Kiitused ja tänud 2015/2016. õa

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
25. ja 26. mail maakonna kergejõustiku võistlustel edukalt osalenud õpilastele:
Marieta Ruusa kolmik-1. 100m-1. kaugus-1.
Markus Salumets 100m-1. 200m-1. 400m-1.
Andro Tiits 60m tj.-1. 100m-1. kolmik-1.
Karmen Dräbsinski kolmik-1. 200m-2. 800m-1.
Kristjan Kiidron kuul-2. ketas-2. oda-3.
Jaanika Armulik 200m-2. kaugus-2. 100m-3.
Marko Kannimäe kuul-2. ketas-4.
Diana Ots kuul-2. ketas 4. oda-4.
Keiu Soe 400m-2.
Kristel Kalda kaugus-3.
Kaspar Raudhein kaugus-3.
Liis Uibopuu oda-1.
Roberta Lahesoo 400m 3.
Kristiina Tuulas oda.3.
Leana Kull ketas-2. kuul-2.
Stella Vallner ketas-1. kuul-3.
Mariann Puija ketas-2.
Elis Kannimäe kolmik-2.

Tublid olid ka Karmen Uiboleht, Sandra Rumask, Kadi Aripman, Aisling Antsi, Helena Kriibi, Eric Sööt, Teele Saia, Karina Kaur, Laura Vassiljev, Elisabeth Keerov.

Antsla Gümnaasium tänab
juhendaja õpetajat Lea Kukke.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
Võro Instituudi korraldatud laste ja noorte kirjatööde võistlusel "Mino Võrumaa 29" äramärgitud töö autorile Kristin Liksmanile.

 
 

Antsla Gümnaasium tänab
22. mail 2016. aastal Antsla KSK-s toimunud solistide konkursil Antsla Laululaps 2016 esinejaid:
Annabel Hirv (juhendaja Kerli Hellamaa).
Sanna Sööt, Henri Laul, Karl-Sander Liiver, Trine Beate Tagamets, Laura Lääts, Emma-Emilie Saavel, Diana Ots, Mari Vijard (juhendaja Eda Hirson).

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajaid.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
20. mail TV 10 OS maakonna etapil edukalt osalenud õpilastele:
TN
Sandra Rumask kaugus 2. koht
Helena Kriibi 600m -3. koht
TV
Diana Ots ketas-2. koht, pall-2. koht
PV
Marko Kannimäe ketas 2. koht

Antsla Gümnaasium tänab
juhendaja õpetajat Lea Kukke.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
12. mail Võru spordikooli lahtistel kergejõustiku võistlustel edukalt osalenud õpilastele:
2005.a sündinud
Sandra Rumask kaugus 1. koht ja 300m 4. koht
Helena Kriibi 300m 5. koht
Elena Kannimäe kaugus 4. koht
Laura Stella Soe kaugus 4.koht

2006.a sündinud
Kristlyn Jaanimägi 300m 4. koht, kaugus 2. koht, pall 3. koht
Paul Pruuli pall-2. koht

2007.a sündinud
Eliise Juur 300m 2koht, kaugus 4. koht, pall 1. koht

Antsla Gümnaasium tänab
juhendaja õpetajat Lea Kukke.

 
 

Antsla Gümnaasium tänab

Vabariigi Presidendi auhindadele toimunud 17. ajaloo-alaste uurimistööde võistluses osalenud õpilastele.

Antsla Gümnaasiumi õpilastest ja nende juhendajatest pälvisid Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsi tänukirjad 11.klassis õpilased Mari Vijard ja Kristin Trump ning 12.klassi õpilased Herki Hellamaa, Triin Uibopuu, Egely Pruuli, Elis Kannimäe, Anabel Joab, Birgit Tamm.

Antsla Gümnaasium tänab
juhendaja õpetajaid Maire Puhmas, Lea Kukk, Anu Silm, Katrin Kool, Iri Reile, Kalev Joab, Eve Kubi.

Vabariigi Presidendi tänukirja ja raamatupreemia pälvisid Mattias Ruusa uurimistööga "Vanaema Laine Sinimetsa elulugu" ja Olaf Peeter Kirschenberg uurimistööga "Kaitseliidult relvade kokkukorjamisest 1940.aasta suvel".

Antsla Gümnaasium tänab
juhendaja õpetajaid Katrin Kool, Eve Kubi.

 
 

Antsla Gümnaasium tänab
Projektis "Prügiga või prügita" osalenud õpilastele;
4.a klass Sandra Rumask, Gerda Lepik, Teele Saia;
6.a klass Sanna Sööt, Anett Ruven;
6.b klass Arno-Allan Uibu, Eero Turnas, Getter Kõiv, Elisabeth Geier;
7.a klass Kristina Siska, Kadi Aripman

Antsla Gümnaasium tänab
juhendaja õpetajat Eve Kubi

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
maakondlikul luureretkel "RENE RETK 2016" tulemuslikult esinenud kodutütrele
Jaanika Armulik.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
27. aprillil maakonna murdmaajooksu võistlustel edukalt osalenud õpilasi:
Karmen Dräbtšinski TJ 500m 1. TJ 2000m 3.
Elis Kannimäe TJ 500m-2. TJ 2000m- 2.
Markus Salumets PA 1000m-2.
Marieta Ruusa TB 500m- 3.
Keiu Soe TA 500m- 3.
Timo Lešin PA 3000m-3.
Rauno Musto PA 1000m-5.
Karl-Joosep Põldsepp PB 1000m -5.
Laura Valner TB 500m -7.
Kenet Valtin PA 1000m-10.

Antsla Gümnaasium tänab
27. aprillil maakonna murdmaajooksu võistlustel osalenud õpilasi:
Laura-Stella Soe, Kadi Aripman, Karina Kaur, Paul Pruuli, Oliver Jõela, Sanna Sööt, Kristiina Siska, Laura Vassiljev, Jaana Meier, Leana Kull, Kristiina Värnik, Marko Ots, Kevin Grihin ja Hegert Sööt.

Antsla Gümnaasium tänab
juhendaja õpetajat Lea Kukke.

 
 

Antsla Gümnaasium tänab
Õpioskuste olümpiaadil edukalt osalenud õpilasi:
4.a klass - Gerda Lepik, Karina Kaur, Aidla Aron;
4.b klass - Maik Hellamaa, Maritte Kattai, Triine Beate Tagamets.

Antsla Gümnaasium tänab:
juhendaja õpetajaid Ülle Anier, Helle Vänzel, Piret Taniel.

 
 

Antsla Gümnaasium tänab
Õpilaste teadusfestivalil osalenud õpilasi:
"Märkajate tegemistest" - Getter Kõiv;
"Rakett 4" - Triine Beate Tagamets;
"Väikeste Professorite päevad" - Marta Liisa Kala.

Antsla Gümnaasium tänab:
juhendaja õpetajaid Ülle Anier, Helle Vänzel, Tiina Kübarsepp.

 
 

Antsla Gümnaasium tänab
poistekoori laulupoisse, kes osalesid 23. aprillil 2016. a Viljandis Eesti Meestelaulu Seltsi poolt korraldatud VIII poistekooride võistulaulmisel:
1.a klass - Robin Haugas, Henri Jõela, Kristo Sermat, Siim Soonvald;
2. klass - Aleks Antsi, Jan Fred Joab, Emil Saaroja;
3.a klass - Kaspar Pavel, Karl Valter Saavel;
4.a klass Aron Aidla, Armin Armulik;
5. klass Oliver Jõela, Henri Laul, Karl Sander Liiver, Sten Alex Saar.

Antsla Gümnaasium tänab:
juhendaja õpetajaid Eda Hirson ja Tiit Raud.

 
 

Antsla Gümnaasium tänab
Põlva- ja Võrumaa Pranglimise finaalvõistlusel Sirgujate vanuseklassis (1.-3. kl) edukalt osalenud õpilastele:
Taniel Heinaste (1.a kl) 58. koht,
Heiro Mets (3.a kl) 2. koht, Kaisa Ruven (3.a kl) 23. koht, Kristlyn Jaanimägi (3.a kl) 27. koht.

Võrumaa arvestuses saavutasid Heiro Mets 1. koha, Kaisa Ruven 4. koha, Kristlyn Jaanimägi 6. koha.

Oskajate vanuseklassis (4.-6. kl) võistlesid edukalt
Diana Ots (6.a kl) 1. koht, Signor Kukk (6.a kl) 2. koht, Anett Ruven (6.a kl) 6. koht.

Võrumaa arvestuses saavutasid Diana Ots 1. koha, Signor Kukk 2. koha, Anett Ruven 3. koha.

Antsla Gümnaasium tänab
juhendaja õpetajaid Tiina Kübarsepp, Piia Mandli ja Monica Kõivisto.

 
 

Antsla Gümnaasium tänab
Keskkonnaameti poolt korraldatud veebipõhisel viktoriinil 8.-11.koha saavutanud õpilastele:
7-liikmelisse võistkonda kuulusid Laura Lääts, Kadi Aripman, Hanna Hillak, Markus Meier, Kertu Niit, Karl Joosep Põldsepp, Reelika Turnas.

Antsla Gümnaasium tänab:
juhendaja õpetajat Maire Puhmast.

 
 

Antsla Gümnaasium tänab
Gustav Adolfi Gümnaasiumi poolt Hardi Tiiduse mälestuseks korraldatud üleriigilisel gümnaasiumide vahelisel mälumängul "Uus hõbe" edukalt osalenud õpilastele:
Rador Undrus, Rando Viimne, Greta Puija.

Antsla Gümnaasium tänab:
juhendaja õpetajat Eve Kubi.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
maakondlikul 6. klassi saksa keele võistlusel edukalt esinenud õpilastele:
Signor Kukk 6.a, Mart Peedel 6.a, Asser Lutsar 6.a, Tristan Tõniste 6.a,.

Antsla Gümnaasium tänab:
juhendaja õpetajat Aive Trummal.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
Võrumaa koolinoorte 6.-9. poiste korvpalli MV-l III koha saavutanud õpilastele:
Võistkonda kuulusid:
Markus Salumets, Kristjan Kiidron, Kert Kits, Kaspar Aleks Kala, Herman Meier, Andro Tiits, Robert Uibopuu, Marko Kannimäe ja Karl Erik Keerov.

Antsla Gümnaasium tänab
juhendaja õpetajat Kalle Samarüütel.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
Rahvusvahelise viktoriini "Noored Euroopa metsades" I ja II voorus edukalt esinenud õpilastele:
Karmen Tumanov 10. klass
Rador Undrus 10. klass
Karl Pruuli 10. klass

Antsla Gümnaasium tänab
juhendaja õpetajat Maire Puhmas.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
kunstiõpetuse maakondlikul olümpiaadil edukalt esinenud õpilastele:
Mari Vijard 11. klass
Leana Kull 9.b klass

Antsla Gümnaasium tänab:
juhendaja õpetajat Liivia Rebane.

 
 

Antsla Gümnaasium tänab
disainiprojektis "Kooliruum 16" osalenud õpilastele:
Emma Emilie Saavel ja Aisling Antsi.

Õpilased esitlesid oma disainiteemalist loovtööd Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudis.

Antsla Gümnaasium tänab
juhendaja õpetajat Liivia Rebane.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
vabariiklikul ajaloo olümpiaadil edukalt esinenud õpilasele: Markus Meier (8.-9. koht).

Antsla Gümnaasium tänab:
juhendaja õpetajat Katrin Kooli.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
19. märtsil Võru spordikooli rahvusvahelistel võistlustel edukalt esinenud sportlastele:
Jaanika Armulik TA 60m 4. koht, 200m Ta 4.koht
Marieta Ruusa TA 60m tj 2. koht ja kolmik 2.koht
Markus Salumets PA 60m 1. koht, 60 m tj 1. koht ja 200m 1. koht.
Andro Tiits PB 60m 6. koht, 60m tj 3. koht, kaugus 7. koht.

Antsla Gümnaasium tänab
juhendaja õpetajat Lea Kukke.

 
 

Antsla Gümnaasium tänab

etlemispäeval "Lõbusalt ja lustiga!" esinejaid, kes aitasid kaasa ürituse õnnestumisele :

6.a
Kertty Keerov
Sanna Sööt
Karl Robin Põder
Mart Peedel


6.b
Getter Kõiv
Elisabeth Geier
Karoliine Marinitševa
Kermo Tumanov

Luuletustega esinejad:
3.b klass
Konrad - Konnor Perli

4.a klass
Gerda Lepik
Karina Kaur
Carl-Martin Geier
Merili Habicht
Teele Saia
Aron Aidla
Armin Armulik


4.b klass
Johanna Joab
Kerttu Kalda
Laura-Stella Soe
Helen Liibert
Maik Hellamaa
Triine Beate Tagamets
Jenny-Ly Hillak
Robert Kuus
Marite Kattai


5. klass
Kevin Värton
Oliver Jõela
Sandra Jõela
Ragnar Puura
Kristel Taal
Henri Laul
Karmen Uiboleht
Jürgen Hillak
Karl-Sander Liiver


6.a klass
Anett Ruven
Diana Ots

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajaid:
Eve Sarapu, Ülle Anier, Irene Undrus, Monica Kõivisto, Ly Raudsepp, raamatukogujuhataja Piret Taniel

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
SUDOKU võistlusel 4. koha saavutanud õpilastele:
Diana Ots, Oliver Jõela, Kadi Aripman, Maris Markvart, Leana Kull.

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajaid
Irene Undrus, Maris Hanimägi, Monica Kõivisto ja Merle Tuulast.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
matemaatikaolümpiaadi piirkondlikus voorus edukalt esinenud õpilastele:
Maik Hellamaa 4.b klass I-II koht
Jenny Ly Hillak 4.b klass 4.-6. koht
Marite Kattai 4.b klass 4.-6. koht
Gerda Lepik 4.a klass 12.-13. koht
Karel Meitsar 4.a klass 17.-20. koht
Kevin Värton 5. klass 11.-12. koht
Oliver Jõela 5. klass 17.-18. koht
Sten Alex Saar 5. klass 23. koht
Karl - Sander Liiver 5. klass 37.-40. koht
Karoliine Marinitševa 6.a klass 4.-5. koht
Diana Ots 6.a klass 8. koht
Tristan Tõniste 6.a klass 14.-16. koht

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajaid:
Helle Vänzel, Irene Undrus,Kaja Simisker, Monica Kõivisto.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
maakondlikul saksa keele kõnevõistlusel edukalt esinenud õpilastele:
Karmen Tumanov 10.kl. 2.koht
Rando Viimne 10. kl.
Mari Vijard 11.kl.

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat:
Aive Trummal.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
kunstiõpetuse maakondlikul olümpiaadil edukalt esinenud õpilastele:
Leana Kull 9.b klass, Mari Vijard 11. klass.

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat:
Liivia Rebane.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
Ajaloo olümpiaadil edukalt esinenud õpilastele:
Anett Ruven 6.kl
Emma Emilie Saavel 8.kl
Kertu Niit 8.kl
Karl Joosep Põldsepp 8.kl
Markus Meier 9.kl
Kelli Aia 10.kl

Antsla Gümnaasium tänab
juhendaja õpetajat Katrin Kooli.

 
 

Antsla Gümnaasium tänab
T.O.R.E. juubelinädala ja kokkutuleku korraldamise ning läbiviimise eest järgmisi õpilasi:
Liisa Anier, Merve Linnaste, Kristin Liksman, Laura Lääts, Kadi Aripman, Reelika Turnas, Mariette Pruuli, Kristina Siska, Kaja Jõgeva, Karoliine Marinit¨eva, Getter Kõiv, Kristel Taal.

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
T.O.R.E. aastakonverentsil Saaremaal Leisis kooli esindanud õpilastele:
Kaja Jõgeva, Laura Lääts, Reelika Turnas, Mariette Pruuli, Kristina Siska, Kadi Aripman, Karoliine Marinitseva, Liisa Anier, Kristel Taal, Getter Kõiv, Karolin Kiidron.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
NUPUTA võistlusel edukalt esinenud õpilastele:
5.-6. klassi meeskond --- III koht: Diana Ots, Karl-Sander Liiver, Kevin Värton, Karoliine Marinitševa;
7. klassi meeskond --- 9. koht: Marko Kannimäe, Reelika Turnas, Kadi Aripman.

Antsla Gümnaasium tänab
juhendaja õpetajaid Irene Undrust, Kaja Simiskeri, Monica Kõivistot ja Merle Tuulast.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
Piirkondlikul ajaloo olümpiaadil edukalt esinenud õpilastele:
Kelli Aia 11.kl I koht
Markus Meier 9.a kl I koht
Kertu Niit 8.b 5. koht
Anett Ruven 6.a 6. koht.

Tublilt osalesid Emma Emilie Saavel 8.a ja Karl Joosp Põldsepp 8.b klass.

Antsla Gümnaasium tänab
juhendaja õpetajat Katrin Kooli.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus edukalt esinenud õpilastele:

6. klassi arvestuses
Asser Lutsar 1. koht
Getter Kõiv 4. koht
Anett Ruven 6. koht
Trond-Bjarte Tagamets 10. koht
Diana Ots 11. koht

7. klassi arvestuses
Marko Kannimäe (7.a) 4. koht
Kadi Aripman (7.a) 6. koht

8 klassi arvestuses
Kertu Niit (8.b kl) 8. koht
Karl-Joosep Põldsepp (8.b kl) 18. koht
Tauno Kodu (8.a kl) 19.koht

9. klassi arvestuses
Ants Põder (9.b kl) 5. koht

 

Markus Meier (9.a kl) 11. koht

 

Robert-Juss Soe (9.a kl) 14. koht

 

11. klassi arvestuses
Regina Ermel (11. kl) 3. koht

Antsla Gümnaasium tänab
juhendaja õpetajaid Ülle Anieri ja Maire Puhmast.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
Võru maakonna inglise keele olümpiaadil I koha saavutanud võistkonna liikmetele:
Asser Lutsar 6.a, Diana Ots 6.a, Anett Ruven 6.a.

Antsla Gümnaasium tänab
juhendaja õpetaja Krista Noort.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
2016.a matemaatikaolümpiaadi piirkondlikus voorus edukalt esinenud õpilastele:
Marko Kannimäe 7.a, Daniel Kivi 7.a, Tauno Kodu 8.a, Karl Joosep Põldsepp 8.b, Robert Juss Soe 9.a, Kristjan Kiidron 9.a.

Antsla Gümnaasium tänab:
juhendaja õpetajaid Maris Hanimägi ja Merle Tuulast.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
2015/16. õa emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus edukalt esinenud õpilastele:
Markus Meier 9.a III koht, Hanna Hillak 9.a 9. koht, Kristiina Värnik 9.b 12. koht, Maarja Liba 7.b, Roberta Lahesoo 7.b, Diana Liiv 7.b, Emma Emilie Saavel 8.a, Ants Põder 9.b,
Karmen Tumanov 10.kl 10. koht, Merve Linnaste 10.kl, Mari Vijard 11.kl, Kelli Aia 11.kl, Mariann Puija 11.kl, Greta Puija 12.kl.

Antsla Gümnaasium tänab
juhendaja õpetajaid Iri Reilet ja Anu Silma.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust
Eesti koolinoorte 63. keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus edukalt esinenud õpilastele:
Tauno Kodu 8.a, Robert-Juss Soe 9.a, Markus Meier 9.a.

Antsla Gümnaasium tänab
juhendaja õpetajat Marietta Lõod.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust:
2. veebruaril Võrus maakonna sisekergejõustiku võistlustel edukalt esinenud sportlastele:
Markus Salumets 60m - 1. koht, 60m tj. - 2. koht
Karmen Dräbsinski 60m - 3. koht, 600m- 1. koht, 200m - 3. koht
Andro Tiits 60m - 2. koht, 60m tj. 1. koht, kaugus - 1. koht
Elis Kannimäe kaugus - 3. koht, 60 m tj. - 1. koht, Kuul - 2. koht
Marko Kannimäe kuul - 1. koht
Jaanika Armulik 60m - 1. koht, kaugus - 3. koht, 200m - 2. koht
Roberta Lahesoo kaugus - 2. koht
Kristjan Kiidron kuul - 3. koht
Kaspar Raudhein kaugus - 3. koht
Leana Kull kuul - 1. koht, 200m - 4. koht, 60m -5. koht
Anett Ruven 60m - 4. koht, 200m - 8. koht
Sanna Sööt kuul - 5. koht
Keiu Soe 60m - 4. koht, 200m 5. koht
Liis Uibopuu kuul - 4. koht
Karl Pruuli 1000m - 5. koht
Diana Ots kuul - 9. koht
Eric Sööt kuul - 9. koht
Kadi Aripman kaugus 8. koht

Antsla Gümnaasium tänab:
juhendaja õpetajat Lea Kukke.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust:
11. detsembril Võrus toimunud üle-eestilisel geograafiaolümpiaadi piirkondlikus voorus edukalt esinenud Antsla Gümnaasiumi õpilastele:
3. koht: Kertu Niit (8.b klass);
4. koht: Markus Meier (9.a klass), Rador Undrus (10.klass); 8. koht: Kelli Aia (11.klass);
9. koht: Tauno Kodu (8.a klass), Rando Viimne (10.klass);
10. koht: Karl Pruuli (10.klass);
11. koht: Trine Tõniste (8.a klass);
12. koht: Ketter Põder (7.b klass), Hanna Hillak (9.a klass);
13. koht: Marko Kannimäe (7.a klass);
14. koht: Robert-Juss Soe (9.a klass);
16. koht: Annika Õlijas (7.b klass).

Antsla Gümnaasium tänab:
juhendaja õpetajaid Eve Kubi ja Maire Puhmast.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust:
Friedrich Reinhold Kreutzwaldi stipendiumi pälvinud õpilasele Rando Viimne.

 
 

Antsla Gümnaasium avaldab kiitust:
Heade tulemuste eest maakondlikul tõlkevõistlusel saavutatu eest õpilastele:
Kertu Niit - parim tõlkija (I-V koht)
Karl Joosep Põldsepp ja Trine Tõniste - head tõlkijad (VI-X koht).

Antsla Gümnaasium tänab:
õpilasi juhendanud õpetajat Krista Noort.

 
 

Antsla Gümnaasium tunnustab:
Maakonna korvpallivõistlustel edukalt esinenud Antsla Gümnaasiumi võistkonda koosseisus: Kaspar Aleks Kala, Herman Meier, Kert Kits, Robert Uibopuu, Andro Tiits, Kristjan Kiidron, Markus Salumets.

Antsla Gümnaasium tänab:
juhendaja õpetajat Kalle Samarüütlit.

 
 

Antsla Gümnaasium tunnustab:
Ajakirjas "Akadeemiake" kõrgetasemelise uurimistöö "Peitsainete mõju lõnga värvimisel seentega" avaldamise eest Liisa Anieri.

Antsla Gümnaasium tänab:
juhendaja õpetajat Ülle Anieri.

 
 

Antsla Gümnaasium tunnustab:
Kodanikupäeva viktoriinist edukalt osavõtnud õpilasi:
5. -6. klasside arvestuses saavutas Anett Ruven 13. koha 1447 osaleja seas.
7.-9. klasside arvestuses saavutas Markus Meier 10. koha 2072 osaleja seas.
10-12. klasside arvestuses saavutas Ardo Jõevere 55. koha 1622 osaleja seas.

Antsla Gümnaasium tänab:
õpilasi juhendanud õpetajat Katrin Kooli.

 
 

Antsla Gümnaasium tunnustab:
TV 10 olümpiastardi maakondlikul etapil Võrus edukalt esinenud õpilast:
Sandra Rumask, kes saavutas TN 60m jooksus II koha.

Antsla Gümnaasium tänab:
õpilasi juhendanud õpetajat Lea Kukke.

 
 

Antsla Gümnaasium tunnustab:
Edukalt HITSA poolt arvutijoonistusvõistluses "Maailmariik Eesti" osalemise eest järgmisi õpilasi:
Jenny-Ly Hillak 4.b (http://joonistaja.eenet.ee/viewer/show/50614),
Marite Kattai 4.b (http://joonistaja.eenet.ee/viewer/show/51102),
Kristel Taal 5. klass (http://joonistaja.eenet.ee/viewer/show/52677.

Antsla Gümnaasium tänab:
juhendaja õpetajat Eve Kubi.

 
 

Antsla Gümnaasium tunnustab:
Võru maakonnas keskkonnaalase viktoriini 5. koha saavutamise eest järgmisi õpilasi:
Anet Ruven, Diana Ots, Heiko Hardi Reinhold ja Getter Kõiv.

Antsla Gümnaasium tänab:
õpilasi juhendanud õpetajat Ülle Anieri.

 
 

Antsla Gümnaasium tunnustab:
Kadri ja marditralli korraldamise eest järgmisi õpilasi:
Teele Saia, Aron Aidla, Kaja Jõgeva ja Karoliina Marinitševat.

 
 

Antsla Gümnaasium tunnustab:
Projektis "Antsla võlu ja valu" osalenud Märkajaid:
Elger Heitur, Trine Tõniste, Liisa Anier, Eve Kubi.

Antsla Gümnaasium tänab:
õpilasi juhendanud õpetajat Katrin Kool, Ülle Anier.

 
 

Antsla Gümnaasium tunnustab:
Ettevõtliku kooli edulugude konkursil osalemise eest järgmisi õpilasi:
4.a klass - Teele Saia, Elger Heitur,
4.b klass - Laura Stella Soe,
6.a klass - Anett Ruven, Diana Ots,
6.b klass - Heiko Hardi Reinhold,
7.a klass - Mariette Pruuli, Laura Lääts,
7.b klass - Helily Nummert,
8.a klass - Aisling Antsi, Kevin Grihin, Susan Ots, Trine Tõniste,
8.b klass - Marie-Helena Rajatamm, Kertu Niit, Evely Tiganik, Lisete Nagel, Lianna Põder, Lisete Nagel,
10. klass - Tõnis Urbanik, Anet Ploom, Käthy Tammemägi,
11.klass - Regina Ermel, Tuule Müürsepp,
12. klass - Liisa Anier.

Antsla Gümnaasium tänab:
õpilasi juhendanud lapsevanemaid: Triin Anier, Tiina Ploom, Janek Joab, Erma Kallase, Ülle Anier, Eve Kubi, Igor Tseskidov, Evelyn Tõniste, Triin Uibo, Tiina Leppä, Ainar Käär, Maris Käär, Aive Nummert.

 
 

Antsla Gümnaasium tunnustab:
Liisa Anieri uurimistöö "Peitsainete mõju lõnga värvimisel seentega" koostamise ja konkurssidel (akadeemiake ja Eestimaa seened) eduka osalemise eest http://akadeemiake.ee/2015/09/peitsainete-moju-longa-varvimisel-seentega/.

Antsla Gümnaasium tänab:
õpilast juhendanud õpetajat Ülle Anieri

 
 

Antsla Gümnaasium tunnustab:
Osmussaare talgutel osalejaid:
Teele Saia, Laura Lääts, Marie Helena Rajatamm, Kerttu Kalda, Liisa Anier, Anett Ruven.

Antsla Gümnaasium tänab:
juhendanud õpetajat Ülle Anieri.

 
 

Antsla Gümnaasium tunnustab:
Tervise Arengu Instituudi korraldatud õpilaste omaloomingukonkursil "Disaini oma koolisöökla" parima video auhinna saanud õpilasi:
Hanna Hillak, Keitlin Meitsar ja Eva-Maria Tiits (9.a klass).

Antsla Gümnaasium tänab:
õpilasi juhendanud õpetajaid Liivia Rebast ja Urmas Soonvaldi.

 
 

Antsla Gümnaasium tunnustab:
Jäätmetekke vähendamise nädala viktoriinil Võrus saavutas 6. klassi võistkond "Mondalfi" V koha, kuhu kuulusid Getter Kõiv (6.b kl), Anett Ruven (6.a kl ), Diana Ots (6.a) kl ja Heikko-Hardi Reinhold (6.b kl).

Tublilt osalenud 7. klassi võistkonda "2 kommi" koosseisus:
Marko Kannimäe (7.a kl), Laura Lääts (7.a kl), Kadi Aripman (7.a kl) ja Diana Liiv (7.b kl).

Antsla Gümnaasium tänab:
õpilasi juhendanud õpetajat Ülle Anieri ja saatvat õpetajat Eve Kubi.

Antsla Gümnaasium tunnustab:
19. novembril vene keele olümpiaadil edukalt osalenud õpilasi:
Kadi Aripman (7.a kl), Kaspar Aleks Kala (8.a kl) ja Kertu Niit (8.b kl).

Antsla Gümnaasium tänab:
õpilasi juhendanud õpetajat Tiia Potterit.

 
 

Antsla Gümnaasium tunnustab:

KIK koolikonkurssil kuue finalisti hulka jõudnud aktiivgrupi liikmeid:
Kristina Siska (7.a kl), Kadi Aripman (7.a kl), Maarja Liba (7. b kl) ja Diana Liiv (7.b kl).

Antsla Gümnaasium tänab:
õpilasi juhendanud õpetajaid Ülle Anieri, Talvo Konti, Maire Puhmast ja Marietta Lõod.

 
 

Antsla Gümnaasium tunnustab:

 

10.okt NK-KT maakondlikud laskevõistlustel edukalt osalenud õpilasi:
Leana Kull saavutas vanemate tüdrukute seas I koha
Olaf Peeter Kirchenberg saavutas vanemate noormeeste seas III koha
Heikko-Hardi Reinhold saavutas nooremate poiste seas III koha.

 

Antsla Gümnaasium tänab:
õpilasi ettevalmistanud õpetajat Piia Mandlit.

 
 

Antsla Gümnaasium tunnustab:

Võrumaa noorte karjääripäeval 9. oktoobril 2015.a Võrumaa Kutsehariduskeskuse tehnomajas osalenud õpilasi:

Antsla TV
* Ants Põder
* Mari Vijard
* Elisabeth Keerov

KooliSilm toimetus
* Mariann Puija
* Stella Vallner
* Kristiina Tuulas
* Kelli Aia

Õpilasfirma ŠikiKikilipsud
* Egely Pruuli
* Elis Kannimäe

Fotoring Märkajad
* Liisa Anier
* Regina Ermel

Antsla Gümnaasium tänab:
õpilasi saatnud õpetajaid Liivia Rebast ja Anu Silma.

 
 

Antsla Gümnaasium tunnustab:
Võrumaa koolinoorte jalgpalli meistrivõistlustel edukalt esinenud õpilasi.

6-9 kl. poisid saavutasid II koha ja pääsesid edasi vabariiklikule finaalturniirile.
Võistkonnas mängisid:
Markus Salumets, Robert Juss Soe, Marko Ots, Eric Sööt, Hegert Sööt, Karl Kons, Kristjan Lepik ja Robert Uibopuu.

10-12 kl. poisid saavutasid III koha.
Võistkonnas mängisid:
Herki Hellamaa, Oliver Liibert, Olaf Peeter Kirshenberg, Ardo Jõevere, Priit Peedel, Karl Pruuli, Timo Lešin, Rador Undrus ja Priit Paeglis.

Antsla Gümnaasium tänab:
õpilasi ettevalmistanud õpetajat Kalle Samarüütlit.