Kiitused ja tänud 2011/2012. õa

5. juuni 2012. a

Direktor avaldab kiitust
Maakonna kergejõustiku võistlustel edukalt esinenud õpilasi:
Markus Salumets 5.a kl (200 m jooks– maakonna rekord, 60 m jooks I koht, 300 m jooks II koht, 60 m tõkkejooks I koht, kaugushüpe I koht- maakonna rekord), 
Liis Tenno 12.b kl (kettaheide II koht, kuulitõuge III koht), 
Jürgen Annus 12.b kl (1500m jooks III koht), 
Annika Pant 10.b kl (kettaheide I koht, odavise I koht), 
Keity Sillaste 10.a kl (kaugushüpe III koht), 
Elis Kannimäe 8.b kl (kuulitõuge II koht, odavise III koht), 
Heelika Pärn 9.b kl (100 m jooks III koht, 200 m jooks I koht), 
Hanna Bergmann 10.b kl (kuulitõuge I koht, odavise II koht), 
Gabriel Tamm 9.a kl (400 m jooks II koht, 800 m jooks III koht), 
Karl Joosep Põldsepp 4.b kl(800 m jooks II koht), 
Tuule Müürsepp 7.a kl (kettaheide I koht, kuulitõuge III koht), 
Kristjan Kiidron 5.a kl (pallivise I koht), 
Eelija Turnas 6.b kl (pallivise III koht), 
Annely Veidik 10.a kl (800 m jooks III koht).

Direktor tänab
Maakonna kergejõustikul võistlustel osalenud õpilaste juhendamise eest õpetaja Lea Kukke ja treenerViljar Nummertit.

 

Antsla Gümnaasiumi parimad õppurid

2011/2012. õppeaasta

30. mai 2012

1. klass 
1. Jürgen Hillak
2. Oliver Jõela
3. Sandra Jõela
4. Anne-Greete Kenppi
5. Henri Laul
6. Laura Liisu Neve
7. Kristjan Padrik
8. Marten Pruuli
9. Egert Reino
10. Kelly Saar
11. Sten Alex Saar
12. Kristjan Sermat
13. Kenet Šerõšev
14. Kristel Taal
15. Joosep Trolla
16. Karmen Uiboleht
17. Hannes Urbanik
18. Kevin Värton

2.a klass
1. Kertty Keerov
2. Signor Kukk
3. Asser Lutsar
4. Armando Ots 
5. Diana Ots
6. Mart Peedel
7. Karl Robin Põder
8. Anett Ruven
9. Sanna Sööt
10. Carolyn Šerõševa
11. Trond Bjarte Tagamets
12. Tristan Tõniste 

2.b klass
1. Elisabeth Geier
2. Kaja Jõgeva 
3. Kristo-Antti Kits
4. Getter Kõiv 
5. Tiiu Kõrgekivi
6. Kätlin Raud
7. Heikko-Hardi Reinhold
8. Kermo Tumanov
9. Eero Turnas

3.a klass
1. Kadi Aripman
2. Kevin Hass
3. Karis Ilves
4. Marko Kannimäe
5. Daniel Kivi
6. Päiv Kleimann
7. Laura Lääts
8. Mariette Pruuli
9. Liis Tõntsel

3.b klass
1. Marten Hernits
2. Kevin Kristian Kallas
3. Anna-Maria Kenppi
4. Kalvin Klaar
5. Roberta Lahesoo
6. Maarja Liba
7. Elar Lihten
8. Diana Liiv
9. Laura Vassiljev
10. Annika Õlijas

4.a klass
1. Aisling Antsi
2. Kevin Grihin
3. Kaspar Aleks Kala
4. Kert Kits
5. Rosalind Getter Kuus
6. Herman Meier
7. Küllo Pärn
8. Emma Emilie Saavel
9. Kaisa Tammemägi
10. Andro Tiits
11. Trine Tõniste
12. Kerli Uibu

4.b klass
1. Brayen Hirv 
2. Kertu Niit
3. Kristel Oja
4. Karl Jürgen Piiritalo
5. Lianna Põder
6. Karl Joosep Põldsepp
7. Marie-Helena Rajatamm 

5.a klass
1. Hanna Hillak
2. Andre Jaanimägi
3. Kadi Jõela
4. Adriana Kenppi
5. Kristjan Kiidron 
6. Margaret Kuus
7. Markus Meier
8. Teele-Mai Pild 
9. Kevin Ploompuu 
10. Marieta Ruusa
11. Robert-Juss Soe
12. Hegert Sööt 
13. Ragnar Keijo Tammoja
14. Andre Tammsalu

5.b klass
1. Kevin Jallai
2. Karl Kons
3. Leana Kull 
4. Martten Toming 
5. Kristiina Värnik

6.a klass
1. Silvia Ingver 
2. Kristin Liksman
3. Merlin Ojaots
4. Karl Pruuli
5. Käthy Tammemägi 
6. Rador Undrus
7. Kenet Valtin

6.b klass
1. Mailete Keero
2. Timo Lešin
3. Merve Linnaste
4. Priit Peedel
5. Helys Anette Piiritalo
6. Karmen Tumanov
7. Rando Viimne

7.a klass
1. Kelli Aia
2. Anne Kodu
3. Einike Lemats 
4. Tuule Müürsepp
5. Keiu Soe
6. Mari Vijard

7.b klass
1. Kelli Jallai
2. Katre-Liisa Jõela
3. Mariann Puija
4. Kaspar Raudhein
5. Kristiina Tuulas
6. Stella Vallner

8.a klass
1. Maria Hommik
2. Anabel Joab
3. Ardo Jõevere
4. Mari-Liis Lokk
5. Maarja Ots
6. Kedi Pavel
7. Greta Puija
8. Birgit Tamm
9. Relle Undrus
10. Karl Urbanik

8.b klass
1. Liisa Anier
2. Elis Kannimäe
3. Eia Vänzel

9.a klass
1. Kert Jallai
2. Karoliina Kopli
3. Katry Mets 
4. Rauno Niilus 
5. Eliise Paat
6. Egely Pruuli
7. Eliis Riivik
8. Sandra Zimmermann
9. Gabriel Tamm 
10. Markus Tavel
11. Triin Tuulas

9.b klass
1. Annemai Harak
2. Heloona Kalve
3. Kristel Kits
4. Mari-Liis Kõiv
5. Heelika Pärn
6. Thomas Tammoja 
7. Kadri Vijard
8. Oliver Visnapuu

10.b klass
1. Saara-Liis Lutsar
2. Anna-Liisa Mandli
3. Annika Pant
4. Kertu Pavel
5. Anna-Liisa Soe
6. Marleen Umbleja
7. Maikel Varend

11.b klass
1. Annaliisa Kenppi
2. Maarja Prätz
3. Martin Raudsepp
4. Mariliis Umbleja

12.a klass
1. Siim Hirse
2. Aili Zoludev

12.b klass
1. Katry Ahi
2. Jürgen Annus
3. Kairi Koobakene
4. Andre Kurg
5. Kätlin Kuusk
6. Liisi Meier
7. Marilin Niilus
8. Raul Paat
9. Marek Pant
10. Liis Tenno

MEDALIGA JA KIITUSKIRJAGA LÕPETAJAD

2011/2012. õppeaasta

29. mai 2012

1. kl 
Oliver Jõela 
Sandra Jõela 
Anne-Greete Kenppi 
Henri Laul 
Sten Alex Saar
Kristel Taal 
Karmen Uiboleht 
Kevin Värton 

2.a 
Kertty Keerov 
Diana Ots 
Mart Peedel 
Anett Ruven 
Asser Lutsar 
Tristan Tõniste 
Carolyn Šerõševa 

2.b 
Elisabeth Geier 
Kaja Jõgeva 
Getter Kõiv 

3.a 
Kadi Aripman 

3.b 
Marten Hernits 
Roberta Lahesoo 
Diana Liiv 
Laura Vassiljev 

4.a 
Aisling Antsi 
Kevin Grihin 
Kert Kits 
Emma Emilie Saavel
Trine Tõniste 

4.b 
Kertu Niit 
Lianna Põder 
Karl Joosep Põldsepp
Hanna Hillak 

5.a 
Markus Meier 
Robert-Juss Soe 

5.b 
Kristiina Värnik 

6.a 
Rador Undrus 

6.b 
Helys Anette Piiritalo
Karmen Tumanov 

7.a 
Kelli Aia 
Tuule Müürsepp 

8.a 
Maria Hommik 
Maarja Ots 
Relle Undrus 

9.a 
Katry Mets 

9.b 
Heelika Pärn 

10.b 
Saara-Liis Lutsar 

11.b 
Martin Raudsepp 

12.b 
Katry Ahi 
Andre Kurg 
Raul Paat 
Marek Pant 

29. mai 2012. a

Direktor avaldab kiitust
TV 10 olümpiastarti vabariiklikul etapil edukalt osalenud õpilasele Tuule Müürsepale 7. a kl (II koht kettaheites).
Maakondlikul TV 10 olümpiastarti etapil 22. mail 2012. a edukalt osalenud õpilastele: 
Tuule Müürsepp 7.a kl (I koht kettaheites), Elisabeth Keerov 7.b kl (I koht palliviskes), Karl Joosep Põldsepp 4.b kl (I koht 1000m jooksus), Marieta Ruusa 5a kl (II koht kaugushüppes ),Kairit Kits 7.a kl (III koht 600 m jooksus), Kristjan Kiidron 5.a kl (III koht palliviskes).

Võru Spordikooli lahtistel võistlustel 16. mail 2012. a edukalt osalenud õpilastele: Markus Salumets5.a kl (I koht 60m ja 200m jooksudes), Tuule Müürsepp 7.a kl (I koht palliviskes, II koht kuulitõukes ja 60m jooksus), Marieta Ruusa 5.a kl (II koht 200m jooksus), Kristjan Kiidron 5.a kl (II koht palliviskes), Kadi Aripman 3.a kl (II koht 60m ja 200m jooksus), Laura Vassiljev 3.b kl (II koht kõrgushüppes, III koht 60m ja 200m jooksus), Leana Kull 5.b kl (III koht palliviskes), Kaspar Aleks Kala 4.a kl (III koht 60m ja 200m jooksus, kõrgushüppes ja palliviskes)

Direktor tänab
TV 10 olümpiastarti vabariiklikul etapil edukalt osalenud õpilastele Elisabeth Keerov 7.b kl ja Karl Joosep Põldsepp 4.b kl.
Entrum ettevõtlikkusprojektide konkursist "Ole ettevõtlik" osa võtnud ja finaali jõudnud õpilasi: Keity Sillaste 10.a kl, Marleen Umbleja 10.b kl, Mariliis Umbleja 11.b kl, Kadriann Soe 10.b kl,Kaspar Uibopuu 9.a kl.

Direktor tänab
Vabariiklikul ja maakondlikul TV 10 olümpiastarti etappidel ning Võru Spordikooli lahtistel võistlustel osalenud õpilaste juhendamise eest õpetaja Lea Kukke.

19. nädal 2012

Direktor avaldab kiitust
Vabariiklikul looduteaduste olümpiaadil tubli esinemise eest Tuule Müürseppa 7. a kl.
Murdmaajooksu võistlustel osalenud õpilasi: Marieta Ruusa 5. a kl. III koht, Anneli Veidik 10. a kl. III koht ja Gabriel Tamm 9. a kl. II koht.

Direktor tänab
Vabariiklikul looduteaduste olümpiaadil osalenud õpilase juhendamise eest õpetaja Marietta Lõod.
Murdmaajooksu võistlustel osalenud õpilaste juhendamise eest õpetaja Lea Kukke.

ARENGUS AASTA JOOKSUL ENAM EDASILIIKUNUD ÕPILASED

2011/2012. õppeaasta

26. aprill 2012

1. kl 
Kelly Saar 
Hannes Urbanik 

2.a 
Sanna Sööt 
Armando Ots 

2.b 
Kätlin Raud 
Kermo Tumanov 

3.a 
Liis Tõntsel 
Kevin Hass 

3.b 
Anna-Maria Kenppi 
Allan Liibert 

4.a 
Rosalind Getter Kuus
Kaspar Aleks Kala

4.b 
Kristel Oja 
Germo Mets 

5.a 
Margaret Kuus 
Andre Jaanimägi 

5.b 
Keitlin Meitsar 
Tanel Timmi 

6.a 
Merlin Ojaots 
Kenet Valtin 

6.b 
Birgit Vee 
Arvi Uibu 

7.a 
Einike Lemats 

7.b 
Mariann Puija 
Karl Uiboleht 

8.a 
Mari-Liis Lokk 
Ardo Jõevere 

8.b 
Elis Kannimäe 
Maikel Ingver 

9.a 
Mari Liis Leppoja
Rauno Niilus 

9.b 
Kristin Voolaid 
Ville Särg 

10.a 
Annely Veidik 
Charl Antsov 

10.b 
Kertu Pavel 
Maikel Varend 

11.a 
Elle Koemets 
Siim Aarmaa 

11.b 
Eeva Tragel 
Karlo Bergmann 

12.a 
Age Sõmer 

12.b 
Kairi Koobakene 
Madis Haller 

16. nädal 2012

Direktor avaldab kiitust
Inglise keele ristsõnade lahendamise võistlusest osa võtnud õpilastele Tuule Müürsepp 7.a kl., Mari Vijard 7.a kl.

Direktor tänab
Vabariiklikul keemiaviktoriinil osalenud õpilasi Mari-Liis Kõiv 9.b kl., Eia Vänzel 8.b kl., Liisa Anier8.b kl.

Rahvusvahelisel Euroopaalasel metsaviktoriinil osalenud õpilasi Maria Hommik 8.a kl., Maarja Ots8.a kl., Relle Undrus 8.a kl.

Inglise keele ristsõnade lahendamise võistlusest osa võtnud õpilasi Taavi Ploompuu 7.a kl., Kevin Ploompuu kl.

Direktor tänab
Vabariiklikul keemiaviktoriinil osalenud õpilaste juhendamise eest õpetaja Tiiu Laanet.
Rahvusvahelisel Euroopaalasel metsaviktoriinil osalenud õpilaste juhendamise eest õpetaja Maire Puhmast.
Inglise keele ristsõnade lahendamise võistlusest osa võtnud õpilaste juhendamise eest õpetaja Merle Paati.

15. nädal 2012

Direktor avaldab kiitust
Maakondlikul ja vabariiklikul TV 10 olümpiastarti etapil osalenud õpilasele Tuule Müürsepp 7.a kl. (I ja II koht kuulitõukes).
Maakondlikul TV 10 olümpiastarti etapil osalenud õpilastele Markus Salumets 5.a kl. (III koht kõrgushüppes).

Direktor tänab Maakondlikul ja vabariiklikul TV 10 olümpiastarti etapil osalenud õpilaste juhendamise eest õpetaja Lea Kukke.

13. nädal 2012

Direktor avaldab kiitust
2012.a. maakondlikul kunstiõpetuse olümpiaadil osalenud õpilasele Mari Vijard 7.a kl.

"Tähelepanu start" teatevõistlustel II koha saanud õpilastele:
Trond Bjarte Tagamets 2.a kl., Sanna Sööt 2.a kl., Diana Ots 2.a kl., Laura Valner 2.a kl.,Stenrico Mürk 2.b kl., Heiko-Hardi Reinhold 2.b kl., Karl-Erik Keerov 3.a kl., Kadi Aripman 3.a kl., Marten Hernits 3.b kl., Elar Lihten 3.b kl., Laura Vassiljev 3.b kl., Roberta Lahesoo 3.b kl.,Kert Kits 4.a kl., Aisling Antsi 4.a kl., Trine Tõniste 4.a kl., Emma Emilie Saavel 4.a kl., Andro Tiits 4.a kl., Marieta Ruusa 5.a kl., Leana Kull 5.a kl., Jaana Meier 5.a kl. Kristjan Kiidron 5.a kl.,Markus Salumets 5.a kl.

Lätimaal C klassi kergejõustikuvõistlustel III koha saanud õpilasele Markus Salumets 5.a kl.,

Võru spordikooli auhinnavõistlustel 60m jooksus 11.-12. aastaste seas maakonna rekordi püstitamise eest Markus Salumets 5.a kl. ja II koha eest kuulitõukes Tuule Müürsepp 7.a kl.

Maakondliku käsitöö ja kodunduse olümpiaadil osalenud õpilasele Tuule Müürsepp 7.a kl.

TÜ Teaduskooli võistlus" Keeleaeg" võistlusel osalenud õpilasele Mari Vijard 7.a kl.

Direktor tänab
2012.a. maakondlikul kunstiõpetuse olümpiaadil osalenud õpilasi Eia Vänzel 8.b kl., Kadri Vijard 9.b kl., Marleen Ojaots 11.b kl.

Maakondliku käsitöö ja kodunduse olümpiaadil osalenud õpilast Anne Kodu 7.a kl.

Tartumaa-Võrumaa-Pärnumaa inimeseõpetuse viktoriinist osa võtnud õpilasi:


 

13Kelli AiaAntsla GümnaasiumVõrumaa78914 - 21

16Karmen TumanovAntsla GümnaasiumVõrumaa68814 - 21

32Leana KullAntsla GümnaasiumVõrumaa58629 - 43

40Tuule MüürseppAntsla GümnaasiumVõrumaa78629 - 43

45Rando ViimneAntsla GümnaasiumVõrumaa68544 - 62

59Karl UibolehtAntsla GümnaasiumVõrumaa78544 - 62

60Mariann PuijaAntsla GümnaasiumVõrumaa78544 - 62

61Keiu SoeAntsla GümnaasiumVõrumaa78544 - 62

76Kaarel OssisAntsla GümnaasiumVõrumaa78463 - 79

77Keity VassiljevAntsla GümnaasiumVõrumaa78463 - 79

82Rador UndrusAntsla GümnaasiumVõrumaa68380 - 99

102Tõnis UrbanikAntsla GümnaasiumVõrumaa682100 - 123

104Ants PõderAntsla GümnaasiumVõrumaa582100 - 123

111Robert-Juss SoeAntsla GümnaasiumVõrumaa582100 - 123

112Markus SalumetsAntsla GümnaasiumVõrumaa582100 - 123

118Kelli JallaiAntsla GümnaasiumVõrumaa782100 - 123

119Mari VijardAntsla GümnaasiumVõrumaa782100 - 123

125Mailete KeeroAntsla GümnaasiumVõrumaa681124 - 146

135Hanna HillakAntsla GümnaasiumVõrumaa581124 - 146

143Annika KenppiAntsla GümnaasiumVõrumaa781124 - 146

148Sendaro PärnaAntsla GümnaasiumVõrumaa680147 - 166

149Rayan AripmanAntsla GümnaasiumVõrumaa680147 - 166

150Anet PloomAntsla GümnaasiumVõrumaa680147 - 166

151Sendaro PärnaAntsla GümnaasiumVõrumaa680147 - 166

165Birgit NiklusAntsla GümnaasiumVõrumaa780147 - 166

167Karl PruuliAntsla GümnaasiumVõrumaa679167 - 182

169Timo  LešinAntsla GümnaasiumVõrumaa679167 - 182

170Kristiina VärnikAntsla GümnaasiumVõrumaa579167 - 182

173Markus MeierAntsla GümnaasiumVõrumaa579167 - 182

180Kelli JallaiAntsla GümnaasiumVõrumaa779167 - 182

181Elisabeth KeerovAntsla GümnaasiumVõrumaa779167 - 182

185Helys Anette PiiritaloAntsla GümnaasiumVõrumaa678183 - 198

197Katre-Liisa JõelaAntsla GümnaasiumVõrumaa778183 - 198

201Merili HellamaaAntsla GümnaasiumVõrumaa677199 - 226

213Kevin PloompuuAntsla GümnaasiumVõrumaa577199 - 226

223Stella VallnerAntsla GümnaasiumVõrumaa777199 - 226

224Kristin TrumpAntsla GümnaasiumVõrumaa777199 - 226

225Kristel KaldaAntsla GümnaasiumVõrumaa777199 - 226

230Priit PeedelAntsla GümnaasiumVõrumaa676200 - 246

238Kristjan KiidronAntsla GümnaasiumVõrumaa576200 - 246

239Marieta RuusaAntsla GümnaasiumVõrumaa576200 - 246

241Katre-Liisa JõelaAntsla GümnaasiumVõrumaa776200 - 246

243Taavi PloompuuAntsla GümnaasiumVõrumaa776200 - 246

244Einike LematsAntsla GümnaasiumVõrumaa776200 - 246

246Anne KoduAntsla GümnaasiumVõrumaa776200 - 246

253Kaspar RaudheinAntsla GümnaasiumVõrumaa775247 - 255

257Merlin OjaotsAntsla GümnaasiumVõrumaa674256 - 271

262Kenet ValtinAntsla GümnaasiumVõrumaa674256 - 271

270Mikk ErmAntsla GümnaasiumVõrumaa774256 - 271

274Käthy TammemägiAntsla GümnaasiumVõrumaa673272 - 287

278Kristjan KogerAntsla GümnaasiumVõrumaa573272 - 287

284Adriana KenppiAntsla GümnaasiumVõrumaa573272 - 287

294Teele-Mai PildAntsla GümnaasiumVõrumaa572288 - 301

303Kristin LiksmanAntsla GümnaasiumVõrumaa671302 - 316

304Kaspar KõivAntsla GümnaasiumVõrumaa671302 - 316

316Kairit KitsAntsla GümnaasiumVõrumaa771302 - 316

319Eelija TurnasAntsla GümnaasiumVõrumaa670317 - 331

320Arvi UibuAntsla GümnaasiumVõrumaa670317 - 331

321Silvia IngverAntsla GümnaasiumVõrumaa670317 - 331

322Martten TomingAntsla GümnaasiumVõrumaa570317 - 331

323Kevin JallaiAntsla GümnaasiumVõrumaa570317 - 331

338Sander BogdanovAntsla GümnaasiumVõrumaa569332 - 340

342Hegert SöötAntsla GümnaasiumVõrumaa568341 - 346

349Eric SöötAntsla GümnaasiumVõrumaa567347 - 354

367Marten PuuseppAntsla GümnaasiumVõrumaa665366 - 374

373Andre JaanimägiAntsla GümnaasiumVõrumaa565366 - 374

375Tanel TimmiAntsla GümnaasiumVõrumaa564375 - 380

381Rolf-Richard GeierAntsla GümnaasiumVõrumaa663381 - 385

382KristjanAntsla GümnaasiumVõrumaa563381 - 385

385karl konsAntsla GümnaasiumVõrumaa563381 - 385

386Kadri ListakAntsla GümnaasiumVõrumaa562386 - 389

390Keitlin MeitsarAntsla GümnaasiumVõrumaa561390 - 394

393andu deemantAntsla GümnaasiumVõrumaa761390 - 394

395Andre TammsaluAntsla GümnaasiumVõrumaa560395 - 398

399Margaret KuusAntsla GümnaasiumVõrumaa559399 - 402

403Ragnar AnuusAntsla GümnaasiumVõrumaa658403 - 406

404Tanel JuhansonAntsla GümnaasiumVõrumaa558403 - 406

407Rauno MustoAntsla GümnaasiumVõrumaa557407 - 408

408Jaana MeierAntsla GümnaasiumVõrumaa557407 - 408

419emps-scape is bushedAntsla GümnaasiumVõrumaa551419

422Maris PiigliAntsla GümnaasiumVõrumaa649 

430lauri antsovAntsla GümnaasiumVõrumaa746 

Direktor tänab
"Tähelepanu start" teatevõistlustel osalenud õpilaste juhendamise eest õpetaja Lea Kukke.
Võru spordikooli auhinnavõistlustel osalenud õpilaste juhendamise eest õpetaja Lea Kukke ja treenerViljar Nummertit ( Antsla KSK).
TÜ Teaduskooli võistlus" Keeleaeg" võistlusel osalenud õpilaste juhendamise eest õpetaja Merle Paati.
2012.a. maakondlikul kunstiõpetuse olümpiaadil osalenud õpilaste juhendamise eest õpetajaid Helle VänzelLiivia Rebane.
Maakondlikul käsitöö ja kodunduse olümpiaadil osalenud õpilaste juhendamise eest õpetaja Tiina Kallionit.
Tartumaa-Võrumaa-Pärnumaa inimeseõpetuse viktoriinist osa võtnud õpilaste juhendamise eest õpetajaid Sirje Pihelgas ja Irene Undrus.

11. nädal 2012

Direktor avaldab kiitust
Eesti Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilasele Tuule Müürsepp 7.a kl;

II astme matemaatikaolümpiaadi piirkondlikus voorus osalenud õpilastele:
Karl Joosep Põldsepp 4.b kl., Kristjan Kiidron 5.a kl.

Direktor tänab
Eesti Loodusteaduste Olümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilast Eia Vänzel 8.b kl.

II astme matemaatikaolümpiaadi piirkondlikus voorus osalenud õpilasi:
Trine Tõniste 4.a kl., Kertu Niit 4.b kl., Kaspar Aleks Kala 4.a kl., Brayen Hirv 4.b kl., Hanna Hillak 5.a kl., Robert-Juss Soe 5.a kl., Leana Kull 5.b kl., Hegert Sööt 5.a kl., Karmen Tumanov6.b kl., Rador Undrus 6.a kl., Merve Linnaste 6.b kl., Timo Lešin 6.b kl., Kenet Valtin 6.a kl.

Direktor tänab
Eesti Loodusteaduste Olümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilaste juhendamise eest õpetajaMarietta Lõo,

II astme matemaatikaolümpiaadi piirkondlikus voorus osalenud õpilaste ettevalmistamise eest õpetajaid: Tea PostIrene UndrusMonica KõivistoLy RaudseppHelle Vänzel.

10. nädal 2012

Direktor avaldab kiitust
Maakondlikul ja vabariiklikul TV 10 olümpiastarti etapil osalenud õpilastele
Marieta Ruusale 5.a kl. ja Markus Salumetsale 5.a kl.

Üleriigilise bioloogia olümpiaadi lõppvoorus osalenud õpilastele 
Riho Hommikule 10.b kl. ja Kevin Liivapuule 10.b kl.

Direktor tänab
Maakondlikul ja vabariiklikul TV 10 olümpiastarti etapil osalenud õpilasi
Kaspar Aleks Kala 4.a kl, Andro Tiits 4.a kl, Leana Kull 5.b kl, Merlin Ojaots 6.a kl, Rayan Aripman 6.a kl, Keiu Soe 7.a kl.

Direktor tänab
Maakondlikul ja vabariiklikul TV 10 olümpiastarti etapil osalenud õpilaste ettevalmistamise eest õpetajaLea Kukke ja treener Viljar Nummertit (Antsla KSK).

Üleriigilise bioloogia olümpiaadi lõppvoorus osalenud õpilaste juhendamise eest õpetaja Halja Haljasorgu.

9. nädal 2012

Direktor avaldab kiitust
Informaatikaviktoriinil Kobras 2011/2012 II voorus benjaminide vanuserühmas osalenud õpilastele 
Maarja Ots 8.a kl.,
Relle Undrus 8.a kl., 
Maria Hommik 8.a kl.

TV viktoriinis "Loodusetark" osalenud õpilastele
Kevin Liivapuu 10.b kl., 
Raul Paat 12.b kl., 
Liis Tenno 12.b kl.

Direktor tänab
Keemiaõpetajate Liidu korraldatud keemiaviktoriinis võistelnud ja lõppvooru kutsutud õpilasi
Liisa Anier 8.b kl., 
Eia Vänzel 8.b kl., 
Mari-Liis Kõiv 9.a kl.

Direktor tänab
Informaatikaviktoriinil Kobras 2011/2012 II voorus benjaminide vanuserühmas osalenud õpilaste juhendamise eest õpetaja Maris Hanimägi

TV viktoriinis "Loodusetark" osalenud õpilaste juhendamise eest 
õpetajaid Ülle AnieriMaire PuhmastHalja HaljasorguMarietta LõodTiiu Laanet

Keemiaõpetajate Liidu korraldatud keemiaviktoriinis võistelnud õpilaste juhendamise eest õpetajat Tiiu Laanet.

8. nädal 2012

Direktor avaldab kiitust
Üleriigilise Nuputa viktoriini piirkonnavoorus osalenud õpilastele
Tuule Müürsepp 7.a kl., 
Mariann Puija 7.b kl., 
Karl Uiboleht 7.b kl.

9.-12.kl. õpilaste saksa keele kõnevõistlusel osalenud õpilastele
Elise Paat 9.a kl., 
Sandra Zimmermann 9.a kl., 
Marilin Niilus 12.b kl.

Direktor tänab
Üleriigilise Nuputa viktoriini piirkonnavoorus osalenud õpilasi 
Hanna Hillak, Kristjan Kiidron, Robert-Juss Soe 5.a kl., 
Leana Kull 5.b kl., 
Rador Undrus, Kenet Valtin 6.a kl.,
Merve Linnaste, Karmen Tumanov 6.b kl.

Inglise keele kõnevõistlusel osalenud õpilast
Kertu Pavelit 10.b kl.

Direktor tänab Üleriigilise Nuputa viktoriini piirkonnavoorus osalenud õpilaste ettevalmistamise ja juhendamise eest õpetajaid Monica Kõivisto, Helle Vänzel.

9.-12.kl. õpilaste saksa keele kõnevõistlusel osalenud õpilaste ettevalmistamise ja juhendamise eest õpetajat Aive Trummalit ja 
inglise keele kõnevõistlusel osalenud õpilaste ettevalmistamise ja juhendamise eest õpetajat Merle Paati.

7. nädal 2012

Direktor avaldab kiitust
Üleriigilise ajaloo olümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilastele
Tuule Müürsepp 7.a kl,
Raul Paat 12.b kl, 
Marek Pant 12.b kl.

Direktor tänab 
Üleriigilise ajaloo olümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilasi
6.a klass Rador Undrus, Rayan Aripman
6.b klass Karmen Tumanov, Merve Linnaste
7.a klass Kelli Aia
8.a klass Maria Hommik, Relle Undrus
9.a klass Katry Mets 9.b klass Mari-Liis Kõiv

Üleriigilise keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilasi
Maria Hommik 8.a kl., Eia Vänzel 8.b kl., Relle Undrus 8.a kl., Liisa Anier 8.b kl., Oliver Visnapuu 9.b kl., Mari-Liis Kõiv 9.b kl., Thomas Tammoja 9.b kl., Hanna Bergmann 10.b kl.

Sudokude lahendamise võistlustel osalenud õpilasi
Leana Kull 5.b kl., Merlin Ojaots 6.a kl., Mariann Puija 7.b kl., Relle Undrus 8.a kl., Kristel Kits9.b kl., Kristjan Kiidron 5.a kl., Rador Undrus 6.a kl., Tuule Müürsepp 7.a kl., Maria Hommik 8.a kl., Eliise Paat 9.a kl.

Direktor tänab
Üleriigilise ajaloo olümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilaste ettevalmistamise ja juhendamise eest õpetajaid Katrin Kool ja Marko Kuura
Üleriigilise keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilaste ettevalmistamise ja juhendamise eest õpetajat Tiiu Laane
Sudokude lahendamise võistluse ettevalmistamise ja juhendamise eest õpetajaid Monica Kõivisto, Ly Raudsepp, Helle Vänzel, Külli Rood, Merle Tuulas.

6. nädal 2012

Direktor avaldab kiitust
üleriigilise matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus I koha saavutanud 7.a klassi õpilasele 
Tuule Müürsepale.

Maakonna sisekergejõustiku võistlustel
I kohad kaugushüppes, kõrgushüppes 60m ja 200m jooksudes saavutanud 5.a klassi õpilasele Markus Salumetsale
II koha kuulitõukes saavutanud 8.b klassi õpilasele Elis Kannimäele
II koha 200m jooksus saavutanud 9.b klassi õpilasele Heelika Pärnale
II koha 1000m jooksus saavutanud 9.a klassi õpilasele Gabriel Tammele
III koha 600m jooksus saavutanud 10.a klassi õpilasele Annely Veidikule
III koha 600m jooksus saavutanud klassi õpilasele 8.b Karmen Dräbsinskile.

Direktor tänab ja tunnustab
üleriigilise matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilasi
Mariann Puija 7.b kl, Maria Hommik 8.a kl, Relle Undrus 8.a kl, Liisa Anier 8.b kl, Maarja Ots8.a kl, Oliver Visnapuu 9.b kl, Eliise Paat 9.a kl, Mari-Liis Kõiv 9.b kl, Katry Ahi 12.b kl.

maakonna sisekergejõustiku võistlustel osalenud õpilasi
Tuule Müürsepp 7.a kl, Maikel Varend 10.a kl, Jürgen Annus 12.b kl, Merlin Ojaots 6.a kl,Kristjan Kiidron 5.a kl

Direktor tänab
üleriigilise matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilaste ettevalmistamise ja juhendamise eest 
õpetajaid Külli RoodMaris HanimägiMerle Tuulas.
maakonna sisekergejõustiku võistlustel osalenud õpilaste juhendamise eest õpetajaid Lea Kukk,Viljar Nummert (Antsla KSK).

5. nädal 2012

Direktor avaldab kiitust
üleriigilise muusikaolümpiaadi piirkonnavoorus III koha saavutanud 7.a klassi õpilasele 
Mari Vijardile,
inglise keele viktoriinil 22 osavõtja seas võistkondliku III koha saavutanud võistkonda koosseisus
Rando Viimne, Karmen Tumanov ja Anet Ploom.

Direktor tänab ja tunnustab 
üleriigilise muusikaolümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilasele 
Anne Kodule 7.a kl.

Direktor tänab
üleriigilise muusikaolümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilaste ettevalmistamise ja juhendamise eest õpetaja Eda Hirsonit,
inglise keele viktoriinis osalenud õpilaste ettevalmistamise ja juhendamise eest õpetaja 
Monica Kõivistot.

4. nädal 2012

Direktor avaldab kiitust
üleriigilise bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus
I koha saavutanud 7.a klassi õpilasele Tuule Müürsepale,
I koha saavutanud 10.b klassi õpilasele Riho Hommikule,
II koha saavutanud 10.b klassi õpilasele Kevin Liivapuule,
III koha saavutanud 8.b klassi õpilasele Eia Vänzelile.

Üleriigilise füüsika olümpiaadi piirkonnavoorus
III koha saavutanud 8.b klassi õpilasele Liisa Anierile,
III koha saavutanud 9.b klassi õpilasele Oliver Visnapuule.

Direktor avaldab kiitust 
üleriigilise emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus oma vanusegrupis parima tulemuse saavutamise eest
7.a klassi õpilasele Tuule Müürsepale,
8.a klassi õpilasele Maria Hommikule,
9.b klassi õpilasele Heelika Pärnale,
10.b klassi õpilasele Saara-Liis Lutsarile,
11.b klassi õpilasele Martin Raudsepp'ale,
12.b klassi õpilasele Marek Pant'ile.

Üleriigilise bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus oma vanusegrupis parima tulemuse saavutamise eest
6.b klassi õpilasele Karmen Tumanovile,
9.b klassi õpilasele Heloona Kalvele.

Direktor tänab ja tunnustab
üleriigilise emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilasi
Mari VijardKelli Aia 7.a kl,
Maarja Ots, Relle Undrus, Greta Puija 8.a kl,
Heloona Kalve 9.b kl, Kertu Pavel 10.b kl,
Kärol Muuga, Allar Nugin 11.b kl.

Üleriigilise bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilasi
Anett Ploom, Rayan Aripmann Käthy, Tammemägi 6.a kl,
Marve Linnaste, Priit Peedel 6.b kl,
Mari Vijard 7.a kl,
Kare-Liisa Jõela 7.b kl,
Maria Hommik, Relle Undrus, Maarja Ots 8.a kl, 
Liisa Anier 8.b kl,
Heloona Kalve, Kristel Kits, Thomas Tammoja, Renee Kiho 9.b kl,
Sandra Zimmermann 9.a kl,
Saara-Liis Lutsar 10.b kl.

Üleriigilise füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorusosalenud õpilasi
Eia Vänzel 8.b kl,
Mari-Liis Kõiv, Thomas Tammoja, Renee Kiho 9.b kl.

Direktor tänab
Üleriigilise emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilaste ettevalmistamise ja juhendamise eest õpetajaid Iri Reilet, Anu Silma ja Anu Sinimetsa. 

Üleriigilise bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilaste ettevalmistamise ja juhendamise eest õpetajaid Ülle Anieri, Maire Puhmast ja Halja Haljasorgu ning 
üleriigilise füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilaste ettevalmistamise ja juhendamise eest õpetaja Marietta Lõod.

3. nädal 2012

Direktor avaldab kiitust
TV 10 olümpiastarti maakondlikul etapil 60m  jooksus II koha ja kaugushüppes III koha saavutanud 5.a klassi õpilasele Markus Salumetsale,
60m jooksus III koha saavutanud 5.a klassi õpilasele Marieta Ruusale,
kuulitõukes IV koha saavutanud 5.b klassi õpilasele Eric Sööt`ile.

Üleriigilisel kodanikupäeva viktoriinil 3.-4. koha saavutanud 12.b klassi õpilasele Liis Tennole.

Direktor tänab 
TV 10 olümpiastarti maakondlikul etapil esinenud õpilaste juhendajaid õpetajaid/treenereid 
Lea Kukke, Viljar Nummertit ja Kalle Samarüütlit.

Üleriigilisel kodanikupäeva viktoriinil osalenud 12.b õpilastele ja nende juhendajale 
õpetaja Katrin Koolile.
Vaata tulemusi

2. nädal 2012

Direktor avaldab kiitust
üleriigilisel füüsikavõistlusel "Kajakas" 447 osavõtja hulgas 8. koha saavutanud 
9.b klassi õpilasele Mari-Liis Kõivule ja
12. koha saavutanud 7.a klassi õpilasele Tuule Müürsepale.

Direktor tänab 
üleriigilisel füüsikavõistlusel "Kajakas" juhendajat õpetaja Marietta Lõod.

Direktor tänab 
üleriigilisel füüsikavõistlusel "Kajakas" osalenud 
9.b klassi õpilasi Ferdinand Rauba, Renee Kiho, Ville Särge.

Direktor tänab 
õppeaineid lõimiva VIII üleriiglise ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse alaste metoodiliste materjalide võistlusel tööga "Tööstuslik pööre, töö ja energia" II koha saavutanud õpetajat Marietta Lõod.

Direktor tänab 
Tiigrihüppe haridusportaali Koolielu konkursil hindamiskomisjoni poolt tunnustatud tööga "Praktilised tööd ja IKT rakendamine uues õppekavas" eduka esinemise eest 
õpetaja Marietta Lõod.