2014. a kaitstud loovtööd

1. 5.-8. klassi jõulupidu. Töö autorid Mari Vijard ja Keiu Soe.
    2. Aida sisekujundus. Töö autorid Kairit Kits ja Kristin Trump.
    3. Tikitud lisanditega kleidi õmblemine. Töö autor Anne Kodu.
    4. 2. klassi spordivõistlused. Töö autor Einike Lemats.
    5. Teatevõistlused I kooliastmele.  Töö autorid Elisabeth Keerov ja Katre Liisa Jõela.
    6. Viikingid. Töö autor Kelli Aia.
    7. Matemaatiline mäng ringi jagamiseks. Töö autorid Lauri Antsov ja Taavi Ploompuu.
    8. Õppeekskursiooni plaani koostamine ja läbiviimine. Töö autor Kristel Kalda.
    9. Tiigikeskonna organismid ja selle vee näitajate võrdlus kraani-, raba- ja järveveega. Töö autor Tuule Müürsepp.
    10. Kofeiini sisaldus energiajookides. Töö autorid Angela Kiho ja Birgit Niklus.
    11. Teatevõistlused I kooliastmele. Töö autorid Elisabeth Keerov ja Katre Liisa Jõela.
    12. Saalihoki turniir 5.- 8. klassidele. Töö autorid Indrek Nummert ja Andu Deemant.
    13. Puutooli meisterdamine. Töö autor Kaspar Raudhein.
    14. Sudokude lahendamine antsla gümnaasiumi II kooliastmes. Töö autor Kaarel Ossis.
    15. Näidend „Sõprus elab igavesti“. Töö autor Kelli Jallai.
    16. Tsooru vastlapäev. Töö autorid Mariann Puija ja Keity Vassiljev.
    17. Kleitide disain ja valmistamine. Töö autorid Kristiina Tuulas ja Stella Vallner.
    18. Öölaua valmistamine. Töö autorid Karl Uiboleht ja Mikk Erm.

Avaldatud 17.03.2021. Viimati muudetud 15.12.2022.