Kiidame 5.a klassi agarat lapsevanemat Age Liiv`i, kes aitas ette valmistada ja läbi viia kaks Jõuluteemalist töötuba: Veski Pubis piparkookide küpsetamine ja kaunistamine suhkrupiltidega ning pesaklassis Jõuluteemaliste kompositsioonide valmistamine.

Täname maakonna 7. kl vene keele olümpiaadil osalemise eest õpilasi: Jenny-Ly Hillak ja Maik Hellamaa.
Täname õpilasi juhendanud õpetajat Tiia Potterit.

Tunnustame 5. detsembril Väimelas kompetentsikeskuses Tsenter toimunud Võrumaa Kodutütarde ja Noorte Kotkaste aastalõpu tunnustamisüritusel tänukirja saanud õpilasi: Triine Beate Tagamets ja Heikko-Hardi Reinhold.
Heikko-Hardi Reinhold pälvis aktiivse noorkotka tänukirja üle 500 aktiivsustunni eest. Heikko-Hardi oli rühma poolt esitatud ka aasta noorkotka nominendiks.

Tunnustame 4. detsembril Võrus toimunud TV 10 olümpiastardi I etapi võistlustel edukalt võistelnud sportlasi:
Sandra Rumask – 60 m 1. koht, kuulitõuge 6. koht;
Annimari Salumets – 60 m 2. koht;
Helena Kriibi – 60 m 4. koht,  kuulitõuge 4. koht;
Elena Kannimäe - kuulitõuge 5. koht;
Karl-Hendrik Varik – 60 m 5. koht.
Tublid olid ka Annabel Hirv, Eliise Juur, Marleen Kerge, Kristlyn Jaanimägi, Janelle Pärna, Kristin Lust.

Tunnustame 8. detsembril vabariikliku etapi võistlustel edukalt võistelnud õpilasi:
Sandra Rumask II koht  60 m jooksus.
Tunnustame ka tublilt võistelnud Annimari Salumetsa.

Täname Antsla Gümnaasiumi põhikooli minifirmade HYKOS, Puidupoisid, UNIQUE KERAAMIKA ja Cafe ÕE, mini-minifirmade Magus amps, Õnneratas ning TORE liikmeid, kes osalesid Antsla valla Jõulu Imemaa käsitöölaadal.
Täname õpilasi juhendanud õpetajaid on Helle Vänzel, Ülle Anier ja Liivia Rebane.