Täname 4.- 6. klasside õpilaste matemaatika olümpiaadi tublisid osalejaid:
4. klass – Taniel Heinaste 4.-6. koht, Kristjan Tuulas, Kadi Sulbi;
5. klass – Liisa Loreena Värton 6. koht, Jan Fred Joab;
6. klass – Kristiina Puija, Janelle Pärna, Tuuli Hommik.

Täname õpilasi juhendanud õpetajaid: Maris Hanimägi, Irene Undrus, Monica Kõivisto.

Kiidame üleriigilise 3.- 4. klasside õpilaste kirjandusmängu maakondlikus eelvoorus võistelnud lugemishimulisi õpilasi: Oliver Kurg (3.b), Kadi Sulbi (4.b) ja Kristjan Tuulas (4.b).

Täname õpilasi juhendanud raamatukogujuhataja Piret Tanieli.

Täname meeleoluka kontserdi eest Kolme kooli kontserdil esinejaid:
6. klassi ansambel  - Elena Kannimäe, Kristiina Puija, Helena Kriibi, Kristin Lust, Janelle Pärna, Evita Saar, Maarja Annus, Kerli Rimm;
Kitarripoisid - Aron Aidla, Armin Armulik, Carl-Martin Geier, Robert Kuus;
Kellade ansambel - Marleen Kerge, Lenna Kurss, Katre-Liis Taal, Kädi Sulbi, Sigrid Ernits, Emma Parts;
Solist: Emil Saaroja;
Saksofonil Aleks Antsi;
2.a ja 2.b klassi tantsurühm - Lisete Kall ja Mattias Hirv, Katariina Tarv ja Kristjan Zopp, Noraliisa Aidla ja Kristjan Ruven, Ville Robin Vieno ja Mirjam Pedaja, Ilmar Kiik ja Riona Raag, Elisabeth Tamm ja Enrico Varik.

Täname õpilasi juhendanud õpetajaid: Eda Hirson, Tiit Raud, Laura Mander.

Täname emakeelepäeval esinemiste eest:
Mudilaskoor ja Tiit Raud
Tekstilugejad - Maanus Lillmann, Lisanna Haller ja Brayen Hirv.
Teemakohase esitluse loojat Anu Silma, kes kasutades 4.a ja 4.b klassi õpilaste töid.
Emakeelepäeva õhtusel kontserdil KSKs vahetekste lugenud õpilasi - Kertu Niit, Karl Joosep Põldsepp,
Evely Tiganik, Marie-Helena Rajatamm, Robert Kuus, Diana Liiv ja Liisa Sachris ning õpilaste juhendajat Iri Reilet.
Suur tänu kõigile esinejatele ja juhendajatele ilusa kontserdi eest.

Täname Kagukeskuses õpilasfirmade kevadlaadal osalenud minifirmade liikmeid: Aron Aidla, Robert Kuus, Helen Liibert, Johanna Joab, Eva Värnik ja Kelly Saar ning õpilaste juhendajat - Liivia Rebane.

Tunnustame reedel, 15. märtsil Võrus Tähelepanu Start suurte koolide arvestuses 3. koha saavutanud võistkonna liikmeid:
2. klass - Ilmar Kiik, Riona Raag, Erela Turnas, Kene Hommik, Aleksander Vein, Ville Robin Vieno;
3. klass - Karoli Kattai, Karmen Tragel, Linell Hommik, Katriin Ivask, Maanus Lillmann,
Sten Vassiljev, Gregor Kuusik;
4. klass - Marleen Kerge, Kädi Sulbi, Emma Parts, Kristen Käärmann, Robin Haugas;
5. klass - Mattias Pussila, Annabel Hirv, Eliise Juur, Liisa Loreena Värton, Mattias Pussila, Aleks Antsi, Karl Hendrik Varik. Täname kehalise kasvatuse õpetajaid - Lea Kukk ja Kalle Samarüütel.

Tunnustame laupäeval 16. märtsil Võrus rahvusvahelistel spordikooli kergejõustiku võistlustel edukalt osalenud õpilasi:
Sandra Rumask 3. koht 60m ja 60 m tõkkejooksus
Helena Kriibi 4. koht 600m jooksus
Janelle Pärna 7. koht 60m jooksus

Täname õpilasi juhendanud õpetajat Lea Kukke.

Kiidame pranglimise piirkondlikus (Põlva-,Valga- ja Võrumaa) finaalis osalenud õpilasi:
Oliver Kurg 3.b (Sirgujad 0.-3. kl  I koht), Magnus Lillmann 3.a (Sirgujad II koht),
Heiro Mets 6.a (Oskajad 4.-6. kl I koht ja pääs vabariiklikusse finaali), Kaisa Ruven 6.a (Oskajad 18. koht), Kristiina Puija 6. b (oskajad 13. koht).
Täname õpilaste juhendajaid: Tiina Kübarsepp, Eve Sarapu, Monica Kõivisto, Kaja Simisker.