7. aprillil oli meie koolis karjääripäev "Tunnid tähtedega". Karjääripäeva külalised olid Grethe Rõõm, Reelike Jaanimägi, Lauri Õunapuu, Renee Zahkna, Varbo Maandi, Taimi Hillak, Liina Kersna, Andre Kurg, Meelis Haugas, Marek Kahro, Tanel Samm, Aivo Värton ja Margus Ader. Päev oli üles ehitatud töötubade vormis ja iga õpilane sai valida kaks töötuba.

Mis jäi kõlama? Selleks, et midagi saavutada, tuleb pühendunult töötada. Tuleb teha asju, mis endale meeldivad - olla enda peremees. Elus peab olema eesmärk. Suhtle inimestega, vaadates neile silma. Liigu läbi raskuste uute omalaadsete lahenduste poole. Kindlasti proovi oma mõte teoks teha, kuigi kõik alati ei õnnestu. Pinguta rohkem+15%. Kogemus on tähtsam kui raha. Hoidu eemale inimestest, kes ütlevad, et sa ei saa sellega hakkama. Kui õnnejumal ei anna motivatsiooni, siis sa kaotad. Õpi ja arene kogu aeg ja igal pool. Ole alati kriitilise meelega. Kui sind visatakse uksest välja, tule aknast sisse ja aja ikka oma asja. Hoia oma tervist ja tegele sellega. Tegelikus elus pole politseitöö nii lihtne, nagu märulifilmis. Töö, töö ja veelkord töö. Edu pandiks on õiged otsused õigel ajal. Töö tegemine juba lapsepõlvest peale on elu loomulik osa. Olulised on suhtlemisoskus, sõbralikkus ja koostööoskus. Erinevate firmadega suheldes on vaja õppida võõrkeeli. Igas peres peaks olema seinal perepilt. Kui ise usud, siis on kõik võimalik. Karjäär on see, kui sa teed midagi väga hästi ja arened selles valdkonnas, mis sulle meeldib.

Aitäh kõigile, kes õpilastega arutasid, mis see karjäär on ja kuidas elus õnnelik ning edukas olla.

Vaata pilte.