Kiidame 4. aprillil maakondlikul TV 10 olümpiastardi võistlustel edukalt osalenud õpilasi: Sandra Rumask kaugushüpe I koht 4.95 ja Helena Kriibi kaugushüpe
4. koht 4.33.

Täname õpilasi juhendanud õpetajat Lea Kukke.

Kiidame üleriigilises ettevõtlusmängus Creatlon edukalt osalenud 9.a klassi võistkonna liikmeid: Laura Lääts, Marko Kannimäe ja Kevin Hass, kes saavutasid loovülesande etapis 3. koha. Üldarvestuses saavutati 8. koht.

Täname õpilasi juhendanud õpetajaid: Katrin Kool, Ülle Anier.

Kiidame Sudoku maakondlikul võistlusel 6. koha saavutanud õpilasi: Kerli Rimm 5. klass, Maik Hellamaa 6. klass, Oliver Jõela 7. klass, Diana Ots 8. klass, Diana Liiv 9. klass.

Täname õpilasi juhendanud õpetajaid: Maris Hanimägi, Monica Kõivisto, Helle Vänzel, Merle Tuulas.

Kiidame 6. aprillil Parksepas Laulukarusselli maakondlikus finaalvoorus edukalt esinenud õpilasi: Marleen Kerge, Emma Emilie Saavel. Triine Beate Tagamets. Triine Beate Tagamets valiti välja Võrumaad esindama.

Täname õpilasi juhendanud õpetajat Eda Hirsoni.

Kiidame Maakonna koolinoorte MV korvpallis II koha saavutanud võistkonna liikmeid: Rador Undrus, Kenet Valtin, Timo Lešin, Karl Pruuli, Eric Sööt, Kaspar Aleks Kala, Herman Meier ja Andro Tiits.

Täname õpilasi juhendanud õpetajat Kalle Samarüütlit.

Täname karjääripäeva ettevalmistanud meeskonda: Getter Kõiv, Elisabeth Geier, Kristel Taal, Eva-Maria Tiits ja Kristiina Värnik. Täname tänukirjade ja registreerimislehtede valmistajaid: Signor Kukk ja Luule Kuusik.