26. ja 27. jaanuaril Tallinnas toimunud talvistel Eesti meistrivõistlustel kergejõustikus saavutas Sandra Rumask U16 vanuseklassis 60 meetri jooksus 3. koha, 200 meetri jooksus 10. koha ning kaugushüppes 12. koha. Helena Kriibi võitles välja U16 vanuseklassis 800 meetri jooksus 6. koha ja 400 meetri jooksus 9. koha.
Tublide sportlaste juhendaja oli Lea Kukk.

24. jaanuaril Haanjas toimunud maakondlikul NK ja KT suusavõistlustel võtsid Antsla rühma liikmetena osa  Taniel Heinaste, Kädi Sulbi, Berta Varik, Elger Heitur, Trond Bjarte Tagamets, Thomas Egor Soe, Triine Beate Tagamets, Madelin Rattus, Robert Kuus ja Tuuli Hommik. Juhendajad olid Piia Mandli ja Aire Reiljan.
Täname suusapäevast osavõtjaid Kadi Sulbit, Marleen Kerget ning lapsevanemat Karin Meisterit, kes esindas võistlustel Antsla rühma.

Täname 25. ja 26.  jaanuaril NK ja KT tegevust tutvustavast laagrist osavõtnud noori:
Aleks Antsi, Mattias Hirv, Marten Kliiman, Ruudo Puksing, Dein Raap, Laura Reimets, Henri Roots, Andri Rätsep, Andri Tamm, Kaidi Zagaja, Emmeline Vaher, Miia Umbleja.
Juhendajad olid Piia Mandli, Aire Reiljan.

Tunnustame füüsika maakondlikul olümpiaadil parima tulemuse saavutanud Diana Otsa (9.a kl), kes saavutas 8.-9. klasside arvestuses 5. koha. Täname tublilt esinenud Asser Lutsarit (9.a kl) ja Stenrico Mürki (9.b kl). Õpilaste juhendaja oli Marietta Lõo.

Täname õpetaja Merle Tuulast kooli sööklapersonali tööriietuse mitmekesistamise ja kaunistamise eest.