Kiidame Junior Achiviement Eesti ja EBS Gümnaasiumi korraldatud üleriigilises ettevõtlusmängus Creatlon  I voorus ehk e-viktoriinis majandusest ja ettevõtlusest 4. oktoobril osalenud 9.a ja 9.b klasside õpilasi:
Mart Peedel, kes saavutas silmapaistva tulemuse, Getter Kõiv, Asser Lutsar, Elisabeth Geier, Kertty Keerov, Diana Ots, Trond Bjarte Tagamets ja Anett Ruven.

Kiidame 13. oktoobril Haanjas toimunud Noorkotkaste ja Kodutütarde maakondlikud laskevõistlustel edukalt esinenud Antsla rühma võistkonda:
Marleen Kerge, Triine Beate Tagamets, Matias Pussila, Karl Valter Saavel, Emma Emilie Saavel, Kerli Uibu, Robert Kuus, Trond Bjarte Tagamets.
Individuaalarvestuses saavutas sportpüssist laskmises Trond Bjarte Tagamets II koha.

Kiidame 13.-14. oktoobril toimunud Kaitseliidu Võrumaa Maleva sõjalis-sportlik patrullvõistluses „Käve üle küngastõ 2018“, Võrumaa Noorkotkaste võistkonnas osalenud Heikko-Hardi Reinholdi.

Tunnustame 14. oktoobril toimunud patrullvõistluse matkamises osalenud õpilasi ja õpetajaid:
Robert Kuus, Kaur Reinhold, Triine Beate Tagamets, Thomas Egor Soe.
Kooli esindasid Katrin Martinfeld, Kaja Simisker, Piia Mandli ja Aire Reiljan.