Kiidame Võru maakonna 6. klassi saksakeelse võistlusmängu "Stationenspiel" võitjaks tulnud võistkonna Cool liikmeid: Helena Kriibi, Lenne-Liina Udu, Elena Kannimäe, Kerli Rimm. Võistkond saavutas 95,5 punkti 100-st.
Tublid võistlusmängust osalejad olid võistkonna GFC liikmed: Kauri Kelner, Miia-Roberta Uibopuu, Liisu Lääts.
Täname juhendat Aive Trummali.

Kiidame Eesti Vabariigi Presidendi poolt väljakuulutatud 20. õpilaste ajaloo alaste tööde võistlusel "Vabadus" tunnustuse pälvinud õpilasi.
Eesti Ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetajate seltsi tänukirja pälvisid Sandra Jõela ja Karmen Uiboleht ("Inimõigused koolis", juhendaja Katrin Kool), Hanna Hillak ("MTÜ Boose Selts", juhendaja Katrin Kool) ja Ants Põder ("Migratsioonikriis Euroopa 2014-2017", juhendaja Eve Kubi).
Heikko-Hardi Reinhold ("Metsavendlus Eestis: metsavenna punkri ehitamine") saavutas loovtööde kategoorias esimese koha ja autasustati Vabariigi Presidendi tänukirjaga.

Kiidame meemivõistlusel tänukirja pälvinud õpilasi: Taniel Juhanson, Liisbeth Nõmmik, Kristel-Elis Siidra, Jan Fred Joab, Robert Raudsepp.
Võistlusel osales 58 meemi. KiVa meeskond märkis laekunud tööde seast ära viis.
KiVa meeskond tänab meemivõistlusel osalejaid ning õpetajaid, kes õpilasi osalema suunasid.

Täname eelkooli lõpuüritusel mänge korraldanud mängujuhte: Asser Lutsar ja Helena Kriibi.

TÜ Liikumislabor on Antsla Gümnaasiumi esitanud konkursile "Eestimaa õpib ja tänab" aasta haridusteo kandidaadiks.