7. klasside hariv preemiareis-õppekäik Pärnu

Loomise kuupäev 24.09.2019

Sügisesel pööripäeval, 23. septembril käisid 7.a ja 7.b kl õpilased firma Õpilasreisid poolt korraldatud preemiareisil Pärnu põgenemistubades. Ettevõtlikkust, koostööoskust, taiplikkust tuli kõigil meeskondadel üles näidata.

Õppepäev jätkus Audru koolis: võistkondlik teadmisteproov Kahoodis, Audru sõprade poolt korraldatud vilgas liikumine koolimajas, maitsev koolilõuna. Paljudele oli tore taaskohtumine sõpradega.

Vene külas kogesime tõelist  külalislahkust: ahjusoe pirukas, rahvusköögi suupisted, soe tee, lahke pererahvas. Kõik õpilased said palju uusi teadmisi vene kultuurist. Külaskäik lõppes ühislaulmise ja liikumismänguga.

Klassijuhatajad Merle ja Iri tänavad firmat Õpilasreisid, reisisaatja Laura-Gerlit, Audru kooliperet sooja vastuvõtu eest. Aitäh õpilastele teadmishimu ülesnäitamise ja aktiivse kaasalöömise eest.

Vaata reisi.link opens on new page

Viimati muudetud 14.03.2023.