Tunnustame õpilaste riiklikul teadustööde konkursil II riikliku preemia ja Eesti Vabariigi Kaitseministeeriumi tänukirja teeninud 9.b klassi õpilast Heikko-Hardi Reinholdi oma loovtööga "Metsavendlus Eestis: metsavenna punkri ehitamine."
Täname juhendat Eve Kubi.
Täname Krista Noort, kes aitas tõlkida töö kokkuvõtte inglise keelde ja Luule Kuusikut, kes aitas kaasa nõu ja jõuga stendiettekande kujundamisel!

Täname mudilaskoori ja juhendajat Tiit Rauda hea esinemise eest laulupeo ülevaatusel.

Kiidame veebipõhise inimeseõpetuse olümpiaadi osavõtjaid: Liisa Loreena Värton (105 punkti) ja Eliise Juur (105) maakonnas 6.-7. ja vabariigis 98. koht; Kristiina Puija (72 punkti), maakonnas 8. koht, vabariigis 83. koht, Elena Kannimäe (42 punkti), Jenny Ly Hillak (84 punkti), maakonnas 3. koht, vabariigis 29.-36. koht, Triine Beate Tagamets (82 punkti), maakonnas 5. koht, vabariigis 46.-51. koht, Kristel Taal (92 punkti), maakonnas 6. koht, vabariigis 66. koht, Sandra Jõela (87 punkti), maakonnas 10. koht, vabariigis 84. koht.
Täname õpetajat Irene Undrus.

Kiidame 17. aprillil Antslas ja Kuldres maakonna koolinoorte MV korvpallis kuni 7. kl poistele III koha saavutanud noormehi. Meeskonda kuulusid: Karel Meitsar, Aron Aidla, Elger Heitur, Robert Kuus, Maik Hellamaa, Paul Pruuli, Karl Valter Saavel, Ardi Mõttus, Kristofer Haamer ja Emil Saaroja.
Täname juhendajat Kalle Samarüütel.

Kiidame Antsla rühma NK ja KT, kes osalesid maakondlikul jüripäeva matkamängul Vastseliinas. KT võistkonna liikmed: Kaidi Zagaja, Miia Umbleja, Kristel-Elis Siidra, Berta Varik. NK võistkonna liikmed: Ruudo Puksing, Andri Rätsep, Kristofer Haamer, Emil Saaroja. Rühmade arvestuses saavutati tubli 7. koht.
Täname juhendajaid Piia Mandli ja Aire Reiljan.

Kiidame KT ja NK “Rene retk 2019” osalenud õpilasi. Noored Kotkad meeskondlikus arvestuses saavutasid I koha Heikko-Hardi Reinhold, Trond Bjarte Tagamets. Kodutütred koosseisus Triine Beate Tagamets, Laura Valner saavutasid tubli 8. koha.
Täname juhendajaid Piia Mandli ja Aire Reiljan.

Täname töötajaid, kes osalesid 23. aprillil toimunud tervisepäeval.

Täname õpilasi välisobjektide koristamise eest.

Täname Laura Manderit üleriigilise tantsupäeva korraldamise eest.

Täname tervisliku koolitoidu seminari läbiviinud kooli söökla töötajaid ja Talvo Konti.