Lastekirjanikud Antsla Gümnaasiumis.

7. novembril 2016 külastasid meie kooli lastekirjanikud Kätlin Vainola, Piret Raud ja Indrek Koff. Lisaks meie kooli 2.-5. klassi õpilastele olid tutvumisele saabunud ka Kuldre kooli sama astme õpilased.
5.a kl õpilase Gerda Lepiku varem kirjapandud küsimused kirjanikele olid asjakohased ja neile ka vastati. Lisaks lugesid autorid lõbusaid katkendeid enda kirjutatud raamatutest.
Lastekirjanike soovitus „nutiajastu” lastele: „Leia lugemiseks mõnus koht ja hea raamat ning sinust võibki saada tark ning sisemiselt ilus lugeja!”
Kohtumine lõppes autogrammide jagamisega nii raamatutesse, kaartidele kui ka laste enda poolt joonistatud piltidele kirjanike lugude kohta.

Üritusele eelnes kuu aega huvitavaid ettevõtmisi seoses küllatulevate lastekirjanikega. Ettelugemispäeval loeti ette kirjanike lugusid, 2. a ja 2. b klasside õpilased (õpetajad P. Mandli ja L. Raudsepp) jutustasid ja joonistasid lugude põhjal, tutvuti kooliraamatukogus raamatute väljapanekuga ja mõeldi välja küsimusi, mida kirjanikele esitada.

Vaata pilte.