Neljapäeval 26. jaanuaril käisid meil külas Võru Järve kooli õpetajad ja õpilased. Tuldi kingituste ja heade soovidega.
Koolimajaga tutvumine toimus HAUKA VUNKRADA läbides. Lisaks aktiivsele liikumisele sai ka palju nalja. Peale terviseraja läbimist koguneti võimlasse, kus õpilasfirma KOLM SÕPRA liikmed korraldasid külalistele võistlusmänge. Peagi siirduti kolmandal korrusel asuvasse värkstuppa, kus joonistati ja mängiti vaiksemaid mänge. Kõik külalised said tunnustuse, et läbisid terviseraja. Lõpuks mindi kooli sööklasse ja nauditi kokkade poolt valmistatud maitsvat koolilõunat. Õpetajad said kohvilauas esitada küsimusi direktorile ja õppejuhile.

Aitäh 11. klassi tüdrukutele Merve Linnastele, Kristin Liksmanile ja Karmen Tumanovile, kes korraldasid lõbusa päeva Võru Järve kooli erinevas vanuses õpilastele. Kindlasti kohtutakse erinevatel üritustel ka tulevikus.

Vaata pilte.