30. jaanuaril vallutasid Haanja taas Võrumaa noored kotkad ja kodutütred, et omavahel võistelda.

Kui mujal maakonnas pole lund ja lapsed pole sel aastal veel suuskade sõbraks saanud, siis Haanja noored selle üle kurta saa. Eks juba enne võistlust tehti ka seetõttu võitjate peale panuseid. Õnneks pole meie kooli noored allaandjate killast ning panid ka oma võistkonna välja.

Nii pakkisid oma suusavarustuse kokku Hanna-Marta Aduson, Emma Parts, Laura Valner, Tuuli Hommik, Elger Heitur, Carl-Martin Geier, Uko Hommik ning panid oma oskused proovile. Kerge ei olnud, aga meie õpilased alla ei andnud. Meeskondlikult saadi auväärne 7 koht.

Oluline pole ju alati võit vaid enesele ja kaaslastele tõestamine, et ma saan hakkama. On ju iga võistluse lõpetanud noor omamoodi saavutanud võidu.

suuskadel

Rohkem pilte asub siin:
https://goo.gl/photos/UXG9swZoiAwdmGfWA


Tulemused asuvad siin:
goo.gl/RxMY5E