10. veebruaril toimus ühiskonnaõpetuse olümpiaadi elektrooniline eelvoor.

Gümnaasiumi astmes saavutas Kaarel Ossis Põlva ja Võrumaa piirkonnas ühiskonnaõpetuse olümpiaadi eelvoorus 1. koha (vabariiklikus arvestuses 3. koht).
Gümnaasiumi osast esimesid tublilt Kristel Kalda (12 kl), Kelli Aia (12 kl), Krstin Trump (12 kl), Mariann Puija (12 kl) ja Keiu Soe (12 kl).

Põhikoolide arvestuses saavutas Karl Joosep Põldsepp I koha (vabariiklikus arvestuses 22. koht), Kertu Niit (9.b kl) II koha (üldtabelis 31. koht).
Tublilt osalesid veel Lianna Põder (9.b kl), Kaspar Aleks Kala (9.a kl), Küllo Pärn (9.a kl), Aisling Antsi (9.a kl), Trine Tõniste (9.a kl), Kevin Grihin (9.a kl), Robert Uibopuu (9.b kl), Germo Mets (9.b kl), Brayen Hirv (9.b), Kert Kits (9.a), Karl Jürgen Piiritalo (9.b kl), Herman Meier (9.a kl).

Meie koolist pääsesid ühiskonnaõpetuse olümpiaadi vabariiklikku lõppvooru gümnaasiumi arvestuses 455 õpilase seast 12. kl õpilane Kaarel Ossis ja Võrumaa parima põhikooli õpilasena Karl Joosep Põldsepp (9.b kl) 850 osaleja seast.

Täname juhendaja õpetajat Katrin Kooli.