Kauni Ajatelje tegid valmis Eve Kubi - sisu ja vormistus; Luule Kuusik - tehniline vormistus; Katrin Kool - fotod ja ülespanek; Iri Reile, Liina Raudsepp, Arved Reile, Rando Viimne ja Kenet Valtin - ülespanek.

Lõbusat matemaatika päeva viisid läbi Kaire Niilus, Mirvet Kulberg ja Heili Soikka.

Projektis "Nutitund igasse kooli" osalesid kõik õpetajad, aktiivsemad postitajad olid Ülle Anier, Maire Puhmas, Eve Kubi, Monica Kõivisto, Tiina Kübarsepp, Katrin Kool ning Marietta Lõo. Antsla Gümnaasium oli 150 postituste arvuga neljandal kohal. Tunnustusena saime Haridus- ja teadusministeeriumi poolt auhinnaks kaugjuhtimisega roboti Sphero. Õpetaja Eve Kubi postitus tõi kooli veel ühe auhinna - küberkaitse teemalise kaardimängu Cyprec.