Kiitused ja tänud 2014/2015. õa

21. mai 2015. a

Antsla Gümnaasium tunnustab:

Võru maakonna murdmaajooksuvõistlustel edukalt osalenud õpilasi:
Marieta Ruusa 8.a klass 500m 1. koht;
Elis Kannimäe 11. klass 500m 2. koht; 2000m 2. koht;
Karmen Dräbšinski 11. klass 2000m 2. koht;
Kristi Vichtepal 12. klass 2000m 3. koht; 500m 3. koht;
Gabriel Tamm 12. klass 1000m 1. koht.

Antsla Gümnaasium tunnustab:

19. ja 20. mail maakonna kergejõustiku MV edukalt osalenud õpilasi:
Marko Kannimäe 6.a klass kuulitõuge 1. koht;
Andro Tiits 7.a klass 60m tõkkejooks 2. koht;
Marieta Ruusa 8.a klass 60m tõkkejooks 1. koht; kaugushüpe 3. koht; kolmikhüpe 1. koht; 200m 1. koht; 100m 1. koht;
Markus Salumets 8.a koht 200m 1. koht; kaugushüpe 3. koht; kuulitõuge 3. koht; kettaheide 2. koht; 100m 1. koht; odavise 2. koht; 400m 1. koht;
Kristjan Kiidron 8.a klass kettaheide 3. koht;
Eric Sööt 8.b klass kettaheide 3. koht; kuulitõuge 1. koht;
Leana Kull 8.b klass kuulitõuge 1. koht; kettaheide 1. koht;
Keiu Soe 10. klass 800m 2. koht;
Liis Uibopuu 10. klass kettaheide 3. koht;
Kristel Kalda 10. klass kaugushüpe 3. koht;
Elisabeth Keerov 10. klass odavise 1. koht;
Stella Vallner 10. klass kuulitõge 3. koht;
Egne-Riin Retsnik 11. klass odavise 3. koht;
Karmen Dräbsinski 11. klass 100m 3. koht; 400m 3. koht;
Brain Põldsepp 11. klass kettaheide 3. koht;
Elis Kannimäe 11. klass kettaheide 1. koht; kuulitõuge 1. koht; 1500m 3. koht;
Krist Vichterpal 12. klass odavise 2. koht;
Sälly Veesaar 12. klass kettaheide 3. koht.

Antsla Gümnaasium tänab:
õpilasi ettevalmistanud õpetajaid Lea Kukke ja Viljar Nummertit.

 
 

6. mai 2015. a

Antsla Gümnaasium tunnustab:

Võru Raamatukogu jutuvõistlusel võitnud Antsla Gümnaasiumi 6.a klassi õpilasi:
1. Laura Lääts, "Minu Kodutütarde oskuste võistlused Krabi koolis";
2. Laura Lääts, Mariette Pruuli, Kadi Aripman ja Kristina Siska "Metsloomade elu talvel".

Antsla Gümnaasium tunnustab:

Looduse Aasta Foto 2015 raames loomapiltide kategoorias žürii tunnustuse saanud
Kevin Grihinit (7.a klass).

 
 

22. aprill 2015. a

Antsla Gümnaasium tunnustab:

Inimeseõpetuse vabariikliku olümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilasi:
Diana Ots III koht 5. klasside arvestuses 5.a, Karoliine Marinitševa 5.b, Marko Kannimäe 6.a, Laura Lääts 6.a, Kertu Niit 7.b, Trine Tõniste 7.a, Hanna Hillak I koht 8. klasside arvestuses 8.a, Kristiina Värnik 8.b

Antsla Gümnaasium tänab:
Inimeseõpetuse vabariikliku olümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilasi ettevalmistanud õpetajaid:
Irene Undrus, Sirje Pihelgas.

 
 

16. aprill 2015. a

Antsla Gümnaasium tunnustab:

Maakondlikul venekeelsete laulude konkursil 1. koha saavutanud õpilasi:
Mari Vijard (10.kl), Elis Kannimäe (11.kl), Kadri Vijard (12.kl).

Antsla Gümnaasium tänab:
Maakondliku venekeelsete laulude konkursile õpilasi ettevalmistanud õpetajat Tiia Potterit.

 
 

14. aprill 2015. a

Antsla Gümnaasium tunnustab:

Saksa keele kõnevõistlusel osalenud õpilasi:
Karmen Tumanov 9.b klass 3. koht, Mari Vijard 10. klass 2. koht, Ferdinand Rauba 12. klass 3. koht.

Antsla Gümnaasium tänab:
Saksa keele kõnevõistluseks õpilasi ettevalmistanud õpetajat Aive Trummalit.

Antsla Gümnaasium tunnustab:

Maakondlikul inglise keele ristsõnade lahendamise võistlusel osalenud õpilasi:
Emma Emilie Saavel 7.a, Karl Joosep Põldsepp 7.b, Tauno Kodu 7.a, Kertu Niit 7.b.

Antsla Gümnaasium tänab:
Maakondliku inglise keele ristsõnade lahendamise võistluseks õpilasi ettevalmistanud õpetajat Krista Noort.

 
 

8. aprill 2015. a

Antsla Gümnaasium tunnustab:

Pranglimise peastarvutamise võistlusel Eesti MV finaali arvutanud õpilasi:
27. Diana Ots 5.a klass
46. Maik Hellamaa 3.b klass
54. Signor Kukk 5.a klass
88. Heiro Mets 2.a klass
101. Elger Heitur 3.a klass
109. Anett Ruven 5.a klass
122. Triine Beate Tagamets 3.b klass
214. Karel Meitsar 3.a klass
245. Gerda Lepik 3.a klass

Antsla Gümnaasium tänab:

Kõiki Pranglimise peastarvutamise võitluses osalenud õpilasi.

Antsla Gümnaasium tunnustab järgmisi õpilasi:

Carl-Martin Geier (3.a), kes oli tubli küünlaümbriste jahis osaleja ning saavutas maakonnas parima üksikkoguja tiitli.

EmmaEmilie Saavel, Leana Kull, Laura Lääts ja Kadi Aripman, kes osalesid maakondlikul kodutütarde oskuste võistlusel ja said II koha.

Antsla Gümnaasium tänab:

Pranglimise peastarvutamise võistluseks õpilasi ettevalmistanud õpetajaid:
Tiina Kübarsepp, Piia Mandli, Kaja Simisker, Monica Kõivisto, Ly Raudsepp.

 
 

24. märts 2015. a

Antsla Gümnaasium tunnustab:

Inimeseõpetuse ainevõistluses 1.-2. koha saavutanud õpilast Kristel Oja (7.b).

Inimeseõpetuse ainevõistluses osalenud 4., 5.a, 5.b, 6.a, 6.b, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b klasside õpilasi.

Antsla Gümnaasium tänab:

Inimeseõpetuse ainevõistluses osalenud õpilaste ettevalmistamise eest õpetajaid Irene Undrust ja Sirje Pihelgast.

 
 

10. märts 2015. a

Antsla Gümnaasium tunnustab:

26. veebruaril toimunud inglise keele kõnevõistlusel meie kooli esindanud õpilasi:
Oliver Visnapuu, Kadri Vijard ja Ferdinand Rauba (12. klass).

28. veebruaril toimunud kunstiõpetuse olümpiaadil osalenud õpilasi:
III kooliaste Helys Anette Piiritalo (9.b) IV koht, Leana Kull (8.b);
gümnaasiumiaste Mari Vijard (10. klass) II koht.

4.-6.klassi matemaatikaolümpiaadil edukalt osalenud õpilasi:
Sten Aleks Saar (4. klass), Kevin Värton (4. klass), Karoliina Marinitseva (5.b) II koht, Diana Ots (5.a) 4.-6. koht, Tristan Tõniste (5.a), Kadi Aripman (6.a), Marko Kannimäe (6.a), Laura Vassiljev (6.b), Reelika Turnas (6.b), Daniel Kivi (6.a), Roberta Lahesoo (6.b).

Ühiskonnaõpetuse olümpiaadil edukalt osalenud õpilasi:
Silvia Ingver (9.a), Käthy Tammemägi (9.a), Anet Ploom (9.a)

Üleriigilise käsitöö, kodunduse ja tehnoloogiaõpetuse õpilaskonkursi piirkondlik voorus edukalt osalenud õpilasi: Markus Meier (8.a), Hegert Sööt (8.a).

Võrumaa Poistelaulu III vanuserühma (10 ja 11-a poisid) võistlusel II koha saavutanud Karl Sander Liiverit.

Antsla Gümnaasium tänab:

26. veebruaril toimunud inglise keele kõnevõistlusel osalenud õpilasi ettevalmistanud õpetajat
Krista Noort.

28. veebruaril toimunud kunstiõpetuse olümpiaadil osalenud õpilasi ettevalmistanud õpetajat
Liivia Rebast.

4.-6.klassi matemaatikaolümpiaadil osalenud õpilasi ettevalmistanud õpetajaid:
Irene Undrus, Ly Raudsepp, Monica Kõivisto ja Helle Vänzel.

Ühiskonnaõpetuse olümpiaadil osalenud õpilasi ettevalmistanud õpetajat Eve Kubi.

Üleriigilise käsitöö, kodunduse ja tehnoloogiaõpetuse õpilaskonkursi piirkondlik voorus osalenud õpilasi ettevalmistanud õpetajat Talvo Konti.

Võrumaa Poistelaulu võistlusele õpilasi ettevalmistanud õpetajat Eda Hirsoni.

 

4. märts 2015. a

Antsla Gümnaasium tunnustab:

26. veebruaril toimunud inglise keele kõnevõistlusel väärikalt meie kooli esindanud õpilasi ja neid ettevalmistanud õpetajaid:
Oliver Visnapuu, Kadri Vijard ja Ferdinand Rauba (12. klass) (õp Krista Noor).

28. veebruaril toimunud kunstiõpetuse olümpiaadil kooli esindanud õpilasi ja neid ettevalmistanud õpetajaid:
Helys Anette Piiritalo (9.b) IV koht, Leana Kull (8.b) (õp Liivia Rebane).

 
 

18. veebruar 2015. a

Antsla Gümnaasium tunnustab:

Nuputa võistluses edukalt osalenud õpilasi ja neid ettevalmistanud õpetajaid:
* 5. - 6. klasside arvestuses sai AG võistkond koosseisus Karoliine Marinitševa, Diana Ots, Kadi Aripman ja Marko Kannimäe 2. - 3. koha jagamise (õp Helle Vänzel, Monica Kõivisto ja Ly Raudsepp).
* 7. klasside arvestuses esindasid meie kooli tublilt võistkonnad:
** 1. koosseisus Trine Tõniste, Karl Joosep Põldsepp ja Tauno Kodu (õp Maris Hanimägi)
** 2. koosseisus Kaspar Aleks Kala, Kert Kits ja Kertu Niit (õp Maris Hanimägi)

 
 

11. veebruar 2015. a

Antsla Gümnaasium tunnustab:

TV 10 Olümpiastardi maakondlik II etapil edukalt esinenud õpilast:
Andro Tiits 7.a PV 60 m tj. 2.koht;

Maakonna sisekergejõustiku võistlustel edukalt osalenud õpilasi:
Markus Salumets 8.a PA 60m - 1.koht, 60 tj - 1. koht, 200m - 1. koht, kuul - 3. koht, kaugus - 3. koht;
Karmen Dräbsinski 11. klass TJ 60m - 3. koht, 600m - 2. koht, 200m - 3. koht, kõrgus - 2. koht, kuul - 2. koht;
Elis Kannimäe 11. klass TJ 60 tj - 2. koht, 600m - 3. koht, kuul - 1. koht;
Marko Kannimäe 6.a PC kuul - 1. koht;
Roberta Lahesoo 6.b TC 600m - 3. koht, 200m - 3. koht;
Gabriel Tamm 12. klass PJ 200m - 3. koht;
Marieta Ruusa 8.a TB 60m - 1. koht 60 tj - 2. koht;
Leana Kull 8.b TB 60m - 3. koht, 200m - 2. koht;
Eric Sööt 8.b PB kuul - 3. koht.

Antsla Gümnaasium tänab treener Viljar Nummertit ja õp Lea Kukke.

Antsla Gümnaasium tunnustab:

Inglise keele viktoriinil edukalt osalenud õpilasi ja neid ettevalmistanud õpetajaid:
* 3. koha said: Kadi Aripman, Kevin Hass ja Maarja Liba (õp Monica Kõivisto);
* Tublisti esinesid ka Helily Nummert, Laura Lääts ja Daniel Kivi (õp Monica Kõivisto) ja
* Thomas Egor Soe, Annika Õlijas ja Kevin Lindlaan (Krista Noor).

Antsla Gümnaasium tunnustab:

Emakeele olümpiaadil edukalt osalenud õpilasi ja neid ettevalmistanud õpetajaid:
* 7. - 8. klasside arvestuses sai Hanna Hillak (õp Anu Silm) 4. koha. Samas arvestuses esinesid tublisti veel Trine Tõniste (õp Iri Reile), Kertu Niit (õp Anu Silm), Emma Emilie Saavel (õp Iri Reile), Kaisa Tammemägi (õp Iri Reile) ja Aislyng Antsi (õp Iri Reile);
* 9. - 10. klasside arvestuses esinesid tublilt Mariann Puija (õp Anu Silm), Karmen Tumanov (õp Iri Reile), Mari Vijard (õp Anu Silm), Helys Anette Piiritalo (õp Iri Reile) ja Merve Linnaste (õp Iri Reile);
* 11. - 12. klasside arvestuses esindasid meie kooli tublilt Greta Puija ja Kedy Kangrumöldri (õp Iri Reile).

Antsla Gümnaasium tunnustab:

2015. a matemaatikaolümpiaadi piirkondlikus voorus edukalt osalenud õpilasi ja neid ettevalmistanud õpetajaid:
* 7. klasside arvestuses esindasid meie kooli tublilt Trine Tõniste, Karl Joosep Põldsepp, Tauno Kodu, Kertu Niit, Kert Kits ja Kaspar Aleks Kala (õp Maris Hanimägi);
* 11. klasside arvestuses esindas meid tublilt Liisa Anier (õp Maris Hanimägi).

 
 

3. veebruar 2015. a

Antsla Gümnaasium tunnustab:

Eesti 2014/15. õa bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus edukalt osalenud õpilasi ja neid ettevalmistanud õpetajaid:

* 6. klasside arvestuses sai Kadi Aripman auhinnalise 2. koha! (õp Ülle Anier). Hästi esinesid samal voorul ka Marko Kannimäe ja Reelika Turnas (õp Ülle Anier);
* 7. klasside arvestuses sai Kertu Niit 1. koha (õp Maire Puhmas)! Hästi esinesid samal voorus ka Tauno Kodu, Karl Joosep Põldsepp, Kaspar Aleks Kala, Germo Mets ja Karl Jürgen Piiritalo (õp Maire Puhmas);
* 8. klasside arvestuses esines tublilt Markus Meier (õp Maire Puhmas);
* 9. klasside arvestuses sai Rando Viimne auhinnalise 3. - 5. koha jagamise! Samal voorul esinesid tublilt ka Rador Undrus ja Tõnis Urbanik (õp Maire Puhmas);
* Gümnaasiumi astmes esindas meie kooli tublilt Regina Ermel (õp Maire Puhmas).

 
 

28. jaanuar 2015. a

Antsla Gümnaasium tunnustab:

1. Eesti 2014/2015. õa geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus osalejaid ja neid ettevalmistanud õpetajaid:
* 7. klasside arvestuses sai Trine Tõniste tubli 4. koha (õp Eve Kubi);
* 8. klassist klasside arvestuses esinesid tublilt Markus Meier ja Markus Salumets (õp Maire Puhmas);
* 9. klasside arvestuses esinesid tublilt Rador Undrus, Rando Viimne ja Karl Pruuli (õp Maire Puhmas);
* Gümnaasiumi astmes esinesid tublilt Kelli Aia, Ferdinand Rauba ja Mariann Puija (õp Maire Puhmas).

2. Eesti koolinoorte 62. keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilasi ja neid ettevalmistanud õpeatajaid:
* Liisa Anier saavutas 11. klasside arvestuses 2. - 3. koha (õp Marietta Lõo). * 8. klassist klasside arvestuses esinesid tublilt Markus Meier ja Robert-Juss Soe (õp Marietta Lõo).

3. 26. jaanuaril toimus I kooliastme õpilastele väikeste professorite päev matemaatikast. Igast klassist võttis osa 3 tublimat matemaatikut, kes lahendasid nuputamisülesandeid.
* 1.klassi väike professor matemaatikast on Berta Varik, tublid olid ka Jan Fred Joab ja Emil Saaroja;
* 2.a klassi matemaatika proffessor on Heiro Mets, tublid Kristina Krevald ja Kaisa Ruven;
* 2.b kl matemaatika proffessor on Kristiina Puija, tublid Kristin Lust ja Evita Saar;
* 3.a kl matemaatika proffessor on Gerda Lepik, tublid Aron Aidla ja Karel Meitsar;
* 3.b kl matemaatika proffessor on Mariete Kattai, tublid Jenny-Ly Hillak ja Maik Hellamaa.
Õpetajad: Tiina Kübarsepp ja Kaire Niilus.

4. 6.-9. klasside saalijalgpalli Võrumaa MV VÕITJA - Antsla Gümnaasium!
Võistkonnas mängisid Robert Uibopuu, Robert Juss Soe, Kristjan Kiidron, Markus Salumets, Rayan Aripman, Priit Peedel, Timo Lešin ja juhendas õp Kalle Samarüütel.

 
 

7. jaanuar 2015. a

Antsla Gümnaasium tänab:

* 1.-4. klassi jõulupeo korraldajaid ja esinejaid,
* 5.-8. klassi jõulupeo korraldajaid 8.a klassist, loovtöö tegijaid ja kõiki esinejaid,
* 9.-12. klassi jõulupeo korraldajaid 12. klassist ja kõiki esinejaid,
* heategevuslaada korraldajaid 11. klassist ja kõiki osalejaid ja jõulupidudel esinenud koore, ansambleid, soliste, tantsijaid 2.a ja 3.b klassist ning vahetekstide lugejaid.

Suured tänud kõigile klassijuhatajatele ja ringijuhtidele ning kõigile osavõtjatele.

 
 

15. detsember 2014. a

Antsla Gümnaasium tunnustab:

1. Energiasäästunädala juhtgrupp-korraldajad, õpetajate Ülle Anier'i ja Marietta Lõo juhendamisel:
1.1.1. Laura Lääts (6.a),
1.1.2. Reelika Turnas (6.b),
1.1.3. Anet Ploom (9.a),
1.1.4. Tõnis Urbanik (9.a).

2. Andro Tiits, 7.a klass, saavutas TV 10 olümpiastardi maakondlikul etapil 1. koha kaugushüppes ja 3. koha 60m jooksus. Ka teised olid tublid aga esikolmikusse kahjuks ei mahtunud.

3. Tõnis Urbanik, 9.a klass, aktiivse osalemise eest projektis "Liiklusvanker".

4. Hanna Hillak, 8.a klass, kaheksandate klasside tõlkevõistluse Parim Tõlkija (õpetajad Krista Noor/Merle Paat).

5. Markus Meier, 8.a klass, kaheksandate klasside tõlkevõistluse Hea Tõlkija (õpetajad Krista Noor/Merle Paat).

6. Kevin Ploompuu, 8.a klass, kaheksandate klasside tõlkevõistlusel Ära Märgitud tõlkija (õpetajad Krista Noor/Merle Paat).

7. 5. detsembril tunnustas Võru Maavalitsus tegusaid Antsla valla noori: Tõnis Urbanik (9.a), Ants Põder (8.a), Ferdinand Rauba (12. klass), Mari Vijard (10. klass) ja Egely Pruuli (11. klass).

8. Eesti Jõuluvanade Ühendus ja Pokumaa SA tänavad minifirmat Trips-Traps-Trull ja selle liikmeid: Tõnis Urbanik (9.a), Merve Linnaste (9.b), Karmen Tumanov (9.b), Mailete Keero (9.b) ja Eelija Turnas (9.b), kes korraldasid XIV ülemaalise jõuluvanade konverentsi raames toimunud üritusel jõuluvanadele võistlusmänge.

9. Robert Juss Soe (8.a) kujundas Antsla Gümnaasiumi 2014. aasta e-jõulukaardi.

10. Leana Kull (8.b), Võrumaa Kodutütarde 2014. aasta nominent.

11. Vabariiklikus meedialaagris Elvas osalesid aktiivselt:
11.1. Mari Vijard (10. klass) - pälvis parimate fotode preemia
11.2. Kelli Aia (10. klass) - heade uudiste auhind
11.3. Mariann Puija (10. klass)
11.4. Liis Uibobuu (10. klass)

12. Emma Emilie Saavel (7.a) saavutas Kodutütarde ja Noorte Kotkaste maakondlikel kabevõistlustel III koha.

13. Merlin Ojaotsa (9.a), kes sai judo N -60kg kategoorias Võru MK meistriks (õpetaja Lea Kukk).

 
 

29. oktoober 2014. a

Antsla Gümnaasium tunnustab:

1. T.O.R.E tugiõpilasi aktiivse tegevuse eest T.O.R.E-s:
1.1. Tõnis Urbanik 9.a, kes aitas korraldada 6. klasside kohtumisõhtut Riia kooli õpilastega;
1.2. Laura Lääts 6.a, Liisa Anier 11. klass, Tõnis Urbanik 9.a, Merve Linnaste 9.b ja Karmen Tumanov 9.b, kes aitasid korraldada ja läbi viia teemaõhtu "Loovalt loodusest";
1.3. Laura Lääts 6.a, Kadi Aripman 6.a, Kristina Siska 6.a, Mariette Pruuli 6.a, Ketter Põder 6.b, Liisa Anier 11. klass, Birgit Tamm 11. klass ja Getter Kõiv 5.b, kes aitasid läbi viia ja korraldada Võru Kodutute Loomade Varjupaigas käimise;
1.4. Liisa Anier 11. klass, kes osales T.O.R.E üritusel "Pane pilt pajatama ehk loome koos T.O.R.E pildipanga".

2. Anet Ploom'i 9.a, Kohtla-Järve Haridusfestivalil väga asjaliku ja enesekindla esinemise eest.

3. 12.kl õpilasi Triin Tuulas't ja Kadri Vijard'it, kes Euroopa Keeltepäeva viktoriinil saavutasid maksimumpunktid ja said ka tänukirja.

4. 5.a klassi õpilast Asser Lutsar'it, kes Spelling Bee võistlusel 17. oktoobril 2014. a saavutas maksimumpunktidega hinnatud tulemuse.

5. 7. oktoobril 2014. a toimunud Võru maakonna 4. klasside ettelugemisvõistlusel osalenud ja 2. koha saavutanud Karl Sander Liiver'it ja 3. koha saavutanud Kristel Taal'i. Tunnustada ka samast üritusest osa võtnud Henri Laul'i ja avaldada tänu õpilasi juhendanud raamatukogujuhataja Piret Taniel'ile.