Täname spordinädala hea organiseerimise eest Lea Kukke ja Kalle Samarüütlit.

Täname kooli sünnipäeva korraldamise eest 9. klasside õpilasi, fotograaf Signor Kukke, kooli kokkasid ja õpetajaid Merle Tuulast, Talvo Konti ja Eda Hirsoni.

Täname Teadlaste Öö korraldusmeeskonda:
4.b klassist Kädi Sulbi ja 6.b klassist Tuuli Hommik, kes olid üritusel fotograafid;
9. klassist Getter Kõiv, Asser Lutsar ja Elisabeth Geier, kes tegid noortele mänge ja hiljem küpsetasid kogu seltskonnale õp Helle Vänzeli ja Merle Tuulase abiga pannkoogid;
5.b klassist Aleks Antsi, kes oli taskulampide töötoas juhendaja (abiks Marietta Lõole);
9. klassist Kaja Jõgeva, kes oli töötoas Teeme keemiat juhendaja (abiks Marietta Lõole).

Täname „Lahe nunnu“ korraldusmeeskonda ja kõiki osalejaid, kes tõid toredaid sügisvilju kooli vaatamiseks:
1.a Kaidi Zagaja, Anna-Grete Hillak, Andri Tragel, Rasmus Kreevald
1.b Katariina Käärmann, Andri Tamm, Sten-Andero Tamm, Kiara Astree Kulbin, Johanna-Maria Kavant, Rebeka Salumets
2.a Luna Eliise Vaher, Mattias Hirv
2.b Riona Raag, Ilmar Kiik, Rudolf Hinn
3.a Gregor Kuusik, Kaidar Rimm, Tõnu Kiik, Magnus Lillmann
4.a Marleen Kerge, Sigrid Ernits
4.b Kristen Käärmann, Uko Hommik, Kädi Sulbi
5.b Aleks Antsi
6.b Tuuli Hommik, Konrad-Konnor Perli, Maarja Annus, Elena Kannimäe

Täname kõiki õpilasi ja töötajaid, kes koolivormi kandmise nädalal näitasid üles lugupidamist meie oma koolivormi suhtes.