Antsla Gümnaasiumi 4.- 6. klassi näiteringi esinemised said alguse 16. märtsil, kui etendust "Ahjualune" vaatasid 1.- 3. klassi õpilased. Teist korda astuti lavale täna, 17. märtsil Võrumaa näitemängupäeval. Noored näitlejad olid fantastiliselt tublid.

Aitäh osalejatele: Marta Liisa Kala, Tuuli Hommik, Elena Kannimäe, Helena Kriibi, Kristiina Puija, Aron Aidla, Gerda Lepik, Karel Meitsar, Sandra Rumask, Sandra Jõela, Kristel Taal, Karmen Uiboleht ja 7. klassi õpilane Getter Kõiv.

Etenduse heale kordaminekule aitasid kaasa Urmas Soonvald, Ants Põder, Mari Vijard, Liivia Rebane, Urmas Kiidron, 9. klassi noormehed, Antsla KSK, Piljardi Pubi ja lapsevanemad.
Aitäh!
Etendust "Ahjualune" saab näha Antsla Gümnaasiumis veel mitmel korral, ka maikuus toimuval perepäeval.

Tänulik näiteringi juhendaja ja lavastaja Anu Silm.

Etenduse pildid.