Täname ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus edukalt osalenud õpilasi:
6. klass: 3. koht Liisu Lääts, Konrad-Konnor Perli, Kärt Verš, Ardi Mõttus, Kristiina Puija, Kristlyn Jaanimägi, Miia-Roberta Uibopuu, Tuuli Hommik, Kerli Rimm, Kauri Kelner, Markus Sults, Kaspar Pavel.
9. klass: 1. koht Anett Ruven, Getter Kõiv, Mart Peedel, Diana Ots, Asser Lutsar. Anett Ruven on kutsutud vabariiklikku vooru.
Gümnaasium: 2. koht Hanna Hillak, 3. koht Kertu Niit, 4. koht Kristiina Värnik, 5. koht Ants Põder, 6. koht Karl Joosep Põldsepp, 7. koht Markus Salumets. Hanna Hillak on kutsutud vabariiklikku vooru.

Täname õpilasi juhendanud õpetajat Katrin Kooli.

Täname 12. veebruaril geograafia olümpiaadi piirkonnavoorus edukalt osalenud õpilasi:
Robert Kuus - 3. koht, Karel Meitsar - 5. koht, Jenny-Ly Hillak - 7. koht, Aron Aidla - 8. koht, Elger Heitur - 9. koht, Mart Peedel  - 3. koht, Anett Ruven - 6. koht, Trond Bjarte Tagamets - 12. koht, Kevin Värton - 8. koht, Karmen Uiboleht - 19. koht, Ants Põder - 4. koht, Joel Meeks - 18. koht.

Täname õpilaste juhendajaid Maire Puhmast ja Eve Kubi.

Tunnustame Eesti Meestelaulu Seltsi 11. poiste solistide lauluvõistlusel osalenud õpilasi: Emil Saaroja, Henri Laul, Mattias Hirv.

Täname Emili ja Henri juhendanud õpetajat Eda Hirsoni ning Mattiase juhendajat Sirli Hellamaad.

Täname 22.-23. veebruaril toimunud "Sänna matk/retk 2019" osalenud Antsla rühma noorkotkaid ja kodutütreid: Elger Heitur, Kairo Jänes, Robert Kuus, Heikko-Hardi Reinhold, Kaur Reinhold, Triine Beate Tagamets, Trond Bjarte Tagamets, Laura Valner.
Täname ka matkast osavõtjaid: Andreas Aade, Hanna Marta Aduson, Taniel Heinaste, Rudolf Hinn, Marleen Kerge, Karl Valter Saavel, Kristel-Elis Siidra, Janete Sisas, Kadi Sulbi, Kädi Sulbi, Berta Varik.
Täname rühmajuhte Piia Mandlit, Aire Reiljani.

Täname kõiki noorkotkaid ja kodutütreid, kes osalesid EV 101 pidulikul lipu heiskamisel Antslas 24. veebruaril 2019. a.

MTÜ Noorteühing TORE avaldab tänu Antsla Gümnaasiumile meeldiva koostöö eest. Täname Antsla Gümnaasiumi esindajat Ülle Anieri osalemise eest TORE aastakoosolek-konverentsil Raasikul.

Täname ühisürituste raames toimunud matkal Taevaskojas osalenud töötajaid ja matkajuhti Janek Joabi.

Täname ja avaldame kiitust Changemakers Academy finaalgalal edukalt esinenud õpilastele: Getter Kõiv ja Madelin Rattus.