Maakondlikul  kunstiolümpiaadil põhikooli arvestuses sai Annika Õlijas III koha (protokollis on III-IV koht). Tubli oli ka Helily Nummert, kelle kodutööd hinnati kõrgelt. Täname õpetaja Liivia Rebast.

Nuputa võistlusel esinesid hästi 5.-6. klasside õpilased Kristiina Puija, Evita Saar, Maik Hellamaa, Karel Meitsar, Kristin Lust, Tuuli Hommik, Jenny-Ly Hillak, Gerda Lepik. Tänu õpetajatele Maris Hanimägi, Helle Vänzel ja Monica Kõivisto.

Bioloogia olümpiaadi tulemused
6.-7. klasside arvestuses olid tublid Jenny-Ly Hillak 2. koht, Gerda Lepik 4. koht, Aron Aidla 5. koht, Helen Liibert, Armin Armulik, Laura Stella Soe, Kevin Värton, Kristel Taal, Karl Sander Liiver, Henri Laul.
8.-9. klasside arvestuses olid tublid: Kadi Aripman 5. koht, Marko Kannimäe, Diana Liiv, Anett Ruven 5. koht, Diana Ots, Getter Kõiv, Trond Bjarte Tagamets, Mart Peedel.
Gümnaasiumi arvestuses oli tubli Ants Põder.
Tänu õpetajatele Ülle Anier ja Maire Puhmas.

Keemia olümpiaadi tulemused olid järgmised:
Diana Ots (8.a) V-VI koht,  Asser Lutsar (8.a) 10. koht, Mart Peedel (8.a) 12. koht. Tänu juhendaja õpetajale Marietta Lõo.

Maakonna sisekergejõustiku võistlustel saavutatud tulemused.
Sandra Rumask I koht 60m jooksus, I koht 60m tõkkejooksus, I koht kaugushüppes
Helena Kriibi I koht 200m jooksus, II koht 600m jooksus, 4. koht 60m tõkkejooksus
Jaana Meier I koht kõrgushüppes
Andro Tiits I koht kaugushüppes, III koht 200m jooksus
Marko Kannimäe II koht kuulitõukes
Elena Kannimäe 4. koht kuulitõukes
Eric Sööt 4. koht kuulitõukes
Laura Stella Soe 4. 200m jooksus
Karmen Uiboleht 5. koht kaugushüppes ja 60m jooksus
Kadi Aripman 5. koht kaugushüppes
Tublid olid ka Laura Valner, Karolin Kiidron, Kristlyn Jaanimägi, Elar Lihten, Karl Erik Keerov, Karl Joosep Põldsepp, Roberta Lahesoo, Marek Ots
Täname juhendajaid: Lea Kukk ja Kalle Samarüütel.