JÕULUTEEMALISTE TÖÖTUBADE PÄEV

5. detsembril oli koolis jõuluteemaliste töötubade päev. Koolipere meisterdas, laulis, tegi teadust, küpsetas, sportis, tantsis, programmeeris ja joonistas. Iga õpilane sai valida tegevused kahes töötoas. Erineva vanusega õpilased, kellel olid ühised huvid, töötasid koos. Juhendajad olid meie kooli õpetajad. Õppisime kõik. Koos. Aitäh juhendajatele ja osalejatele.

Jõulurahu töötoas avastati värviküllase kujundite maagia värvides mandalaid.

Mikromaailm „Okkad ja pungad“. Tutvuti mikromaailmaga bioloogias, tegeleti Eestimaiste okaspuude ja lehtpuude määramisega.

Töötuba „Jõulutavad ja jõulutoidud läbi aegade“. Õpilased küpsetasid ja kaunistasid piparkooke.

Poiste tööõpetuse klassis oli kavas puidust küünlajala valmistamine, kuuseehte valmistamine.

Kelgutamine staadioni mäel, lume puudumisel olid kombineeritud teatevõistlused võimlas.

Vasest ehete valmistamise töötuba. Tehti vasktraadist kaelakeesid ja kõrvarõngaid.

Jõuluehe paberist. Kasutati liimi, läikivat kaunistuse pulbrit ja paberrullide sisemist osa.

Robotorienteerumises pandi proovile oma teadmised robotite programmeerimises ja takistusriba läbimises. Osaleti miniviktoriinis.

Lumelinna ehitajad käisid lume puudusel jahimajas. Tutvuti jahimeeste eluga, mis ei ole ainult loomade küttimine.

Õpiti jõulukava, millega esinetakse klassides ja kooli üritustel.

Paberist kuuseehted, mida kaunistati värvilise lõngaga on taas moes.

Jõuluteemalised lauakaunistused looduslikust materjalist. Kasutati kontpuu oksi ja sammalt.

Keemilised jõuluehted. Maagiline töötuba keemia klassis, mis oli täis üllatusi.

Jõululuuletuste miksimise töötoas võeti tuntud jõululuuletused tuntud autoritelt ja miksiti nendest uus teos.

Inglisekeelsete laulude õppimise ja esitamise töötuba ehk CHRISTMAS CAROLING oli väga populaarne.

Jõulukaartide valmistamise töötuba. Jõulukaarte võib teha mitmel viisil. Iga kaart on eriline ja ainulaadne.

Jõuluteemalises jututoas nuputati, joonistati, värviti – kõike seda tehti jõulujuttude saatel.