.30

Roman Malõšev

Arvutiõpetus
Haridustehnoloog
roman.malosev@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 14.25 – 15.10

Laura Mander

Tantsuõpetus
laura.mander@antslakk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Piia Mandli

2.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
piia.mandli@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.00 – 14.00

Katrin Martinfeld

Director
Mathematics
7855334
56627313
katrin.martinfeld@antslakk.edu.ee

Reception time:

kokkuleppel

Mare Mägi

Abiõpetaja
mare.magi@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.00 – 13.40
E kell 14.25 – 15.10

Kaire Niilus

1.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
kaire.niilus@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 14.00 – 15.00

Krista Noor

6.a klassijuhataja
Inglise keel
krista.noor@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.40 – 14.20

Merle Paat

11. klassijuhataja
Inglise keel
merle.paat@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.40 – 14.20
N kell 14.25 – 15.10

Tiina Paeglis

Vene keel
tiina.paeglis@antslakk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Tiia Potter

Vene keel
tiia.potter@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 14.25 – 15.10

Roman Provotorov

Turundus ja tootearendus
roman.provotorov@antslakk.edu.ee

Reception time:

T kell 10.35 – 11.05

Maire Puhmas

Bioloogia
Geograafia
maire.puhmas@antslakk.edu.ee

Reception time:

R kell 12.55 – 13.45

Tiit Raud

Muusika
Ringijuht
tiit.raud@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 14.20 – 15.00

Ly Raudsepp

2.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
ly.raudsepp@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.00 – 14.00

Liivia Rebane

Huvijuht
Kunst
5266135
liivia.rebane@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 14.25 – 15.10

Iri Reile

7.a klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
Ringijuht
iri.reile@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.40 – 14.20

Kalle Samarüütel

8.b klassijuhataja
Kehaline kasvatus
Ringijuht
kalle.samaruutel@antslakk.edu.ee

Reception time:

T kell 14.35 – 15.15

Eve Sarapu

Abiõpetaja
eve.sarapu@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.00 – 13.40

Anu Silm

4.a klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
Ringijuht
anu.silm@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 14.25 – 15.10

Kaja Simisker

Mathematics
Õppealajuhataja
7855459
kaja.simisker@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.00 – 13.40

Heili Soikka

Klassiõpetaja
heili.soikka@antslakk.edu.ee

Reception time:

T kell 13.50 – 14.30
K kell 14.25 – 15.10

Aive Trummal

10. klassijuhataja
12. klassijuhataja
Saksa keel
aive.trummal@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 14.25 – 15.10

Merle Tuulas

7.b klassijuhataja
Käsitöö
Mathematics
Ringijuht
merle.tuulas@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 14.25 – 15.10
T kell 13.50 – 14.30 7.a, 7.b klass
K kell 14.25 – 15.10

Irene Undrus

6.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
irene.undrus@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 13.40 – 14.20

Avo Veske

Riigikaitseõpetus
avo.veske@antslakk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Helle Vänzel

Käsitöö
Kunst
helle.vanzel@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 13.00 – 14.20

Anneli Võikar

Majandus
anneli.voikar@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 14.25 – 15.10

Aire Reiljan

Ringijuht
aire.reiljan@antslakk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel
Klassijuhatajad (19)

Ülle Anier

5.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
ulle.anier@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 13.40 – 14.20

Maris Hanimägi

5.a klassijuhataja
Mathematics
Ringijuht
maris.hanimagi@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.40 – 15.10 5.-7. klass
R kell 13.00 - 13.40 8., 12. klass

Kristina Kiidron

3.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
kristina.kiidron@antslakk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Katrin Kool

8.a klassijuhataja
History
katrin.kool@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 13.40 – 14.45

Lea Kukk

9. klassijuhataja
Kehaline kasvatus
Ringijuht
lea.kukk@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 15.15 – 16.00

Helina Kuusk

3.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
helina.kuusk@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.00 – 13.40

Monica Kõivisto

4.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
monica.koivisto@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.40 – 14.20

Tiina Kübarsepp

1.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
tiina.kubarsepp@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 14.00 – 14.45

Piia Mandli

2.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
piia.mandli@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.00 – 14.00

Kaire Niilus

1.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
kaire.niilus@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 14.00 – 15.00

Krista Noor

6.a klassijuhataja
Inglise keel
krista.noor@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.40 – 14.20

Merle Paat

11. klassijuhataja
Inglise keel
merle.paat@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.40 – 14.20
N kell 14.25 – 15.10

Ly Raudsepp

2.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
ly.raudsepp@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.00 – 14.00

Iri Reile

7.a klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
Ringijuht
iri.reile@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.40 – 14.20

Kalle Samarüütel

8.b klassijuhataja
Kehaline kasvatus
Ringijuht
kalle.samaruutel@antslakk.edu.ee

Reception time:

T kell 14.35 – 15.15

Anu Silm

4.a klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
Ringijuht
anu.silm@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 14.25 – 15.10

Aive Trummal

10. klassijuhataja
12. klassijuhataja
Saksa keel
aive.trummal@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 14.25 – 15.10

Merle Tuulas

7.b klassijuhataja
Käsitöö
Mathematics
Ringijuht
merle.tuulas@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 14.25 – 15.10
T kell 13.50 – 14.30 7.a, 7.b klass
K kell 14.25 – 15.10

Irene Undrus

6.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
irene.undrus@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 13.40 – 14.20
Töötajad (22)

Hele Baumann

Majahoidja

hele.baumann@antslakk.edu.ee


Kati Harak

Tugiisik

kati.harak@antslakk.edu.ee


Tõnu Ingver

Remonditööline

tonu.ingver@antslakk.edu.ee


Tiia Kangro

Koristaja

tiia.kangro@antslakk.edu.ee


Maie Keel

Logopeed
maie.keel@antslakk.edu.ee

Reception time:

T kell 7.30 – 8.00

Urmas Kiidron

Remonditööline

urmas.kiidron@antslakk.edu.ee


Monika Koobak

Koristaja-nõudepesija

monika.koobak@antslakk.edu.ee


Mirvet Kulberg

Sotsiaalpedagoog
mirvet.kulberg@antslakk.edu.ee

Reception time:

lapsehoolduspuhkusel

Maire Kuus

Koristaja, tugiisik

maire.kuus@antslakk.edu.ee


Luule Kuusik

Laborant

luule.kuusik@antslakk.edu.ee


Eve Kähr

Dessert

eve.kahr@antslakk.edu.ee


Maira Ladva

Koristaja

maira.ladva@antslakk.edu.ee


Ene Laud

Peakokk

ene.laud@antslakk.edu.ee


Virge Niilus

Koristaja, tugiisik

virge.niilus@antslakk.edu.ee


Ester Parts

Tugiisik

ester.parts@antslakk.edu.ee


Liina Raudsepp

Koristaja

liina.raudsepp@antslakk.edu.ee


Arved Reile

Bussijuht

arved.reile@antslakk.edu.ee


Mailis Ilumets

Sekretär-juhiabi
+372 7855549
mailis.ilumets@antslakk.edu.ee


Piret Taniel

Raamatukogujuhataja
78 55 201
piret.taniel@antslakk.edu.ee


Eve Valge

Koristaja-nõudepesija

eve.valge@antslakk.edu.ee


Siiri Zimmermann

Aednik-koristaja

siiri.zimmermann@antslakk.edu.ee


Helmi Kivi

Sotsiaalpedagoog
51949649
helmi.kivi@antslakk.edu.ee

Contact us

 
1 Start 2 Complete
First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Contact us

 
1 Start 2 Complete
First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.