Antsla Gümnaasiumis toimunud karjääripäeval kohtusid 1.- 5. klassi õpilastega Kaarel Kender - kuldsete kätega noor mees, kes ehitab muljet avaldavaid nukumaju, Egely Pruuli - Viljandi Kultuuriakadeemia üliõpilane, tantsujuht, Raido Ränkel - murdmaasuusataja, Margus Siilik - ettevõtja, valmistab männiokastest siseviimistlusmaterjali, Andre Kurg - rallisõitja, Kevin Keerov - patrullpolitseinik, vaneminspektor.

6.- 12. klassi õpilastega kohtusid Navitrolla - kunstnik, Helen Rekkor- lavastaja, Liina Kersna - riigikogu liige, poliitik, Anti Saarepuu - Team Haanja suusatreener, Kalvi Kõva - riigikogu liige, poliitik, Anita Varik - kosmeetik, Andre Laine - tantsujuht, lavastaja, Toomas Saamo - Võrumaamees, kes on teinud palju tööd ja elanud mitmel pool maailmas.
Aitäh külalistele ja karjääripäeva korraldajatele!

Vaata