2017. a kaitstud uurimistööd

1. Postmodernlistlike noorteraamatute võrdlus. Autor Kelli Aia.
    2. Aksel Kersna mälestusvõistlused Antsla gümnaasiumis. Autor Mikk Erm.
    3. Minu koduümbruse linnud. Autor Regina Ermel.
    4. Looduslike indikaatorite kasutamisvõimalused ainete PH kindlaksmääramisel. Autor Cris Hallik.
    5. Õpilasfirma Mirabile äriplaan. Autor Kristel Kalda.
    6. Rukkileiva tarbimine Antsla gümnaasiumi õpilaste näitel. Autor Elisabeth Keerov.
    7. Koolitoidu tähtsus Antsla gümnaasiumi  7.-12. klassi õpilaste hulgas. Autor Angela Kiho.
    8. Antsla muusikakooli lõpetanud õpilaste edasine karjäär muusika alal. Autor Birgit Niklus.
    9. Vanaisa Jaak Paeglise elu ja Tšõrnobõli aastad. Autor Priit Paeglis.
    10. Sudokude ja ristsõnade lahendamise populaarsus Antsla gümnaasiumi III kooliastme näitel. Autor Kaarel Ossis.
    11. Nutitelefonid ja arvutid III ja IV kooliastme õpilaste vaba aja sisustamisel. Autor Harold Otsus.
    12. Vampiiride kujutamine erinevate kirjanike loomingus. Autor Mariann Puija.
    13. Linda rahvamaja lugu. Autor Kaspar Raudhein.
    14. 25 populaarsemat mängu, mida mängitakse erinevatel kooliüritustel. Autor Keiu Soe.
    15. Antsla linnaraamatukogu ajalugu ja tegevus. Autor Kristin Trump.
    16. Antsla gümnaasiumi õpilaste vajadused ja võimalused kooliväliseks tegevuseks. Autor Kristiina Tuulas.
    17. Korvpall Urvaste vallas. Autor Liis Uibopuu.
    18. Antsla Gümnaasiumi 7.-12. klassi õpilaste lugemus. Autor Stella Vallner.
    19. Antsla TV. Autor Mari Vijard.

Avaldatud 18.03.2021. Viimati muudetud 15.12.2022.